Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VRBOVEC
  Klub: ŽOK VRBOVEC
Borilište: Srednja škola Vrbovec
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Žarko Popović 091/ 5821-461
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
6. OK DINAMO II – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:12,31:29)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Nika Novak-Stanko                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. HOK GORICA – ŽOK VRBOVEC 3:2 (22:25,25:19,26:24,17:25,18:16)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Marko Antolić                
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
18. ŽOK VRBOVEC – HAOK MLADOST III 2:3 (25:18,25:23,18:25,20:25,8:15)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
20. ŽOK VRBOVEC – OK VELIKA GORICA 2:3 (14:25,24:26,27:25,25:22,13:15)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
29. ŽOK VRBOVEC – ŽOK IVANEC 1:3 (25:14,19:25,22:25,21:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Tea Marušić        
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
33. OK OLIMPIK II – ŽOK VRBOVEC 1:3 (25:17,22:25,15:25,21:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
40. ŽOK VRBOVEC – OK SISAK 3:1 (25:20,21:25,28:26,25:19)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
46. ŽOK KAŠTEL – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:13,25:10,24:26,25:20)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
51. ŽOK VRBOVEC – OK PETRINJA 3:2 (23:25,25:16,16:25,25:20,15:9)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. HAOK ZAGREB – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:18,25:23,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Anamarija Kezerić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
62. ŽOK VRBOVEC – OK MEDVEŠČAK 3:2 (21:25,25:20,25:20,20:25,15:9)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
72. ŽOK VRBOVEC – OK DINAMO II 0:3 (15:25,9:25,10:25)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Ana Ivanković        
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
73. ŽOK VRBOVEC – HOK GORICA 0:3 (20:25,14:25,24:26)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Igor Pihler        
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
84. HAOK MLADOST III – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:8,25:18,25:16)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Branimir Kompes        
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
86. OK VELIKA GORICA – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:16,25:20,25:18)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Nika Novak-Stanko                
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
95. ŽOK IVANEC – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:23,24:26,25:5,25:21)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
99. ŽOK VRBOVEC – OK OLIMPIK II 2:3 (25:22,25:23,23:25,22:25,11:15)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tea Marušić        
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
106. OK SISAK – ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,25:27,23:25,14:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Lucija Bakonji
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
112. ŽOK VRBOVEC – ŽOK KAŠTEL 0:3 (14:25,15:25,25:27)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Branimir Kompes        
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
117. OK PETRINJA – ŽOK VRBOVEC 1:3 (25:16,24:26,20:25,23:25)
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Laura Kristić                
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
125. ŽOK VRBOVEC – HAOK ZAGREB 0:3 (8:25,18:25,11:25)   video-prijenos
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Tea Marušić        
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
128. OK MEDVEŠČAK – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:22,23:25,25:12,25:19)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Branimir Kompes                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem