Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VELIKA GORICA
  Klub: OK VELIKA GORICA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Vinko Ivelj
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. HOK GORICA - OK VELIKA GORICA 3:1 (19:25,25:23,25:18,25:16)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
9. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST III 1:3 (20:25,25:14,22:25,18:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Krunomil Vedriš
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
17. OK DINAMO II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:20,25:18,25:14)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
20. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 0:3 (21:25,25:27,12:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Ana Visković                
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
30. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:10,25:19,25:21)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Josip Klein
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. OK SISAK - OK VELIKA GORICA 0:3 (13:25,22:25,23:25)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
42. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK 1:3 (24:26,23:25,25:21,24:26)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Ana Visković                
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
44. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:18,25:23,25:19)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
53. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,20:25,19:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mila Erak     delegat: Miroslav Milinović
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
57. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 3:1 (25:14,25:17,20:25,25:21)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zdravko Hranić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 0:3 (17:25,23:25,11:25)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Vinko Dobrić
 
12. kolo (22. siječnja 2020.)
70. OK VELIKA GORICA - HOK GORICA 3:1 (22:25,25:18,25:23,25:16)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
75. HAOK MLADOST III - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:18,26:24,25:17)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Martina Josić                
 
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
83. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO II 0:3 (17:25,19:25,12:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Zdravko Hranić
 
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
86. OK NEBO - OK VELIKA GORICA 3:1 (20:25,25:19,25:21,25:19)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
 
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
96. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (23:25,6:25,14:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Zoran Rajčević
 
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
97. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 3:2 (25:17,18:25,25:17,17:25,15:7)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Krunomil Vedriš
 
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
108. OK MEDVEŠČAK - OK VELIKA GORICA 3:1 (25:21,21:25,28:26,27:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Vinko Dobrić
 
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
110. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB odgođeno
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
119. ŽOK KAŠTEL - OK VELIKA GORICA termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
123. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
130. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 3. travnja 2020., 19,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem