Hrvatska odbojkaška natjecanja
DVORANE  
 
NŠD Gradski vrt
  Mjesto: Osijek
Adresa: Trpimirova 24
Županija: Osječko-baranjska
Telefon: 031/285-500
Dvoranu koriste:
    MOK MURSA - OSIJEK (seniori)
    ŽOK OSIJEK (seniorke)
    ŽOK OSIJEK I (seniorke)
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
10. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA 0:3 (19:25,26:28,13:25)
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 3:1 (25:19,25:27,25:23,25:20)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:18,25:17)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (25:19,21:25,25:19,29:27)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
47. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,15:25,15:25)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
56. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 1:3 (23:25,25:22,23:25,22:25)
1. SKUPINA (II. DIO)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
60. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:2 (26:24,22:25,15:25,25:20,15:12)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,18:25,14:25)
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (14:25,17:25,25:22,18:25)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
4. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 1:3 (23:25,22:25,25:21,23:25)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK - OK KOSTRENA 3:0 (25:7,25:11,25:9)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:18,22:25,23:25,25:16,15:10)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
15. ŽOK OSIJEK - OK ZADAR 3:0 (25:21,25:18,25:10)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. ŽOK OSIJEK - OK DINAMO 3:0 (25:18,25:17,25:21)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. ŽOK OSIJEK - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:8,25:15,25:14)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
47. ŽOK OSIJEK - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (bez borbe)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
56. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (25:8,25:17,19:25,25:19)
3. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
57. ŽOK OSIJEK - OK ZADAR 3:1 (25:21,25:16,24:26,26:24)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
62. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:0 (25:17,25:23,28:26)
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
67. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:18,25:5,25:15)
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ISTOK
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (26:24,25:16,25:23)
3. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:18,25:8)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:1 (18:25,25:9,25:14,25:15)
3. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
10. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 2:3 (16:25,25:18,25:23,22:25,9:15)
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
15. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:7,25:13,25:15)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. OK LINGA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:3 (25:14,20:25,25:19,11:25,14:16)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
22. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:8,27:25,25:13)
24. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:18,25:19,25:17)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
35. OK LINGA - OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:22,25:19)
10. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
38. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:14,20:25,25:17,25:9)
11. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
44. OK LINGA - OK BELIŠĆE 3:0 (25:15,25:21,25:19)
14. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
54. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI 3:1 (25:7,25:23,22:25,25:20)
56. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:10,25:20,25:16)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN 0:3 (11:25,13:25,10:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:6,25:9,25:11)
10. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL 0:3 (23:25,24:26,21:25)
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK BARANJA 0:3 (8:25,11:25,6:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (15:25,16:25,15:25)
15. OK LINGA III - ŽOK BARANJA 0:3 (10:25,15:25,14:25)
GRUPA - B
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (8:25,5:25,17:25)
1. - 6. mjesto
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
5. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (13:25,12:25,14:25)
Prvenstvo Hrvatske - kadeti
5. kolo (24. studenog 2018., 25. listopada 2018.)
26. MOK MURSA - OSIJEK - OK CROATIA 0:3 (20:25,19:25,14:25)
27. OK SISAK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,10:25,16:25)
28. OK SISAK - OK CROATIA 0:3 (11:25,15:25,12:25)
29. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,17:25,14:25)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK CROATIA
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3. OK MEDICINAR TRNJE
4. MOK RIJEKA
5. HAOK MLADOST
6. OK ŠIBENIK 91
7. OK ZADAR
8. OK ROVINJ
9. MOK MURSA - OSIJEK
10. OKM CENTROMETAL
11. OK SISAK
12. OK SPLIT
13. OK KITRO VARAŽDIN
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. lipnja 2019., 1,08
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem