Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
Dvorana Mladosti Rijeka
Mjesto: Rijeka
Adresa: Trg Viktora bubnja bb
Županija: Primorsko-goranska
Telefon: 051/216-011
Faks: 051/216-538
Dvoranu koriste:
    HAOK RIJEKA CO (seniorke)
    MOK GORNJA VEŽICA (seniori)
    MOK RIJEKA (seniori)
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
POLUFINALE
  1. utakmica
14. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:11,25:10)
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 3:0 (25:19,25:16,25:14)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,19:25,14:25)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:13,25:18,25:11)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:13,25:16,25:12)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:0 (25:11,25:20,25:14)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2018.)
54. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 2:3 (22:25,25:21,13:25,25:21,10:15)
1. SKUPINA (II. DIO)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
60. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 3:0 (25:17,25:14,25:17)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:19,25:18,19:25,25:20)
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,21:25,19:25)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
4. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:17,25:15,25:17)
POLUFINALE
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
11. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 1:3 (26:24,23:25,22:25,17:25)
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:22,25:23)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. MOK RIJEKA - OK SPLIT 3:0 (25:21,25:22,25:19)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:13,25:23,25:21)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
54. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (27:25,16:25,13:25,16:25)
1. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
58. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 0:3 (25:27,22:25,17:25)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
64. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:20,23:25,25:22,25:23)
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
68. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:22,29:27,25:16)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
3. MOK RIJEKA - OK SPLIT 3:1 (28:30,25:20,25:23,25:22)
POLUFINALE
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
12. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (23:25,23:25,17:25)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. ŽOK DRENOVA - ŽOK OSIJEK 0:3 (14:25,13:25,14:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniori
5. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
14. OK MLAKA - MOK RIJEKA II 3:0 (31:29,25:12,25:20)
6. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
16. MOK GORNJA VEŽICA - MOK UMAG 3:0 (25:12,25:23,25:23)
18. OK MLAKA - OK ROVINJ II 0:3 (18:25,21:25,21:25)
7. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
19. OK MLAKA - MOK GORNJA VEŽICA 0:3 (16:25,20:25,22:25)
21. MOK RIJEKA II - MOK UMAG 0:3 (22:25,12:25,19:25)
8. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
22. MOK GORNJA VEŽICA - MOK RIJEKA II 3:0 (25:16,26:24,25:23)
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
26. OK MLAKA - MOK UMAG 3:2 (23:25,13:25,25:19,28:26,15:13)
Prvenstvo Hrvatske - kadeti
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
16. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (21:25,14:25,12:25)
17. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 3:0 (25:16,25:12,25:16)
18. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 2:1 (20:25,25:16,25:12)
11. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
67. MOK RIJEKA - OK SISAK 2:1 (25:11,25:18,23:25)
68. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (16:25,15:25,18:25)
69. OK ROVINJ - OK SISAK 1:2 (20:25,22:25,25:23)
70. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:20,25:21,25:14)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK CROATIA
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3. OK MEDICINAR TRNJE
4. MOK RIJEKA
5. HAOK MLADOST
6. OK ŠIBENIK 91
7. OK ZADAR
8. OK ROVINJ
9. MOK MURSA - OSIJEK
10. OKM CENTROMETAL
11. OK SISAK
12. OK SPLIT
13. OK KITRO VARAŽDIN
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. lipnja 2019., 17,07
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem