Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po županijama
pregled utakmica po ligama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
Regija - centar
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:16,25:20,25:27,10:25,15:13)
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
3. OK FENIKS - OK PETRINJA 1:3 (25:15,21:25,21:25,19:25)
Regija - istok
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 0:3 (15:25,21:25,22:25)
RASPORED
Regija - centar
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK subota, 19. listopada 2019. u 13,00
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK subota, 19. listopada 2019. u 17,00
7. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT subota, 19. listopada 2019. u 18,00
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK DON BOSCO - OK VELI VRH subota, 19. listopada 2019. u 15,00
7. OK KARLOVAC - OK DINAMO subota, 19. listopada 2019. u 18,30
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SISAK - OK NEBO subota, 19. listopada 2019. u 19,30
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO II ponedjeljak, 21. listopada 2019. u 19,45
9. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST III nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,00
10. OK MEDVEŠČAK - HOK GORICA subota, 19. listopada 2019. u 14,30
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
12. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC subota, 19. listopada 2019. u 13,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. MOK ČAZMA - OK CROATIA subota, 19. listopada 2019. u 19,15
8. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II nedjelja, 20. listopada 2019. u 10,00
9. OK PETRINJA - OK PLAVI nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
10. OK DARUVAR - OK KARLOVAC subota, 19. listopada 2019. u 16,00
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK KAŠTEL II subota, 19. listopada 2019. u 18,00
7. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,30
8. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO subota, 19. listopada 2019. u 17,30
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK PETRINJA - OK GLINA nedjelja, 20. listopada 2019. u 12,15
7. OK PLAVI ZMAJ - OK FENIKS subota, 19. listopada 2019. u 20,00
8. OK DON BOSCO II - HAOK DUBRAVA subota, 19. listopada 2019. u 12,30
Regija - istok
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA subota, 19. listopada 2019. u 19,00
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA subota, 19. listopada 2019. u 18,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,00
8. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA subota, 19. listopada 2019. u 14,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III subota, 19. listopada 2019. u 16,30
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN subota, 19. listopada 2019. u 16,00
8. OK STRIZIVOJNA - AOK OSIJEK nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
9. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
10. OK ĐAKOVO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II subota, 19. listopada 2019. u 17,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD subota, 19. listopada 2019. u 11,00
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL subota, 19. listopada 2019. u 18,00
4. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,30
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. ŽOK VITEZ 11 - OK BELIŠĆE II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
8. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III subota, 19. listopada 2019. u 15,00
9. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II nedjelja, 20. listopada 2019. u 11,30
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
GRUPA B
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. AOK OSIJEK II - OK LINGA II subota, 19. listopada 2019. u 13,00
9. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
10. OK POSAVINA BROD II - ŽOK NAŠICE II subota, 19. listopada 2019. u 12,00
Regija - jug
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SPLIT - OK POREČ nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,00
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA subota, 19. listopada 2019. u 19,00
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
9. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK DRENOVA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
10. OK ZADAR - HAOK MLADOST II subota, 19. listopada 2019. u 17,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. OK ŠIBENIK '91 - OK BRDA II subota, 19. listopada 2019. u 18,00
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
10. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR subota, 19. listopada 2019. u 18,00
11. OK MAKARSKA - OK ZADAR II nedjelja, 20. listopada 2019. u 19,00
12. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
2. ŽOK ŠIBENIK - OK GUSAR subota, 19. listopada 2019. u 15,00
10. kolo
40. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA nedjelja, 20. listopada 2019. u 12,30
Regija - zapad
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA subota, 19. listopada 2019. u 19,30
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
9. OK ROVINJ - OK SISAK subota, 19. listopada 2019. u 18,30
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK GROBNIČAN - OK PULA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
8. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK RJEČINA - OK BALE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
8. ŽOK CRIKVENICA - HAOK RIJEKA CO II nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,00
9. OK SVETI LOVREĆ - OK KASTAV 1998 nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
10. OK NOVIGRAD - ŽOK LOŠINJ subota, 19. listopada 2019. u 16,00
11. OK VERUDA - OK MARČANA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
12. ŽOK PAZIN II - OK VODNJAN nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
NEPOZNAT REZULTAT
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. listopada 2019., 18,48
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem