Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK KAŠTEL
  Klub: ŽOK KAŠTEL (Pribislavec)
Borilište: Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Višnja Ivačić 099/ 3360-216, Danijela Prprović 091/ 5569-070
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
2. ŽOK KAŠTEL – OK OLIMPIK II 3:2 (25:21,17:25,25:17,23:25,16:14)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
12. OK SISAK – ŽOK KAŠTEL 0:3 (14:25,17:25,13:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Stela Pavičić     zapisničar: Ivana Matković
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. ŽOK KAŠTEL – HOK GORICA 3:1 (25:19,25:15,23:25,28:26)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
24. ŽOK KAŠTEL – OK PETRINJA 3:0 (25:14,27:25,25:23)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Martina Novak        
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
26. HAOK ZAGREB – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:19,25:18,25:12)   video-prijenos
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Tea Marušić                
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
35. ŽOK KAŠTEL – OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:23,26:24,25:23)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak        
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
39. OK DINAMO II – ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:27,25:13,25:19,26:24)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Anja Toplek        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
46. ŽOK KAŠTEL – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:13,25:10,24:26,25:20)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. HAOK MLADOST III – ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:21,16:25,25:18,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Tea Marušić        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
57. ŽOK KAŠTEL – OK VELIKA GORICA 0:3 (10:25,16:25,20:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
65. ŽOK IVANEC – ŽOK KAŠTEL 3:0 (26:24,25:22,25:21)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
68. OK OLIMPIK II – ŽOK KAŠTEL 0:3 (20:25,23:25,18:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Borna Maršanić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Luka Humski                
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
78. ŽOK KAŠTEL – OK SISAK 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević        
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. HOK GORICA – ŽOK KAŠTEL 3:1 (15:25,25:21,25:13,25:22)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
90. OK PETRINJA – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:16,25:22,25:19)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Anabela Kunert                
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
92. ŽOK KAŠTEL – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,20:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
101. OK MEDVEŠČAK – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:19,25:21,25:22)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Nika Novak-Stanko
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
105. ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO II 2:3 (18:25,20:25,25:21,25:19,6:15)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
112. ŽOK VRBOVEC – ŽOK KAŠTEL 0:3 (14:25,15:25,25:27)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Branimir Kompes        
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
118. ŽOK KAŠTEL – HAOK MLADOST III 3:0 (25:20,25:17,25:21)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
123. OK VELIKA GORICA – ŽOK KAŠTEL 1:3 (18:25,20:25,25:13,18:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Lucija Paić
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
131. ŽOK KAŠTEL – ŽOK IVANEC 1:3 (23:25,17:25,25:20,18:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem