Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
ŠD Krešimir Čosić
  Mjesto: Zadar
Županija: Zadarska
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
2. OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,19:25,8:25)
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
5. OK ZADAR - OK POREČ 3:1 (21:25,25:16,25:22,25:19)
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
11. OK ZADAR - HAOK RIJEKA CO 0:3 (21:25,14:25,20:25)
DOIGRAVANJE ZA POPUNU SUPERLIGE - seniorke
1. kolo
  2. utakmica (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
2. OK ZADAR - OK POREČ 1:3 (25:22,22:25,20:25,24:26)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK ZADAR - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (25:14,25:18,25:15)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:14,25:20)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:14,25:21,25:16)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK ZADAR - OK KOSTRENA 3:0 (25:15,25:20,25:17)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. OK ZADAR - OK DINAMO 3:1 (21:25,25:17,25:10,25:21)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 0:3 (20:25,19:25,20:25)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
52. OK ZADAR - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:15,25:10,25:11)
3. SKUPINA (II. DIO)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
60. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:16,26:24,25:16)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:20,25:21,25:23)
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 3:2 (20:25,25:21,13:25,25:20,18:16)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 3:1 (25:17,20:25,26:24,25:12)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE 1:3 (25:21,15:25,19:25,11:25)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
20. OK ZADAR - OK CROATIA 3:1 (25:23,25:19,22:25,25:20)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
27. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (15:25,21:25,21:25)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. studenog 2018.)
33. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:12,25:12,25:14)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
38. OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (18:25,25:18,25:20,25:21)
17. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
50. OK ZADAR - OK CROATIA 2:3 (25:23,19:25,22:25,25:16,13:15)
19. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
57. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,15:25,10:25)
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
10. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,16:25,15:25)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
21. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:23)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
54. OK ZADAR II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:15,25:7)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
65. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,16:25,13:25)
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 1:3 (14:25,16:25,25:22,11:25)
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
82. OK ZADAR II - OK SPLIT II 2:3 (25:17,25:22,7:25,19:25,8:15)
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
95. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (18:25,19:25,23:25)
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
122. OK ZADAR II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,11:25,17:25)
Prvenstvo Hrvatske - kadeti
9. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
60. OK ZADAR - OK SISAK 3:0 (25:17,25:15,25:18)
61. OK ŠIBENIK 91 - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:14,25:23)
62. OK ŠIBENIK 91 - OK SISAK 3:0 (25:15,25:12,25:22)
63. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:14,25:20)
11. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
71. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:12,25:12)
72. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:20,25:19,25:13)
73. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:9,25:20,25:17)
74. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,29:27,25:23)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK CROATIA
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3. OK MEDICINAR TRNJE
4. MOK RIJEKA
5. HAOK MLADOST
6. OK ŠIBENIK 91
7. OK ZADAR
8. OK ROVINJ
9. MOK MURSA - OSIJEK
10. OKM CENTROMETAL
11. OK SISAK
12. OK SPLIT
13. OK KITRO VARAŽDIN
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 26. lipnja 2019., 15,05
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem