Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK II
  Klub: OK OLIMPIK
Dvorane: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Trnsko, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
3. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 2:3 (25:14,25:21,17:25,23:25,12:15)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Denis Vujičić     delegat: Zoran Rajčević
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:11)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL subota, 26. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
24. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II termin nije određen
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK OLIMPIK II - OK SISAK termin nije određen
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
36. OK OLIMPIK II - HOK GORICA termin nije određen
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
38. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK II termin nije određen
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
47. OK OLIMPIK II - OK DINAMO II termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
51. OK NEBO - OK OLIMPIK II termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
58. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
12. kolo (22. siječnja 2020.)
69. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
77. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
80. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
91. OK SISAK - OK OLIMPIK II termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
102. HOK GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
104. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST III termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
113. OK DINAMO II - OK OLIMPIK II termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
117. OK OLIMPIK II - OK NEBO termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
124. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
130. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 23. listopada 2019., 18,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem