Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK II
  Klub: OK OLIMPIK
Borilišta: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Boško Božić Pepsi, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Dejan Kljajić
 
PRVA B LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
6. OK OLIMPIK II – OK DINAMO II 1:3 (25:23,23:25,21:25,16:25)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
2. kolo (13. listopada 2023., 14. listopada 2023.)
8. ŽOK KAŠTEL – OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,7:25,13:25)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
17. OK OLIMPIK II – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (18:25,23:25,13:25)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Tea Škreblin Borovčak                
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
21. ŽOK IVANEC – OK OLIMPIK II 3:0 (25:14,25:18,25:21)
1. sudac: Jana Čorko     2. sudac: Ema Mašić     zapisničar: Saška Brežnjak
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
28. OK OLIMPIK II – OK MEDVEŠČAK 0:3 (17:25,15:25,18:25)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Dario Rukavina                
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
34. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:19,25:19)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić     zapisničar: Anabela Kunert
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
39. OK OLIMPIK II – OK SISAK 3:1 (25:16,25:22,17:25,25:20)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Marko Antolić
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
47. ŽOK VRBOVEC – OK OLIMPIK II 3:0 (25:21,32:30,25:23)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Anamarija Kezerić     delegat: Zdravko Hranić
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
50. OK OLIMPIK II – HAOK DUBRAVA 1:3 (21:25,25:18,19:25,23:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Dario Rukavina
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
60. HAOK MLADOST III – OK OLIMPIK II 3:0 (30:28,25:21,25:12)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK OLIMPIK II – OK KELTEKS II 0:3 (18:25,17:25,22:25)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Ana Visković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Valentina Vrbanc                
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
72. OK DINAMO II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:16,25:19,25:19)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Aleksandra Lipić                
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
74. OK OLIMPIK II – ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,20:25,20:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Ana Visković     zapisničar: Melani Galić
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
83. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK OLIMPIK II 3:2 (23:25,25:20,24:26,25:23,15:10)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Domagoj Košir     delegat: Boris Vurušić
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
87. OK OLIMPIK II – ŽOK IVANEC 0:3 (15:25,15:25,15:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Lada Milanović
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
94. OK MEDVEŠČAK – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:23,25:16)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Ana Visković     zapisničar: Magdalena Šilić
 
17. kolo (9. ožujka 2023., 10. ožujka 2024.)
100. OK OLIMPIK II – OK PETRINJA 1:3 (11:25,27:25,19:25,7:25)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Josipa Jugo                
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
105. OK SISAK – OK OLIMPIK II 1:3 (12:25,25:22,15:25,11:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Laura Kristić
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
113. OK OLIMPIK II – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:21,25:22,25:23)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Lovro Mlinac
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
116. HAOK DUBRAVA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:19,25:17)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Petra Vizner                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
126. OK OLIMPIK II – HAOK MLADOST III 3:2 (25:22,25:20,17:25,19:25,15:12)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Magdalena Šilić
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
127. OK KELTEKS II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:12,25:17)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mihael Bišćan        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem