Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
OŠ Ravne njive
  Mjesto: SPLIT
Adresa: Sarajevska 30
Županija: Splitsko-dalmatinska
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
8. OK BRDA - OK KAŠTELA 0:3 (22:25,20:25,24:26)
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:21,25:16,25:19)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (22:25,25:22,19:25,18:25)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
48. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:15,25:20,25:15)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:15,25:16)
2. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (26:24,25:18,25:19)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
74. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 2:3 (25:23,22:25,20:25,25:15,13:15)
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
79. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:18,25:15,25:19)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 1:3 (21:25,25:23,22:25,12:25)
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (24:26,22:25,20:25)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:22,25:21,25:19)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
27. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:16,25:18,25:18)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO 1:3 (13:25,22:25,25:21,11:25)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
40. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (26:24,13:25,22:25,18:25)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK BRDA - OK KAŠTELA 0:3 (15:25,22:25,20:25)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
50. OK BRDA - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,12:25,9:25)
2. SKUPINA (II. DIO)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
72. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,23:25,24:26)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
75. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:18,25:17,25:16)
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
78. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:21,25:22,25:18)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
5. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (7:25,11:25,7:25)
7. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (25:14,20:25,19:25,18:25)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:20,27:29,25:17,25:18)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. OK SPLIT - OK ZADAR 3:1 (27:25,19:25,25:23,25:13)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
48. OK SPLIT - OK DINAMO 3:0 (26:24,25:21,25:19)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK KOSTRENA 3:0 (25:13,25:18,27:25)
3. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
58. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:13,25:18)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (25:16,25:20,18:25,25:19)
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
68. OK SPLIT - OK ZADAR 3:2 (25:14,16:25,25:17,25:27,15:11)
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
11. ŽOK KAŠTEL - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,15:25,25:23,25:27,12:15)
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
6. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (25:27,16:25,23:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
17. OK BRDA II - OK SOLIN 3:0 (25:15,25:17,25:9)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
28. OK BRDA II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:13,25:21,25:17)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
39. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (14:25,8:25,19:25)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
50. OK BRDA II - OK MAKARSKA 2:3 (25:10,19:25,13:25,25:23,13:15)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
60. OK SPLIT II - OK BRDA II 3:1 (30:28,25:23,11:25,25:21)
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
87. OK BRDA II - OK ZADAR II 3:1 (25:23,23:25,25:14,25:14)
88. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:15,25:8,25:16)
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
100. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (10:25,20:25,18:25)
101. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (11:25,23:25,9:25)
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
113. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 3:1 (25:20,25:21,23:25,25:23)
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
126. OK BRDA II - OK SPLIT II 3:0 (25:16,25:18,25:22)
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:17,28:26)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
10. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
38. OK SPLIT III - OK BIBINJE 3:0 (25:7,25:4,25:8)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. svibnja 2019., 21,53
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem