Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po ligama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
Vukovarsko-srijemska županija
2. LIGA - REGIJA ISTOK
14. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
40. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK III 0:3 (21:25,15:25,14:25)
15. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
44. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (28:30,20:25,25:23,14:25)
RASPORED
Osječko-baranjska županija
3. LIGA - REGIJA ISTOK
1. - 6. mjesto
7. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
21. ŽOK NAŠICE II – OK BILJE nedjelja 26. svibnja 2024. u 17,00
8. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
23. OK BILJE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV četvrtak 23. svibnja 2024. u 20,00
7. - 12. mjesto
10. kolo (18. svibnja 2024., 19. svibnja 2024.)
30. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VINKOVCI III nedjelja 26. svibnja 2024. u 17,00
13. - 18. mjesto
2. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
5. OK VALPOVKA II – OK KOLONIJA II nedjelja 26. svibnja 2024. u 17,00
Zadarska županija
PRVENSTVO HRVATSKE – kadetkinje
GRUPA - A
1. kolo (24. svibnja 2024.)
1. OK SPLIT – ŽOK PAZIN petak 24. svibnja 2024. u 9,00
2. OK BELIŠĆE – OK OLIMPIK petak 24. svibnja 2024. u 9,00
2. kolo (24. svibnja 2024.)
3. ŽOK PAZIN – OK OLIMPIK petak 24. svibnja 2024. u 12,00
4. OK SPLIT – OK BELIŠĆE petak 24. svibnja 2024. u 12,00
3. kolo (24. svibnja 2024.)
5. OK BELIŠĆE – ŽOK PAZIN petak 24. svibnja 2024. u 17,30
6. OK OLIMPIK – OK SPLIT petak 24. svibnja 2024. u 17,30
GRUPA - B
1. kolo (24. svibnja 2024.)
7. OK PULA – HOK GORICA petak 24. svibnja 2024. u 10,30
8. OK ZADAR – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC petak 24. svibnja 2024. u 10,30
2. kolo (24. svibnja 2024.)
9. HOK GORICA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC petak 24. svibnja 2024. u 16,00
10. OK PULA – OK ZADAR petak 24. svibnja 2024. u 16,00
3. kolo (24. svibnja 2024.)
11. OK ZADAR – HOK GORICA petak 24. svibnja 2024. u 19,00
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK PULA petak 24. svibnja 2024. u 19,00
GRUPA - C
1. kolo (24. svibnja 2024.)
13. HAOK MLADOST – OK LINGA petak 24. svibnja 2024. u 9,00
14. ŽOK DRENOVA – OK MARINA KAŠTELA petak 24. svibnja 2024. u 9,00
2. kolo (24. svibnja 2024.)
15. OK LINGA – OK MARINA KAŠTELA petak 24. svibnja 2024. u 12,00
16. HAOK MLADOST – ŽOK DRENOVA petak 24. svibnja 2024. u 12,00
3. kolo (24. svibnja 2024.)
17. ŽOK DRENOVA – OK LINGA petak 24. svibnja 2024. u 17,30
18. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST petak 24. svibnja 2024. u 17,30
GRUPA - D
1. kolo (24. svibnja 2024.)
19. ŽOK OSIJEK – OK BRDA petak 24. svibnja 2024. u 10,30
20. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO petak 24. svibnja 2024. u 10,30
2. kolo (24. svibnja 2024.)
21. OK BRDA – HAOK RIJEKA CO petak 24. svibnja 2024. u 16,00
22. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO petak 24. svibnja 2024. u 16,00
3. kolo (24. svibnja 2024.)
23. OK DINAMO – OK BRDA petak 24. svibnja 2024. u 19,00
24. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK petak 24. svibnja 2024. u 19,00
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 9. do 16. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
25. A3 – D4 subota 25. svibnja 2024. u 9,30
26. D3 – A4 subota 25. svibnja 2024. u 9,30
27. B3 – C4 subota 25. svibnja 2024. u 9,30
28. C3 – B4 subota 25. svibnja 2024. u 9,30
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 1. do 8. mjesta
ČETVRTFINALE (25. svibnja 2024.)
29. A1 – D2 subota 25. svibnja 2024. u 11,00
30. A2 – D1 subota 25. svibnja 2024. u 11,00
31. B1 – C2 subota 25. svibnja 2024. u 11,00
32. B2 – C1 subota 25. svibnja 2024. u 11,00
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
33. poraženi 25 – poraženi 28 subota 25. svibnja 2024. u 16,30
34. poraženi 26 – poraženi 27 subota 25. svibnja 2024. u 16,30
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
35. pobjednik 25 – pobjednik 28 subota 25. svibnja 2024. u 16,30
36. pobjednik 26 – pobjednik 27 subota 25. svibnja 2024. u 16,30
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 5. do 8. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
37. poraženi 29 – poraženi 32 subota 25. svibnja 2024. u 18,00
38. poraženi 30 – poraženi 31 subota 25. svibnja 2024. u 18,00
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 1. do 4. mjesta
POLUFINALE (25. svibnja 2024.)
39. pobjednik 29 – pobjednik 32 subota 25. svibnja 2024. u 18,00
40. pobjednik 30 – pobjednik 31 subota 25. svibnja 2024. u 18,00
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA 15. MJESTO
41. poraženi 33 – poraženi 34 nedjelja 26. svibnja 2024. u 9,30
ZA 13. MJESTO
42. pobjednik 33 – pobjednik 34 nedjelja 26. svibnja 2024. u 9,30
ZA 11. MJESTO
43. poraženi 35 – poraženi 36 nedjelja 26. svibnja 2024. u 9,30
ZA DEVETO MJESTO
44. pobjednik 35 – pobjednik 36 nedjelja 26. svibnja 2024. u 11,00
ZA SEDMO MJESTO
45. poraženi 37 – poraženi 38 nedjelja 26. svibnja 2024. u 11,00
ZA PETO MJESTO
46. pobjednik 37 – pobjednik 38 nedjelja 26. svibnja 2024. u 11,00
ZA TREĆE MJESTO
47. poraženi 39 – poraženi 40 nedjelja 26. svibnja 2024. u 9,30
FINALE
48. pobjednik 39 – pobjednik 40 nedjelja 26. svibnja 2024. u 11,30
PRVENSTVO HRVATSKE – kadeti
DOIGRAVANJE - GRUPA - A
1. kolo (24. svibnja 2024.)
1. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA petak 24. svibnja 2024. u 9,30
2. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA petak 24. svibnja 2024. u 11,30
2. kolo (24. svibnja 2024.)
3. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA petak 24. svibnja 2024. u 16,30
4. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK petak 24. svibnja 2024. u 18,30
3. kolo (25. svibnja 2024.)
5. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA subota 25. svibnja 2024. u 9,30
6. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST subota 25. svibnja 2024. u 11,30
DOIGRAVANJE - GRUPA - B
1. kolo (24. svibnja 2024.)
7. MOK RIJEKA – OK SPLIT petak 24. svibnja 2024. u 9,30
8. OK SISAK – MOK GROBNIČAN petak 24. svibnja 2024. u 11,30
2. kolo (24. svibnja 2024.)
9. OK SPLIT – MOK GROBNIČAN petak 24. svibnja 2024. u 16,30
10. MOK RIJEKA – OK SISAK petak 24. svibnja 2024. u 18,30
3. kolo (25. svibnja 2024.)
11. OK SISAK – OK SPLIT subota 25. svibnja 2024. u 9,30
12. MOK GROBNIČAN – MOK RIJEKA subota 25. svibnja 2024. u 11,30
RAZIGRAVANJE
1. kolo
13. A3 – B4 subota 25. svibnja 2024. u 16,30
14. A4 – B3 subota 25. svibnja 2024. u 16,30
POLUFINALE
15. A1 – B2 subota 25. svibnja 2024. u 18,30
16. A2 – B1 subota 25. svibnja 2024. u 18,30
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA SEDMO MJESTO
17. poraženi - 13 – poraženi - 14 nedjelja 26. svibnja 2024. u 9,30
ZA PETO MJESTO
18. Pobjednik - 13 – Pobjednik - 14 nedjelja 26. svibnja 2024. u 11,00
ZA TREĆE MJESTO
19. poraženi 15 – poraženi 16 nedjelja 26. svibnja 2024. u 9,30
FINALE
20. Pobjednik - 15 – Pobjednik - 16 nedjelja 26. svibnja 2024. u 11,30
NEPOZNAT REZULTAT
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem