Hrvatska odbojkaška natjecanja
BORILIŠTA  
 
SC Poljud
  Vrsta borilišta: dvorana
Mjesto: Split
Adresa: Zrinsko-Frankopanska bb
Županija: Splitsko-dalmatinska
Borilište koriste:
    OK SPLIT (seniori)
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
5. OK SPLIT – OK KELTEKS 0:3 (20:25,24:26,23:25)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
16. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,24:26,22:25)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
27. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (20:25,18:25,21:25)
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
38. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 0:3 (21:25,24:26,18:25)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK SPLIT – OK NEBO 3:2 (21:25,25:18,25:15,22:25,16:14)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
60. OK SPLIT – OK BRDA 3:0 (25:20,25:13,25:15)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
75. OK SPLIT – OK DINAMO 0:3 (19:25,20:25,17:25)
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
88. OK SPLIT – OK DON BOSCO 0:3 (18:25,15:25,19:25)
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
101. OK SPLIT – HAOK MLADOST 1:3 (19:25,25:22,20:25,13:25)
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
114. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 2:3 (24:26,26:24,25:17,18:25,11:15)
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
6. OK SPLIT – OK SISAK 1:3 (24:26,27:25,19:25,19:25)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
17. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 0:3 (25:27,13:25,16:25)
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
21. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,20:25,13:25)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
28. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (12:25,15:25,17:25)
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
39. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:19,25:23)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
50. OK SPLIT – MOK MARSONIA 1:3 (15:25,25:18,18:25,19:25)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:16,25:21,25:16)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
74. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (25:27,19:25,21:25)
17. kolo (21. veljače 2024.)
100. OK SPLIT – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (23:25,25:19,25:17,25:18)
19. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
113. OK SPLIT – MOK RIJEKA 3:2 (20:25,25:19,21:25,26:24,16:14)
21. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
126. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:1 (25:18,25:12,19:25,25:19)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
12. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,20:25,12:25)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP VINKO DOBRIĆ – seniori
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
11. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:19,18:25,18:25,15:25)
PRVA B LIGA - SKUPINA JUG – seniorke
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. OK SPLIT II – OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:13,25:13)
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK SPLIT II – OK GUSAR 3:0 (25:12,25:18,25:16)
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK SPLIT II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:16,25:20,25:19)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK SPLIT II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (23:25,16:25,25:23,25:21,12:15)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK SPLIT II – OK VODICE 3:0 (25:22,25:19,28:26)
60. OK BRDA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (28:26,21:25,25:15,25:17)
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:23,25:17,25:14)
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:23,25:15,25:22)
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (22:25,24:26,25:16,25:18,15:9)
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2023.)
127. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:21,25:18,25:14)
2. LIGA - REGIJA JUG – seniori
2. kolo (17. ožujka 2024.)
4. OK SPLIT II – OK RIBOLA KAŠTELA II 1:2 (25:22,23:25,23:25)
5. OK DUBROVNIK 2001 – OK SPLIT II 1:2 (19:25,14:25,25:20)
6. OK RIBOLA KAŠTELA II – OK DUBROVNIK 2001 3:0 (25:15,25:13,25:12)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem