Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK
Klub: OK OLIMPIK
Dvorane: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Boško Božić Pepsi, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Dora Butković primač
2 Orsula Štaka srednji bloker
3 Tea Bilogrević srednji bloker
4 Maja Šandrk srednji bloker
5 Anja Toplek libero
7 Sara Radanović primač
8 Tijana Martinčić libero
10 Nika Jularić primač
11 Doris Barić dijagonala
13 Paula Krmpotić tehničar
14 Doris Kliman dijagonala
16 Marina Grozdanić srednji bloker
17 Ana Marija Bazina primač
18 Patricia Kiš primač
 
SUPERLIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:0 (25:16,25:20,25:9)
. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:23,19:25,23:25)
. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
. OK OLIMPIK - OK POREČ 3:2 (20:25,20:25,25:22,25:23,15:8)
. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:1 (14:25,25:22,25:16,25:21)
. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (11:25,17:25,13:25)
1. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
2. OK BRDA - OK OLIMPIK 3:0 (25:11,25:18,25:13)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Bruno Žeravica
 
2. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
5. OK OLIMPIK - OK POREČ 1:3 (25:27,25:21,19:25,12:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Miroslav Milinović
 
3. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
9. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:21,25:17)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
4. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
10. 0 - OK OLIMPIK -
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
15. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 1:3 (16:25,25:18,18:25,18:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Marijan Duka
 
6. kolo (11. ožujka 2020.)
17. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (14:25,16:25,14:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Vinko Dobrić
 
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
20. OK POREČ - OK OLIMPIK odgođeno
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Zoran Relić
 
8. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
24. OK OLIMPIK - OK SPLIT termin nije određen
9. kolo (25. ožujka 2020.)
25. OK OLIMPIK - 0 -
10. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
30. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK 2:3 (25:16,25:19,23:25,23:25,9:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Domagoj Vinković     1. granični sudac: Luka Suman     2. granični sudac: Mislav Markić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Viktorija Knezović        
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:23,19:25,23:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,18:25,12:25,21:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Maja Bibić     1. granični sudac: Nina Rendulić     2. granični sudac: Dominik Hamer
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:0 (25:16,25:20,25:9)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Monica Marušić     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Mila Erak     1. granični sudac: Lada Milanović        
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:1 (25:20,20:25,25:21,25:13)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (15:25,13:25,12:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Zdravko Hranić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Miodrag Grbavica     2. granični sudac: Barbara Bogdanović
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (11:25,17:25,13:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Vinko Dobrić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
41. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 3:1 (24:26,25:22,25:11,25:13)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Miroslav Medač
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
45. OK OLIMPIK - OK POREČ 3:2 (20:25,20:25,25:22,25:23,15:8)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Viktorija Knezović     2. granični sudac: Tea Marušić
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
49. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:1 (14:25,25:22,25:16,25:21)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Deni Pivac
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
53. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (12:25,20:25,18:25)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Marijan Duka
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
3. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:22,25:18)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Miroslav Milinović
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 4. travnja 2020., 18,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem