Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
PRVENSTVO HRVATSKE - mlađe kadetkinje
GRUPA - A
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. HAOK MLADOST - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. ŽOK DUBROVNIK - OK KAŠTELA termin nije određen
GRUPA - B
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. ŽOK BIBINJE - OK BELIŠĆE termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. OK KARLOVAC - ŽOK BIBINJE termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. OK BELIŠĆE - OK KARLOVAC termin nije određen
GRUPA - C
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. ŽOK IVANEC - OK SPLIT termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK IVANEC termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
GRUPA - D
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. OK KOLONIJA - OK PULA termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. OK PULA - ŽOK BARANJA termin nije određen
GRUPA - E
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. ŽOK OSIJEK - OK VODICE termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. OK MEDVEŠČAK - ŽOK OSIJEK termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. OK VODICE - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
GRUPA - F
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. OK OLIMPIK - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. OK ČEPIN - OK OLIMPIK termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - OK ČEPIN termin nije određen
GRUPA - G
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. OK DINAMO - OK ZADAR termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. ŽOK TROGIR - OK DINAMO termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. OK ZADAR - ŽOK TROGIR termin nije određen
GRUPA - H
1. kolo (25. rujna 2020.)
2. HAOK MLADOST - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
2. kolo (25. rujna 2020.)
4. OK SISAK - HAOK MLADOST termin nije određen
3. kolo (25. rujna 2020.)
6. OK ŠIBENIK '91 - OK SISAK termin nije određen
PRVENSTVO HRVATSKE - mlađi kadeti
GRUPA - A
1. kolo (25. rujna 2020., 25. rujna 2020.)
2. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE petak, 25. rujna 2020. u 9,30
3. OK CROATIA - MOK RIJEKA petak, 25. rujna 2020. u 9,30
2. kolo (25. rujna 2020., 25. rujna 2020.)
5. OK MEDICINAR TRNJE - OK CROATIA petak, 25. rujna 2020. u 12,30
6. OK ZADAR - OK DARUVAR petak, 25. rujna 2020. u 12,30
3. kolo (25. kolovoza 2020., 25. rujna 2020.)
8. OK CROATIA - OK ZADAR petak, 25. rujna 2020. u 17,00
9. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE petak, 25. rujna 2020. u 17,00
4. kolo (26. rujna 2020., 26. rujna 2020.)
11. OK ZADAR - MOK RIJEKA subota, 26. rujna 2020. u 8,00
12. OK DARUVAR - OK CROATIA subota, 26. rujna 2020. u 8,00
5. kolo (26. rujna 2020., 26. rujna 2020.)
14. MOK RIJEKA - OK DARUVAR subota, 26. rujna 2020. u 11,00
15. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR subota, 26. rujna 2020. u 11,00
GRUPA - B
1. kolo (25. rujna 2020., 25. rujna 2020.)
2. MOK MURSA OSIJEK - OK RIBOLA KAŠTELA petak, 25. rujna 2020. u 11,00
3. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN petak, 25. rujna 2020. u 11,00
2. kolo (25. rujna 2020., 25. rujna 2020.)
5. OK RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK petak, 25. rujna 2020. u 15,30
6. HAOK MLADOST - MOK MURSA OSIJEK petak, 25. rujna 2020. u 15,30
3. kolo (25. rujna 2020., 25. rujna 2020.)
8. OK SISAK - HAOK MLADOST petak, 25. rujna 2020. u 18,30
9. OK KITRO VARAŽDIN - OK RIBOLA KAŠTELA petak, 25. rujna 2020. u 18,30
4. kolo (26. rujna 2020., 26. rujna 2020.)
11. HAOK MLADOST - OK KITRO VARAŽDIN subota, 26. rujna 2020. u 9,30
12. MOK MURSA OSIJEK - OK SISAK subota, 26. rujna 2020. u 9,30
5. kolo (26. rujna 2020., 26. rujna 2020.)
14. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA OSIJEK subota, 26. rujna 2020. u 12,30
15. OK RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST subota, 26. rujna 2020. u 12,30
RAZIGRAVANJE
1. kolo
21. A3 - B4 subota, 26. rujna 2020. u 15,30
22. A4 - B3 subota, 26. rujna 2020. u 15,30
POLUFINALE
23. A1 - B2 subota, 26. rujna 2020. u 17,00
24. A2 - B1 subota, 26. rujna 2020. u 17,00
ZA DEVETO MJESTO
25. A5 - B5 nedjelja, 27. rujna 2020. u 9,00
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. ŽOK OSIJEK - OK POREČ subota, 26. rujna 2020. u 18,00
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Milan Zamaklar
 
8. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST nedjelja, 27. rujna 2020. u 18,00
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Jukić        
 
9. OK KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR subota, 26. rujna 2020. u 18,30
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Mario Babić     delegat: Ante Matijaca
 
10. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT termin nije određen
11. OK OLIMPIK - OK BRDA subota, 26. rujna 2020. u 16,45
1. sudac: Dean Poropat     delegat: Marijan Duka        
 
12. HAOK RIJEKA CO - OK DINAMO srijeda, 23. rujna 2020. u 19,00
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Dravko Stipaničev
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
3. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK srijeda, 23. rujna 2020. u 20,00
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Boris Vurušić
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. HAOK MLADOST - MOK MARSONIA odgođeno
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas        
 
8. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK subota, 26. rujna 2020. u 18,00
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Luka Humski     delegat: Boris Vurušić
 
10. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT odgođeno
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Anto Mijić        
 
11. MOK RIJEKA - OK SISAK subota, 26. rujna 2020. u 18,00
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Dravko Stipaničev
 
12. OK ZADAR - OK ROVINJ nedjelja, 27. rujna 2020. u 17,00
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 22. rujna 2020., 21,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem