Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VRBOVEC
  Klub: ŽOK VRBOVEC
Dvorana: Srednja škola Vrbovec
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Žarko Popović 091/ 5821-461
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Valentina Brgles
Mia Borko
Sara Kuntić
Gabrijela Pijanec
Gabrijela Klepec
Marta Petek
Paola Kuten
Ana Havoić
Karolina Herendić
Marta Krznar
Marija Popović
Petra Horvat
Ivana Jezerčić
Petra Škrinjarić
Sara Remenarić
Marija Ađić
Laura Gradečki
Josipa Tomić
Anamarija Kajinić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 1:3 (25:23,14:25,18:25,21:25)
1. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević        
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
12. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC 2:3 (17:25,25:20,25:11,8:25,9:15)
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:0 (25:7,25:15,25:16)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
24. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:23,25:15,25:19)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
26. HOK GORICA - ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,17:25,13:25,20:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Martina Matijević
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
35. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST III 3:2 (28:26,19:25,25:18,20:25,15:8)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
39. OK DINAMO II - ŽOK VRBOVEC 3:2 (24:26,25:19,25:21,20:25,15:13)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Tea Marušić        
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
46. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 1:3 (22:25,25:18,27:29,24:26)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Predrag Dilberović
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
52. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:16,25:13,25:14)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
57. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 3:1 (25:14,25:17,20:25,25:21)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zdravko Hranić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
65. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC 3:1 (16:25,26:24,25:15,25:22)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zoran Rajčević
 
12. kolo (22. siječnja 2020.)
68. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 2:3 (20:25,20:25,25:17,25:23,13:15)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Vinko Dobrić
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
78. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:22,25:27,25:21,25:15)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zdravko Hranić
 
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
79. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 0:3 (14:25,18:25,21:25)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC odgođeno
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Miroslav Milinović
 
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
92. ŽOK VRBOVEC - HOK GORICA odgođeno
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
101. HAOK MLADOST III - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
105. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO II termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
112. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
118. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
123. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
131. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 20. veljače 2020., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem