Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK II
  Klub: OK OLIMPIK
Borilišta: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Boško Božić Pepsi, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
2. ŽOK KAŠTEL – OK OLIMPIK II 3:2 (25:21,17:25,25:17,23:25,16:14)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
11. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II 3:1 (25:22,25:19,21:25,25:16)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Sara Culjaga     zapisničar: Anabela Kunert
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
15. HAOK ZAGREB – OK OLIMPIK II 3:0 (25:6,25:16,25:14)   video-prijenos
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Branimir Kompes
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
22. OK OLIMPIK II – OK MEDVEŠČAK 1:3 (24:26,25:18,15:25,19:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Antica Nižić
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
28. OK DINAMO II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:13,25:15)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Dominik Hamer
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
33. OK OLIMPIK II – ŽOK VRBOVEC 1:3 (25:17,22:25,15:25,21:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
41. HAOK MLADOST III – OK OLIMPIK II 3:2 (22:25,22:25,25:16,25:9,15:12)   video-prijenos
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Viktorija Knezović     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Petra Vizner                
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
44. OK OLIMPIK II – OK VELIKA GORICA 0:3 (20:25,20:25,21:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Josipa Jugo                
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
54. ŽOK IVANEC – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:13,25:16)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. HOK GORICA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:20,25:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Marko Antolić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
66. OK OLIMPIK II – OK SISAK 3:0 (25:18,25:17,25:16)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Paula Krmpotić
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
68. OK OLIMPIK II – ŽOK KAŠTEL 0:3 (20:25,23:25,18:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Borna Maršanić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Luka Humski                
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
77. OK OLIMPIK II – OK PETRINJA 3:2 (25:21,19:25,21:25,26:24,15:13)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Melani Galić                
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
81. OK OLIMPIK II – HAOK ZAGREB 1:3 (19:25,15:25,25:23,11:25)   video-prijenos
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
88. OK MEDVEŠČAK – OK OLIMPIK II 3:0 (25:7,25:13,25:16)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Martina Vidaković
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
94. OK OLIMPIK II – OK DINAMO II 0:3 (10:25,23:25,15:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Branimir Kompes                
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
99. ŽOK VRBOVEC – OK OLIMPIK II 2:3 (25:22,25:23,23:25,22:25,11:15)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tea Marušić        
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
107. OK OLIMPIK II – HAOK MLADOST III 3:1 (26:24,27:29,25:19,25:18)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
110. OK VELIKA GORICA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:18,25:20)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Ana Visković
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
120. OK OLIMPIK II – ŽOK IVANEC 2:3 (25:21,17:25,15:25,25:21,8:15)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Lucija Paić
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK OLIMPIK II – HOK GORICA 0:3 (22:25,18:25,23:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Viktorija Knezović     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Pavlović                
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
132. OK SISAK – OK OLIMPIK II 3:2 (25:15,9:25,25:13,12:25,15:13)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Anabela Kunert                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem