Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
GD Kaštela
  Mjesto: Kaštel Stari
Adresa: Slavonska 7
Županija: Splitsko-dalmatinska
Telefon: 021 232 101
Dvoranu koriste:
    OK KAŠTELA (seniorke)
    OK MARINA KAŠTELA (seniorke)
    OK MLADOST KL II (seniori)
    OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA (seniori)
 
SUPERLIGA - seniori
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:11,25:19,25:18)
SUPERLIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
2. OK KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:14,25:18)
3. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (22:25,25:17,25:15,25:20)
3. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
8. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 1:3 (22:25,19:25,25:23,10:25)
4. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
12. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (24:26,25:17,20:25,25:20,12:15)
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
20. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR odgođeno
21. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:21,25:23,25:16)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:3 (23:25,18:25,14:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:0 (25:18,25:19,25:19)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:1 (25:20,20:25,25:21,25:13)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
34. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:20,25:19,25:23)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
43. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (25:27,25:15,24:26,18:25)
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
52. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (25:23,22:25,25:20,25:14)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 3:0 (25:9,25:21,25:17)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II 2:3 (25:20,25:18,20:25,20:25,15:17)
12. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:21,22:25,12:25,18:25)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
20. OK KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (8:25,19:25,13:25)
23. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 3:0 (25:22,25:14,25:18)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
34. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II 3:0 (25:13,25:19,25:12)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT II 2:3 (19:25,25:12,25:20,23:25,9:15)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
42. OK KAŠTELA II - ŽOK SINJ 0:3 (11:25,17:25,10:25)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (10:25,25:18,25:9,25:17)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
53. OK KAŠTELA II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (5:25,20:25,15:25)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ 2:3 (25:12,23:25,25:22,14:25,13:15)
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:14,25:16)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK KAŠTELA II - OK ZADAR II 0:3 (10:25,21:25,15:25)
12. kolo (22. siječnja 2020.)
70. OK KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 0:3 (18:25,16:25,20:25)
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:14,23:25,16:25,25:18,9:15)
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
80. OK MARINA KAŠTELA II - OK ZADAR II 2:3 (25:22,15:25,23:25,25:19,14:16)
83. OK KAŠTELA II - OK BRDA II 1:3 (25:22,9:25,14:25,18:25)
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ZADAR II 3:1 (25:21,24:26,25:19,25:21)
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:21,25:12)
93. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT II 3:2 (14:25,21:25,25:17,25:20,15:11)
96. OK KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 0:3 (20:25,15:25,13:25)
18. kolo (7. ožujka 2020.)
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA II 3:2 (27:29,25:20,25:21,19:25,15:9)
106. OK MARINA KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:16,25:14,25:15)
19. kolo (14. ožujka 2020.)
110. OK KAŠTELA II - OK MAKARSKA odgođeno
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
3. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
36. OK SPLIT - MOK MARSONIA 1:2 (7:25,27:25,19:25)
37. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 2:1 (27:25,23:25,27:25)
38. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,9:25,11:25)
39. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MARSONIA 3:0 (25:13,25:7,25:19)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
57. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:18,25:20,25:15)
58. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (10:25,8:25,8:25)
59. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (17:25,14:25,15:25)
60. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 1:2 (16:25,25:23,22:25)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
2. kolo
11. OK MARINA KAŠTELA - OK KARLOVAC 3:0 (25:18,25:18,25:10)
POLUFINALE (18. ožujka 2020.)
14. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 3. travnja 2020., 19,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem