Hrvatska odbojkaška natjecanja
BORILIŠTA  
 
SC Poljud
  Vrsta borilišta: dvorana
Mjesto: Split
Adresa: Zrinsko-Frankopanska bb
Županija: Splitsko-dalmatinska
Borilište koriste:
    OK SPLIT (seniori)
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
8. OK SPLIT – OK KAŠTELA 3:2 (25:19,19:25,19:25,25:18,15:11)   video-prijenos
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
30. OK SPLIT – OK KARLOVAC 0:3 (22:25,14:25,22:25)   video-prijenos
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
41. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (21:25,12:25,18:25)   video-prijenos
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. OK SPLIT – OK BRDA 2:3 (25:19,21:25,20:25,25:17,10:15)   video-prijenos
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK SPLIT – OK DINAMO 0:3 (24:26,23:25,19:25)   video-prijenos
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
71. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 3:1 (14:25,25:20,25:9,25:23)   video-prijenos
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
84. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 2:3 (25:21,22:25,14:25,25:23,15:17)   video-prijenos
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
85. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,25:27,22:25)   video-prijenos
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
98. OK SPLIT – OK VELI VRH 1:3 (19:25,25:21,23:25,19:25)   video-prijenos
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
111. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (23:25,23:25,26:24,23:25)   video-prijenos
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
124. OK SPLIT – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (23:25,25:13,25:21,24:26,4:15)   video-prijenos
Drugi krug - Kvalifikacijske utakmice za popunu Super lige
1. kolo
  1. utakmica (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
142. OK SPLIT – OK DON BOSCO 3:2 (25:23,25:10,20:25,18:25,15:9)   video-prijenos
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
8. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:15,25:16,25:22)   video-prijenos
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
30. OK SPLIT – OK GORICA 3:0 (25:17,25:22,25:22)   video-prijenos
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
41. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:17,23:25,26:24,25:22)   video-prijenos
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:1 (21:25,25:15,26:24,25:18)   video-prijenos
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:17,25:16)   video-prijenos
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
71. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,9:25,19:25)   video-prijenos
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
84. OK SPLIT – MOK RIJEKA 3:1 (25:20,22:25,25:17,25:17)   video-prijenos
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
85. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,19:25,23:25)   video-prijenos
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
98. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (20:25,23:25,14:25)   video-prijenos
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
111. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:17,25:17,26:24)   video-prijenos
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
124. OK SPLIT – MOK MARSONIA 3:0 (25:15,27:25,25:20)   video-prijenos
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
12. OK SPLIT – OK DINAMO 1:3 (16:25,28:26,17:25,11:25)   video-prijenos
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK GUSAR 3:2 (25:23,25:20,22:25,19:25,15:3)
11. OK SPLIT II – OK BRDA II 3:0 (25:8,25:21,25:18)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:2 (25:15,25:18,23:25,22:25,15:12)
22. OK SPLIT II – OK ZADAR II 3:0 (25:22,25:17,25:23)
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK ŠIBENIK '91 0:3 (14:25,12:25,20:25)
33. OK SPLIT II – OK GUSAR 3:0 (25:11,25:20,25:15)   video-prijenos
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK TROGIR 0:3 (17:25,17:25,11:25)
44. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 0:3 (16:25,24:26,17:25)
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK SPLIT II 0:3 (12:25,16:25,15:25)
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
66. OK SPLIT II – OK MAKARSKA 3:1 (25:17,19:25,27:25,25:10)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
68. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:18,13:25,18:25,25:19,14:16)   video-prijenos
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
81. OK SPLIT II – OK KAŠTELA II 0:3 (20:25,18:25,25:27)
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK BRDA II 0:3 (3:25,13:25,13:25)
94. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:18,25:23,25:16)
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. veljače 2022.)
103. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTELA II 0:3 (15:25,12:25,13:25)
107. OK SPLIT II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:19,25:12,25:20)
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
120. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR 2:3 (12:25,25:22,19:25,25:23,10:15)
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK SPLIT II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:7,27:25,25:12)
124. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK BRDA II 0:3 (14:25,11:25,13:25)
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (12:25,19:25,23:25)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ZAPAD – seniorke
14. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
56. OK POREČ – OK KOSTRENA 0:3 (17:25,14:25,9:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG – seniorke
2. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
4. OK SPLIT III – ŽOK ŠIBENIK 0:3 (11:25,12:25,5:25)
4. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
10. OK SPLIT III – ŽOK BIBINJE 3:1 (25:15,17:25,25:10,25:15)
6. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
16. OK SPLIT III – OK NOVALJA 3:0 (25:18,25:12,25:11)
8. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
22. OK SPLIT III – OK VODICE 0:3 (8:25,17:25,3:25)
10. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
28. OK SPLIT III – ŽOK DUBROVNIK II 1:3 (16:25,16:25,26:24,14:25)
PRVENSTVO HRVATSKE - KADETSKA LIGA – kadeti
3. kolo (30. siječnja 2022.)
33. OK SPLIT – MOK RIJEKA 0:3 (23:25,17:25,14:25)
36. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (19:25,11:25,12:25)
5. kolo (27. ožujka 2022.)
60. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,11:25,17:25)
61. OK RIBOLA KAŠTELA – OK CROATIA 3:0 (25:17,25:18,25:14)
62. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:2 (25:23,23:25,19:25)
63. OK SPLIT – OK CROATIA 1:2 (25:21,23:25,21:25)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem