Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
SD Vijuš
  Mjesto: Slavonski Brod
Adresa: Vrazova 2a
Županija: Brodsko-posavska
 
SUPERLIGA - seniori
3. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
2. MOK MARSONIA - OK ZADAR 1:3 (25:19,20:25,21:25,21:25)
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. MOK MARSONIA - OK SISAK 1:3 (25:21,17:25,19:25,22:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
20. MOK MARSONIA - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
29. MOK MARSONIA - OK SPLIT 3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
38. MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
55. MOK MARSONIA - OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:18,21:25,25:19,16:25,9:15)
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
78. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,23:25)
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
89. MOK MARSONIA - MOK RIJEKA 0:3 (14:25,12:25,16:25)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:0 (25:15,25:23,25:20)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:2 (21:25,20:25,25:20,25:20,17:15)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
9. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 3:1 (23:25,25:23,25:11,25:21)
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
22. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,14:25,8:25)
23. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (17:25,19:25,14:25)
10. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
38. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 3:1 (18:25,25:19,25:18,25:21)
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
46. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,12:25,15:25,25:18,15:17)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (19:25,25:22,25:16,25:15)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
13. 0 - OK VALPOVKA -
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA B
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK POSAVINA BROD II - ŽOK NAŠICE II 3:1 (13:25,25:17,27:25,25:23)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (18. prosinca 2019.)
4. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (19:25,14:25,16:25)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 22. svibnja 2020., 13,06
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem