Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK subota, 19. listopada 2019. u 13,00
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Krunomil Vedriš
 
6. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA subota, 19. listopada 2019. u 19,30
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Dravko Stipaničev
 
7. OK SPLIT - OK POREČ nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Ante Matijaca
 
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA subota, 19. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Domagoj Vinković     delegat: Milan Bardić
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
7. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Josip Klein
 
8. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dravko Stipaničev
 
9. OK ROVINJ - OK SISAK subota, 19. listopada 2019. u 18,30
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
 
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA subota, 19. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Kamenjarin     delegat: Vedran Juravić
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK DON BOSCO - OK VELI VRH subota, 19. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Tomislav Kramar
 
7. OK KARLOVAC - OK DINAMO subota, 19. listopada 2019. u 18,30
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Miroslav Milinović
 
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Milan Zamaklar
 
9. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK DRENOVA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
 
10. OK ZADAR - HAOK MLADOST II subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Sanda Kamenjarin     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
 
3. kolo (23. listopada 2019.)
11. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO termin nije određen
12. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR termin nije određen
13. OK KOSTRENA - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
14. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA srijeda, 23. listopada 2019. u 19,00
15. OK VELI VRH - OK KARLOVAC srijeda, 23. listopada 2019. u 19,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI četvrtak, 17. listopada 2019. u 20,30
6. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,00
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK LINGA četvrtak, 24. listopada 2019. u 21,00
8. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA subota, 19. listopada 2019. u 14,00
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. OK ŠIBENIK '91 - OK BRDA II subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
 
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
 
10. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
11. OK MAKARSKA - OK ZADAR II nedjelja, 20. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Ivan Delić
 
12. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SISAK - OK NEBO subota, 19. listopada 2019. u 19,30
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO II ponedjeljak, 21. listopada 2019. u 19,45
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
9. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST III nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Krunomil Vedriš
 
10. OK MEDVEŠČAK - HOK GORICA subota, 19. listopada 2019. u 14,30
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Vinko Dobrić
 
12. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC subota, 19. listopada 2019. u 13,00
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK GROBNIČAN - OK PULA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Nataša Todorić Rex
 
7. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 termin nije određen
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Davorka Bošković
 
8. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Leopold Ostojić     2. sudac: Nadira Orljak Šljivo     delegat: Vladimir Relić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III subota, 19. listopada 2019. u 16,30
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN subota, 19. listopada 2019. u 16,00
8. OK STRIZIVOJNA - AOK OSIJEK nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
9. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
10. OK ĐAKOVO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II subota, 19. listopada 2019. u 17,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD subota, 19. listopada 2019. u 11,00
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL subota, 19. listopada 2019. u 18,00
3. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA odgođeno
4. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
2. ŽOK ŠIBENIK - OK GUSAR subota, 19. listopada 2019. u 15,00
3. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE odgođeno
4. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
10. kolo
40. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA nedjelja, 20. listopada 2019. u 12,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. OK KARLOVAC - OK PETRINJA odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. MOK ČAZMA - OK CROATIA subota, 19. listopada 2019. u 19,15
7. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA odgođeno
8. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II nedjelja, 20. listopada 2019. u 10,00
9. OK PETRINJA - OK PLAVI nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
10. OK DARUVAR - OK KARLOVAC subota, 19. listopada 2019. u 19,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK RJEČINA - OK BALE termin nije određen
8. ŽOK CRIKVENICA - HAOK RIJEKA CO II termin nije određen
9. OK SVETI LOVREĆ - OK KASTAV 1998 termin nije određen
10. OK NOVIGRAD - ŽOK LOŠINJ termin nije određen
11. OK VERUDA - OK MARČANA termin nije određen
12. ŽOK PAZIN II - OK VODNJAN termin nije određen
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK KITRO VARAŽDIN II utorak, 15. listopada 2019. u 19,45
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Lara Novak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK KAŠTEL II subota, 19. listopada 2019. u 18,00
7. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,30
8. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO subota, 19. listopada 2019. u 17,30
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
3. OK FENIKS - OK PETRINJA srijeda, 16. listopada 2019. u 20,00
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Zoran Rajčević
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK PETRINJA - OK GLINA nedjelja, 20. listopada 2019. u 12,15
7. OK PLAVI ZMAJ - OK FENIKS subota, 19. listopada 2019. u 20,00
8. OK DON BOSCO II - HAOK DUBRAVA subota, 19. listopada 2019. u 12,30
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. ŽOK VITEZ 11 - OK BELIŠĆE II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
8. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III subota, 19. listopada 2019. u 15,00
9. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II nedjelja, 20. listopada 2019. u 11,30
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
GRUPA B
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK LINGA II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II nedjelja, 20. listopada 2019. u 11,00
8. AOK OSIJEK II - OK LINGA II subota, 19. listopada 2019. u 13,00
9. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
10. OK POSAVINA BROD II - ŽOK NAŠICE II subota, 19. listopada 2019. u 12,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. listopada 2019., 13,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem