Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK
Klub: OK OLIMPIK
Borilišta: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Boško Božić Pepsi, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
3. ŽOK OSIJEK II – OK OLIMPIK 3:2 (25:17,23:25,27:25,11:25,15:10)   video-prijenos
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Barbara Bogdanović
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
10. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:19,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Ana Visković
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
16. HAOK MLADOST II – OK OLIMPIK 2:3 (25:13,13:25,25:20,22:25,13:15)   video-prijenos
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Anja Toplek     1. granični sudac: Ana Visković     2. granični sudac: Lada Milanović
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
21. OK OLIMPIK – OK UMAG 3:1 (25:20,25:19,22:25,25:21)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Ana Ivanković
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
29. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK 0:3 (13:25,13:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Goran Brozić
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Marta Džinić        
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
32. OK OLIMPIK – OK DON BOSCO 1:3 (22:25,18:25,25:21,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Tea Marušić
1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Viktorija Knezović        
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
42. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK OLIMPIK 2:3 (20:25,22:25,25:23,25:16,11:15)   video-prijenos
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marina Valentić     1. granični sudac: Filip Valentić     2. granični sudac: Dinko Maslač
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. 0 – OK OLIMPIK -
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
54. OK OLIMPIK – OK NEBO 0:3 (15:25,18:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Zdravko Hranić
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK ZADAR – OK OLIMPIK 1:3 (28:26,22:25,14:25,14:25)   video-prijenos
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
65. OK OLIMPIK – ŽOK SINJ 1:3 (17:25,26:28,25:13,20:25)   video-prijenos
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Alka Bešker                
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
69. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK II 2:3 (25:21,25:27,25:15,15:25,7:15)   video-prijenos
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Paulina Piškor     2. granični sudac: Dora Ljuban
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
76. OK KITRO VARAŽDIN – OK OLIMPIK 3:0 (25:19,25:23,25:23)   video-prijenos
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
82. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST II 1:3 (17:25,16:25,25:22,13:25)   video-prijenos
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Krunomil Vedriš
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
87. OK UMAG – OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:22,25:23)   video-prijenos
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Marin Raić
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
95. OK OLIMPIK – ŽOK DRENOVA 1:3 (25:20,23:25,17:25,29:31)   video-prijenos
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Branimir Kompes     1. granični sudac: Dora Drlje     2. granični sudac: Nika Papak
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
98. OK DON BOSCO – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:10,25:17)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Marta Drakula     1. granični sudac: Marina Grozdanić     2. granični sudac: Haris Džin
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
108. OK OLIMPIK – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (26:24,14:25,16:25,25:16,15:12)   video-prijenos
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Petra Vizner
1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Lucija Paić        
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. OK OLIMPIK – 0 -
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
120. OK NEBO – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:22,25:20)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Dominik Hamer
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
122. OK OLIMPIK – OK ZADAR 0:3 (22:25,18:25,20:25)   video-prijenos
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Viktorija Knezović     1. granični sudac: Nika Papak     2. granični sudac: Paulina Piškor
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
131. ŽOK SINJ – OK OLIMPIK 3:1 (25:19,25:16,22:25,25:23)   video-prijenos
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marin Sladić     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Dina Ujević     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
6. OK OLIMPIK – OK SPLIT 1:3 (25:21,16:25,14:25,20:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Antica Nižić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem