Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
SC Poljud
  Mjesto: Split
Adresa: Zrinsko-Frankopanska bb
Županija: Splitsko-dalmatinska
Dvoranu koriste:
    OK SPLIT (seniori)
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
14. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
28. OK SPLIT - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (16:25,20:25,28:26,25:20,15:6)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
30. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (20:25,21:25,14:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
23. OK SPLIT - OK ZADAR 3:0 (27:25,25:23,25:15)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
32. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:12,25:17)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 3:2 (25:15,21:25,18:25,25:19,15:10)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (22:25,16:25,7:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
27. OK SPLIT II - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (15:25,17:25,26:24,23:25)
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,11:25,15:25)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
38. OK SPLIT II - OK ZADAR II 3:0 (25:12,25:23,25:17)
40. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:20,14:25,25:22,15:25,10:15)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II subota, 7. prosinca 2019. u 15,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
8. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:14,28:26,25:18)
4. kolo (16. studenog 2019., 18. studenog 2019.)
15. OK SPLIT III - OK NOVALJA 3:0 (31:29,25:14,25:17)
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
22. OK SPLIT III - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:9,25:12,25:8)
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
2. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
18. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,11:25,4:25)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. prosinca 2019., 22,20
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem