Hrvatska odbojkaška natjecanja
BORILIŠTA  
 
NŠD Gradski vrt
  Vrsta borilišta: dvorana
Mjesto: Osijek
Adresa: Kneza Trpimira 23
Županija: Osječko-baranjska
Telefon: 031/285-500
Borilište koriste:
    MOK MURSA - OSIJEK (seniori)
    ŽOK OSIJEK (seniorke)
    ŽOK OSIJEK I (seniorke)
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
4. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 1:3 (23:25,25:14,21:25,14:25)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
15. ŽOK OSIJEK – OK DON BOSCO 3:0 (25:19,25:19,25:16)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
26. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (21:25,8:25,16:25)
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
37. ŽOK OSIJEK – OK NEBO 3:0 (25:20,25:20,25:16)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. ŽOK OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:12,25:19,25:18)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. ŽOK OSIJEK – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:16,25:22,19:25,25:21)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
76. ŽOK OSIJEK – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (23:25,25:16,25:21,25:18)
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
89. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,23:25,25:23,17:25,10:15)
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
102. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:16,25:19)
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
116. ŽOK OSIJEK – OK BRDA 0:3 (16:25,26:28,18:25)
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
10. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:1 (25:21,25:27,27:25,25:23)
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
32. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 2:3 (28:26,24:26,18:25,25:20,11:15)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
54. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (26:24,25:19,25:18)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
65. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:18,25:18)
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
69. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:16,25:19,25:19)
14. kolo (7. veljače 2024.)
82. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ 3:2 (31:33,29:31,25:21,25:23,15:12)
15. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
87. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:16,25:16,25:18)
16. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
95. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:11,25:15,25:16)
18. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
108. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:15,25:15,19:25,25:22)
19. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
109. MOK MURSA - OSIJEK – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:15,25:18,25:22)
21. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
122. MOK MURSA - OSIJEK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:18,25:22,25:20)
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
ČETVRTFINALE
  2. utakmica (23. ožujka 2024.)
135. MOK MURSA - OSIJEK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (26:24,25:20,25:20)
POLUFINALE
  2. utakmica (19. travnja 2024.)
140. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (24:26,25:21,25:15,25:18)
FINALE
  2. utakmica (28. travnja 2024.)
144. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 3:1 (22:25,25:17,25:22,25:19)
  4. utakmica (5. svibnja 2024.)
146. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 2:3 (25:23,15:25,25:21,22:25,11:15)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
1. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,13:25,16:25)
PRVA B LIGA - SKUPINA ISTOK – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
4. AOK OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (12:25,8:25,15:25)
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
10. OK LINGA – AOK OSIJEK 3:0 (25:6,25:12,25:15)
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
21. OK LINGA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:10,25:12,25:20)
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
26. AOK OSIJEK – ŽOK NAŠICE 0:3 (8:25,25:27,16:25)
29. ŽOK OSIJEK II – OK LINGA 3:1 (25:14,24:26,25:16,25:18)
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
32. OK LINGA – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:21,25:16,25:12)
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. AOK OSIJEK – OK VALPOVKA 1:3 (23:25,16:25,25:23,13:25)
40. ŽOK OSIJEK II – OK KOLONIJA 3:0 (25:23,25:7,25:23)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
51. ŽOK OSIJEK II – OK ČEPIN 3:0 (25:12,25:8,25:8)
54. OK LINGA – OK BELIŠĆE 1:3 (15:25,19:25,25:23,19:25)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. studenog 2023.)
59. AOK OSIJEK – ŽOK OSIJEK II 0:3 (7:25,17:25,22:25)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
65. OK LINGA – ŽOK NAŠICE 1:3 (16:25,22:25,26:24,23:25)
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
69. OK LINGA – OK ČEPIN 3:0 (25:16,25:15,25:22)
72. ŽOK OSIJEK II – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:18,25:20)
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
73. ŽOK OSIJEK II – OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:21,25:14)
76. AOK OSIJEK – OK LINGA 0:3 (11:25,16:25,11:25)
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
86. ŽOK OSIJEK II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:2 (20:25,25:19,25:21,15:25,15:12)
89. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA 0:3 (19:25,18:25,15:25)
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
95. OK LINGA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (18:25,16:25,15:25)
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
99. ŽOK OSIJEK II – OK BELIŠĆE 2:3 (25:17,22:25,25:19,25:27,13:15)
102. AOK OSIJEK – OK ČEPIN 0:3 (8:25,16:25,19:25)
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
108. OK LINGA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (20:25,14:25,22:25)
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. OK LINGA – OK VALPOVKA 3:2 (25:23,23:25,22:25,25:19,16:14)
112. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:12,25:20,25:10)
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
122. OK LINGA – OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:16,25:14)
125. ŽOK OSIJEK II – AOK OSIJEK 3:0 (25:7,25:8,25:11)
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
129. AOK OSIJEK – OK POSAVINA BROD 0:3 (22:25,9:25,18:25)
2. LIGA - REGIJA ISTOK
2. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
5. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MARSONIA II 0:3 (21:25,15:25,22:25)
3. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
7. MOK MURSA - OSIJEK II – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:15,27:25,25:15)
9. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
25. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:22,25:22,25:22)
10. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
30. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK III 3:0 (25:22,25:9,26:24)
12. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
35. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MARSONIA II 3:0 (25:21,25:23,25:16)
14. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
42. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK MARSONIA II 3:0 (25:16,25:21,25:20)
PRVENSTVO HRVATSKE – kadeti
KADETSKA LIGA
3. kolo (10. prosinca 2023.)
43. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 1:2 (20:25,25:17,22:25)
44. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK GROBNIČAN 1:2 (23:25,8:25,25:23)
45. MOK MURSA - OSIJEK – MOK GROBNIČAN 2:1 (25:21,25:21,21:25)
46. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK RIJEKA 0:3 (12:25,23:25,24:26)
7. kolo (14. travnja 2024.)
93. MOK MURSA - OSIJEK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:14,25:23,25:18)
94. OKM CENTROMETAL – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (7:25,15:25,8:25)
95. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:8,25:7,25:13)
96. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (25:17,23:25,25:16)
3. LIGA - REGIJA ISTOK
Grupa A
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. OK LINGA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 1:3 (13:25,14:25,25:21,18:25)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
19. OK OSIJEK JUG 2 – OK BILJE 0:3 (21:25,14:25,9:25)
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
28. OK OSIJEK JUG 2 – OK KOLONIJA II 3:0 (25:11,25:19,25:18)
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
34. OK LINGA II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:16,25:20,25:23)
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
43. OK LINGA II – OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (13:25,13:25,14:25)
1. - 6. mjesto
3. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
9. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:1 (25:19,26:24,18:25,25:21)
7. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
19. ŽOK OSIJEK III – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:14,25:18,25:14)
9. kolo (11. svibnja 2024., 12. svibnja 2024.)
26. ŽOK OSIJEK III – OK BILJE 3:1 (24:26,25:19,25:18,25:11)
7. - 12. mjesto
3. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
8. OK LINGA II – OK DONJI MIHOLJAC 2:3 (25:20,26:24,22:25,22:25,10:15)
7. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
20. OK LINGA II – ŽOK VINKOVCI III 0:3 (22:25,22:25,25:27)
9. kolo (11. svibnja 2024., 12. svibnja 2024.)
27. OK LINGA II – ŽOK VALLIS AUREA II 0:3 (22:25,23:25,20:25)
13. - 18. mjesto
8. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
23. OK OSIJEK JUG 2 – OK KOLONIJA II 3:2 (26:24,14:25,22:25,25:16,15:7)
10. kolo (18. svibnja 2024., 19. svibnja 2024.)
30. OK OSIJEK JUG 2 – OK VALPOVKA II odgođeno
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem