Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
ŠSD Trnsko
  Mjesto: Zagreb
Adresa: Trnsko 25
Županija: Grad Zagreb
Dvoranu koriste:
    MOK ZAGREB (seniori)
    OK MEDICINAR (seniori)
    OK OLIMPIK (seniorke)
    OK OLIMPIK II (seniorke)
    OK ZAGREB (seniorke)
    OK ZAGREB 2 (seniorke)
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
12. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (27:25,25:17,16:25,25:22)
POLUFINALE
  1. utakmica
14. OK MEDICINAR TRNJE - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (20:25,21:25,25:23,18:25)
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
9. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,18:25,13:25)
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
12. OK OLIMPIK - OK BRDA 3:1 (25:20,25:20,14:25,25:18)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,13:25)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 3:1 (20:25,25:19,25:10,25:17)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
32. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (23:25,25:19,25:10,25:21)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (24:26,25:21,25:14,21:25,15:10)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:18,25:20,25:19)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
51. OK OLIMPIK - OK POREČ 1:3 (17:25,21:25,25:16,28:30)
1. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
58. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (25:19,28:26,15:25,12:25,15:5)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
64. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 2:3 (25:23,19:25,25:20,10:25,11:15)
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
68. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (23:25,25:12,22:25,20:25)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
3. OK OLIMPIK - OK BRDA 3:2 (20:25,25:19,25:17,21:25,15:10)
POLUFINALE
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
12. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 0:3 (21:25,24:26,20:25)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (20:25,26:24,25:23,13:25,10:15)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
23. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 3:1 (23:25,25:20,25:17,26:24)
24. OK CROATIA - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:9,25:18,25:16)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
30. OK MEDICINAR TRNJE - OK CROATIA 3:0 (25:21,25:20,25:23)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
36. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (26:24,24:26,25:22,18:25,17:19)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
41. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 3:1 (25:20,25:13,23:25,25:15)
18. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
53. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 3:0 (25:11,25:16,25:18)
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO 0:3 (20:25,10:25,17:25)
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
123. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II 0:3 (13:25,13:25,8:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK SHEEFT - OK SISAK II 3:0 (25:20,25:19,25:5)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK MEDICINAR TRNJE II - HAOK MLADOST II 1:3 (27:29,26:24,20:25,12:25)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. OK MEDICINAR TRNJE II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,12:25,24:26,25:22,15:12)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:21,18:25,25:12,26:24)
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SISAK II 3:0 (26:24,25:21,25:22)
30. OK SHEEFT - OK QUIRIN SISAK 2:3 (17:25,26:24,25:23,20:25,10:15)
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. OK MEDICINAR TRNJE II - OK KARLOVAC 3:0 (25:22,25:23,25:20)
39. OK SHEEFT - HAOK MLADOST II 3:1 (25:16,22:25,28:26,27:25)
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
46. OK MEDICINAR TRNJE II - OK DARUVAR 3:0 (25:20,27:25,25:18)
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
54. OK SHEEFT - OK KARLOVAC 3:0 (25:23,25:9,25:11)
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
56. OK MEDICINAR TRNJE II - MOK ČAZMA 0:3 (16:25,17:25,16:25)
57. OK SHEEFT - OK DARUVAR 3:2 (15:25,24:26,25:18,25:21,18:16)
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
65. OK SHEEFT - MOK ČAZMA 3:1 (25:22,22:25,27:25,25:22)
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SHEEFT 1:3 (21:25,25:19,21:25,27:29)
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
76. OK MEDICINAR TRNJE II - OK QUIRIN SISAK 1:3 (16:25,25:22,21:25,22:25)
77. OK SHEEFT - OK GORICA 3:0 (25:19,25:18,25:18)
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
86. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA 3:0 (25:21,25:15,25:17)
88. OK SHEEFT - OK PETRINJA 3:0 (25:12,25:20,25:19)
Prvenstvo Hrvatske - kadeti
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
19. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:7,25:13,25:10)
20. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:13,25:19)
21. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:10,25:20)
6. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
35. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST 3:0 (26:24,25:17,25:15)
36. OK MEDICINAR TRNJE - OK CROATIA 0:3 (22:25,23:25,17:25)
10. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 3:0 (25:19,25:18,25:17)
65. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 0:3 (20:25,11:25,13:25)
66. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:9,25:19,25:18)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK CROATIA
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3. OK MEDICINAR TRNJE
4. MOK RIJEKA
5. HAOK MLADOST
6. OK ŠIBENIK 91
7. OK ZADAR
8. OK ROVINJ
9. MOK MURSA - OSIJEK
10. OKM CENTROMETAL
11. OK SISAK
12. OK SPLIT
13. OK KITRO VARAŽDIN
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. lipnja 2019., 16,19
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem