Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po ligama
Brodsko-posavska županija
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
1. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
6. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE subota, 26. listopada 2019. u 12,00
7. MOK MARSONIA - HAOK MLADOST subota, 26. listopada 2019. u 15,45
8. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE subota, 26. listopada 2019. u 14,30
9. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST subota, 26. listopada 2019. u 13,15
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 27. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Anka Glas     2. granični sudac: Dominik Glas
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
17. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK VELI VRH subota, 26. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Marina Valentić     1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Filip Valentić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
9. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN nedjelja, 27. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Zoran Relić     delegat: Davorka Bošković
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA petak, 25. listopada 2019. u 19,45
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Petar Jurić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
Dubrovačko-neretvanska županija
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
18. ŽOK DUBROVNIK - OK DINAMO nedjelja, 27. listopada 2019. u 14,00
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ivan Delić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
3. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK BIBINJE odgođeno
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA nedjelja, 27. listopada 2019. u 17,00
Grad Zagreb
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK subota, 26. listopada 2019. u 17,45
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Marijan Duka
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (23. listopada 2019.)
11. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO srijeda, 23. listopada 2019. u 20,00
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Josip Klein
 
14. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA srijeda, 23. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC subota, 26. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Miroslav Milinović
 
20. HAOK MLADOST II - ŽOK DRENOVA subota, 26. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Vinko Dobrić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL subota, 26. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
16. HAOK MLADOST III - OK MEDVEŠČAK petak, 25. listopada 2019. u 21,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
17. OK DINAMO II - OK VELIKA GORICA subota, 26. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK MEDICINAR TRNJE II - OK PETRINJA subota, 26. listopada 2019. u 14,45
2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Predrag Dilberović        
 
15. OK CROATIA - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
10. OK FENIKS - OK DON BOSCO II ponedjeljak, 28. listopada 2019. u 20,00
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Zoran Rajčević
 
12. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA termin nije određen
Istarska županija
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
10. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR subota, 26. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Slavko Poropat
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. OK ROVINJ - OK ZADAR subota, 26. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Mario Babić     delegat: Roland Ferenčić
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (23. listopada 2019.)
15. OK VELI VRH - OK KARLOVAC srijeda, 23. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Sonja Rupčić     2. granični sudac: Mihael Bišćan
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 četvrtak, 24. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Veljko Matić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK VODNJAN - OK RJEČINA termin nije određen
14. OK MARČANA - ŽOK PAZIN II termin nije određen
18. OK BALE - ŽOK CRIKVENICA termin nije određen
Krapinsko-zagorska županija
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
10. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR subota, 26. listopada 2019. u 19,00
Međimurska županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. OK PLAVI - OK DARUVAR subota, 26. listopada 2019. u 19,30
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. ŽOK KAŠTEL II - OK ŠTRIGOVA nedjelja, 27. listopada 2019. u 18,00
Osječko-baranjska županija
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO subota, 26. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL subota, 26. listopada 2019. u 19,30
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK LINGA četvrtak, 24. listopada 2019. u 21,00
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
6. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC subota, 26. listopada 2019. u 14,00
8. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR nedjelja, 27. listopada 2019. u 17,00
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA B
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK LINGA II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II odgođeno
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
Požeško-slavonska županija
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
7. OK SOKOL - MOK VUKOVAR nedjelja, 27. listopada 2019. u 15,00
Primorsko-goranska županija
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
1. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
1. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 27. listopada 2019. u 13,00
2. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL nedjelja, 27. listopada 2019. u 13,00
3. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL nedjelja, 27. listopada 2019. u 14,30
4. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 27. listopada 2019. u 14,30
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (23. listopada 2019.)
12. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR srijeda, 23. listopada 2019. u 17,30
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Ivan Niessner
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
10. OK MATULJI 2004 - OK UMAG nedjelja, 27. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Veljko Matić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
15. ŽOK LOŠINJ - OK VERUDA termin nije određen
16. OK KASTAV 1998 - OK NOVIGRAD termin nije određen
17. HAOK RIJEKA CO II - OK SVETI LOVREĆ termin nije određen
Šibensko-kninska županija
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
1. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. OK ŠIBENIK 91 - OK ZADAR nedjelja, 27. listopada 2019. u 9,30
Sisačko-moslavačka županija
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
1. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
10. OK DARUVAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA nedjelja, 27. listopada 2019. u 12,00
11. OK SISAK - OK SPLIT nedjelja, 27. listopada 2019. u 12,00
12. OK DARUVAR - OK SPLIT nedjelja, 27. listopada 2019. u 13,30
13. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA nedjelja, 27. listopada 2019. u 13,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA odgođeno
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. OK GLINA - OK PLAVI ZMAJ nedjelja, 27. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Alma Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
Splitsko-dalmatinska županija
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRDA - OK OLIMPIK subota, 26. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ivan Delić
 
11. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT subota, 26. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK SPLIT - MOK RIJEKA subota, 26. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Ante Matijaca
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
15. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA subota, 26. listopada 2019. u 20,00
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
 
16. OK SPLIT II - ŽOK SINJ subota, 26. listopada 2019. u 20,00
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ante Matijaca
 
17. OK BRDA II - OK KAŠTELA II subota, 26. listopada 2019. u 20,00
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ivan Delić
 
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ŠIBENIK '91 nedjelja, 27. listopada 2019. u 13,30
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
7. OK GUSAR - ŽOK DUBROVNIK II subota, 26. listopada 2019. u 15,00
8. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK subota, 26. listopada 2019. u 14,00
Varaždinska županija
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK LEPOGLAVA termin nije određen
Vukovarsko-srijemska županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL odgođeno
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin                
 
3. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA odgođeno
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II odgođeno
Zadarska županija
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
19. OK ZADAR - OK KOSTRENA subota, 26. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Vedran Juravić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK ZADAR II - OK MARINA KAŠTELA II nedjelja, 27. listopada 2019. u 14,00
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
6. ŽOK BIBINJE - OK NOVALJA termin nije određen
Zagrebačka županija
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK nedjelja, 27. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Predrag Dilberović
 
15. HOK GORICA - OK NOVI ZAGREB subota, 26. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
 
18. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN subota, 26. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Krunomil Vedriš
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK GORICA - OK SHEEFT subota, 26. listopada 2019. u 13,00
1. sudac: Martina Josić     delegat: Vinko Dobrić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 23. listopada 2019., 10,47
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem