Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK KAŠTEL
  Klub: ŽOK KAŠTEL
Dvorana: Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Višnja Ivačić 099/ 3360-216, Danijela Prprović 091/ 5569-070
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Dijana Šestan
Tija Budiša
Petra Prprović
Iva Bulović
Mirjam Varga
Ema Frančić
Inka Varga
Matea Knezić
Željka Obadić
Mateja Posavec
Darina Novaković
Ljerka Herman
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK KAŠTEL - OK SISAK 3:0 (25:20,25:20,25:18)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Josip Klein
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
12. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC 2:3 (17:25,25:20,25:11,8:25,9:15)
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (23:25,25:18,14:25,25:19,15:8)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
23. ŽOK KAŠTEL - HOK GORICA 0:3 (18:25,20:25,20:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
27. HAOK MLADOST III - ŽOK KAŠTEL 1:3 (22:25,18:25,25:21,23:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Marta Drakula        
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
34. ŽOK KAŠTEL - OK DINAMO II 3:2 (15:25,25:16,27:25,21:25,15:12)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
40. OK NEBO - ŽOK KAŠTEL 3:2 (24:26,27:25,14:25,25:23,15:7)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Viktorija Knezović     1. granični sudac: Martina Matijević        
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
45. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:19,19:25,25:11,23:25,17:19)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
53. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,20:25,19:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mila Erak     delegat: Miroslav Milinović
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:15,25:15,25:20)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
66. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL 2:3 (25:17,21:25,27:29,25:21,9:15)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
12. kolo (22. siječnja 2020.)
67. OK SISAK - ŽOK KAŠTEL subota, 25. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
78. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
80. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
89. HOK GORICA - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
93. ŽOK KAŠTEL - HAOK MLADOST III termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
100. OK DINAMO II - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
106. ŽOK KAŠTEL - OK NEBO termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
111. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
119. ŽOK KAŠTEL - OK VELIKA GORICA termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
122. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
132. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 21. siječnja 2020., 20,58
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem