Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
SD Pionirski dom
  Mjesto: Rovinj
Županija: Istarska
 
Prvenstvo Hrvatske - najmlađe kadetkinje U11
GRUPA A
1. kolo
1. HAOK MLADOST - OK LINGA 3:0 (15:6,15:0,15:4)
2. OK PETRINJA - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:2 (14:15,15:9,12:15)
2. kolo
3. OK LINGA - ŽOK ENNA VUKOVAR 2:1 (15:12,6:15,15:12)
4. HAOK MLADOST - OK PETRINJA 3:0 (15:7,15:3,15:4)
3. kolo
5. OK PETRINJA - OK LINGA 1:2 (9:15,15:6,6:15)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK MLADOST 0:3 (6:15,4:15,8:15)
GRUPA B
1. kolo
1. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK OSIJEK 3:0 (15:3,15:11,15:5)
2. OK DINAMO - OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica 3:0 (15:3,15:4,15:3)
2. kolo
3. ŽOK OSIJEK - OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica 3:0 (15:9,15:5,15:14)
4. OK FUNTANA VRSAR - OK DINAMO 1:2 (12:15,8:15,15:14)
3. kolo
5. OK DINAMO - ŽOK OSIJEK 3:0 (15:3,15:7,15:2)
6. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (4:15,12:15,8:15)
RAZIGRAVANJE 9-16 mjesta
1. kolo
25. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica 3:0 (15:4,15:11,15:6)
27. OK PETRINJA - ŽOK OSIJEK 2:1 (15:10,15:8,13:15)
RAZIGRAVANJE 1-8 mjesto
1. kolo
29. HAOK MLADOST - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (15:10,15:13,15:13)
31. OK LINGA - OK DINAMO 1:2 (3:15,15:14,5:15)
RAZIGRAVANJE 13-16 mjesto
1. kolo
33. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica - ŽOK ROCKWOOL 0:3 (8:15,8:15,10:15)
RAZIGRAVANJE 9-12 mjesto
1. kolo
35. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK VELI VRH 2:1 (14:15,15:4,15:7)
RAZIGRAVANJE 5-8
1. kolo
37. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK TROGIR 2:1 (15:2,6:15,15:6)
POLUFINALE
POLUFINALE
40. HAOK MLADOST - ŽOK IVANEC 3:0 (15:5,15:14,15:4)
RAZIGRAVANJE
ZA 15. MJESTO
41. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica - OK PETRINJA 0:2 (8:15,13:15)
ZA DEVETO MJESTO
44. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (10:15,11:15)
ZA TREĆE MJESTO
47. HAOK DUBRAVA - ŽOK IVANEC 1:2 (6:15,15:7,11:15)
FINALE
48. OK DINAMO - HAOK MLADOST 2:0 (15:12,15:9)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK DINAMO
2. HAOK MLADOST
3. ŽOK IVANEC
4. HAOK DUBRAVA
5. OK FUNTANA VRSAR
6. OK MEDVEŠČAK
7. OK LINGA
8. ŽOK TROGIR
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
10. ŽOK ENNA VUKOVAR
11. OK VELI VRH
12. ŽOK OSIJEK
13. ŽOK ROCKWOOL
14. OK ČEPIN
15. OK PETRINJA
16. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. srpnja 2019., 16,31
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem