Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK
Klub: OK OLIMPIK
Dvorane: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Trnsko, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Dora Butković primač
2 Orsula Štaka srednji bloker
3 Tea Bilogrević srednji bloker
4 Maja Šandrk srednji bloker
5 Anja Toplek libero
7 Sara Radanović primač
8 Tijana Martinčić libero
10 Nika Jularić primač
11 Doris Barić dijagonala
13 Paula Krmpotić tehničar
14 Doris Kliman dijagonala
16 Marina Grozdanić srednji bloker
17 Ana Marija Bazina primač
18 Patricia Kiš primač
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK termin nije određen
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK termin nije određen
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRDA - OK OLIMPIK termin nije određen
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK POREČ - OK OLIMPIK termin nije određen
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK OLIMPIK - OK SPLIT termin nije određen
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK termin nije određen
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. OK OLIMPIK - OK BRDA termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
41. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK termin nije određen
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
45. OK OLIMPIK - OK POREČ termin nije određen
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
49. OK SPLIT - OK OLIMPIK termin nije određen
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
53. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 18. rujna 2019., 16,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem