Hrvatska odbojkaška natjecanja
BORILIŠTA  
 
SD Vijuš
  Vrsta borilišta: dvorana
Mjesto: Slavonski Brod
Adresa: Vrazova 2a
Županija: Brodsko-posavska
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
3. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,14:25,11:25)
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
14. MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:19,25:15)
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
25. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,12:25,25:27)
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
36. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (16:25,12:25,17:25)
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
47. MOK MARSONIA – OK SISAK 2:3 (22:25,27:25,17:25,25:20,14:16)
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. MOK MARSONIA – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:19,25:15)
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
77. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 2:3 (25:22,25:16,18:25,17:25,8:15)
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
90. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 0:3 (20:25,24:26,23:25)   video-prijenos
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
104. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,14:25)   video-prijenos
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
117. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 1:3 (25:23,16:25,13:25,18:25)
22. kolo (29. ožujka 2022.)
130. MOK MARSONIA – OK GORICA 3:1 (25:21,25:18,23:25,26:24)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
10. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,9:25,12:25)   video-prijenos
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK POSAVINA BROD – OK KOLONIJA 0:3 (18:25,13:25,19:25)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
23. OK POSAVINA BROD – ŽOK NAŠICE 2:3 (25:16,25:16,21:25,18:25,12:15)
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. OK KOLONIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:3 (25:22,25:18,21:25,13:25,5:15)
34. OK POSAVINA BROD – OK BELIŠĆE 0:3 (13:25,22:25,23:25)
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. OK KOLONIJA – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:27,25:19,25:22,25:15)
45. OK POSAVINA BROD – OK ĐAKOVO 0:3 (19:25,16:25,21:25)
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK POSAVINA BROD – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:10,25:17,25:27,25:14)
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
93. OK POSAVINA BROD – OK VALPOVKA 1:3 (21:25,13:25,25:18,22:25)
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. OK KOLONIJA – ŽOK NAŠICE 3:1 (26:28,25:17,25:21,25:11)
106. OK POSAVINA BROD – OK LINGA 0:3 (17:25,17:25,17:25)
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. OK KOLONIJA – OK BELIŠĆE 3:0 (25:22,25:23,25:14)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
3. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (21:25,25:19,23:25,23:25)
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
27. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (26:24,25:16,26:24)
11. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
33. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (22:25,15:25,25:19,25:23,15:1)
15. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
43. OK SLAVONSKI BROD – OK ČEPIN 0:3 (17:25,16:25,20:25)
17. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
50. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK BARANJA 2:3 (20:25,28:26,25:20,24:26,16:18)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
5. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
20. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK III 0:3 (20:25,18:25,24:26)
8. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
31. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:2 (23:25,25:19,20:25,25:20,15:9)
10. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
40. MOK MARSONIA II – OK SOKOL 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
PRVENSTVO HRVATSKE - KADETSKA LIGA – kadeti
2. kolo (5. prosinca 2021.)
20. MOK MARSONIA – OK SISAK 3:0 (25:7,25:10,25:10)
21. MOK MURSA - OSIJEK – OK DARUVAR 3:0 (25:21,25:11,25:23)
22. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:7,25:10,25:4)
23. MOK MARSONIA – OK DARUVAR 2:1 (25:23,19:25,25:16)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem