Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po ligama
Bjelovarsko-bilogorska županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
8. ŽOK BJELOVAR - OK PETRINJA odgođeno
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
16. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
76. MOK ČAZMA - OK MEDICINAR TRNJE II odgođeno
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Luka Bišćan     delegat: Fikret Bajrić
 
79. OK DARUVAR - OK QUIRIN SISAK odgođeno
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
Brodsko-posavska županija
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
46. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
66. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE odgođeno
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1. do 6. mjesto
6. kolo (14. ožujka 2020.)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BARANJA odgođeno
7. do 12. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
3. OK KOLONIJA II - AOK OSIJEK II odgođeno
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II odgođeno
1. sudac: Josipa Babić     2. sudac: Stella Jamer        
 
Dubrovačko-neretvanska županija
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
14. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST II odgođeno
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ante Matijaca
 
Grad Zagreb
SUPERLIGA - seniori
1. SKUPINA (II. DIO)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA odgođeno
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Krunomil Vedriš
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
15. OK DON BOSCO - OK DINAMO odgođeno
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC odgođeno
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Miroslav Milinović
 
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
109. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK odgođeno
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Marijan Duka
 
113. OK DINAMO II - OK OLIMPIK II odgođeno
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Zoran Rajčević
 
114. HAOK MLADOST III - HOK GORICA odgođeno
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Krunomil Vedriš
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
7. OK OLIMPIK III - ŽOK IVANEC odgođeno
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
 
9. HAOK DUBRAVA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
POREDAK OD 11. - 14. MJESTA
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. OK DON BOSCO II - OK GLINA odgođeno
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Vinko Dobrić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
10. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
50. OK CROATIA - OK GORICA odgođeno
11. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
53. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SHEEFT odgođeno
16. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
80. OK SHEEFT - OK PETRINJA odgođeno
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Vinko Dobrić
 
Istarska županija
SUPERLIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
20. OK POREČ - OK OLIMPIK odgođeno
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Zoran Relić
 
SUPERLIGA - seniori
3. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (14. ožujka 2020., 15. siječnja 2020.)
3. OK ROVINJ - MOK MARSONIA odgođeno
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
11. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
42. OK PULA - ŽOK PAZIN odgođeno
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Sonja Rupčić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Magdalena Černjul Šverko                
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
17. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
97. OK SVETI LOVREĆ - OK RJEČINA odgođeno
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Leopold Ostojić     zapisničar: Branko Jovović
 
99. OK BALE - OK VERUDA odgođeno
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Lara Rovis     zapisničar: Branko Jovović
 
101. OK KASTAV 1998 - OK VODNJAN odgođeno
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Kristina Kustić     zapisničar: Barbara Žunić
 
Karlovačka županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 7. - 10. MJESTA
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. OK PLAVI ZMAJ - OK ŠTRIGOVA odgođeno
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Miroslav Milinović
 
Ličko-senjska županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
11. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
43. OK NOVALJA - OK SPLIT III odgođeno
Međimurska županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
16. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
77. OK PLAVI - OK GORICA odgođeno
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Josip Klein
 
Osječko-baranjska županija
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
45. OK BELIŠĆE - OK LINGA odgođeno
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac     1. granični sudac: Sara Blažević     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
11. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
52. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
67. AOK OSIJEK - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II odgođeno
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
68. OK ĐAKOVO - OK ČEPIN odgođeno
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ružica Krizmanić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ivona Majer                
 
69. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III odgođeno
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
70. OK STRIZIVOJNA - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
38. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR odgođeno
40. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
42. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL odgođeno
43. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Danijel Franjković     zapisničar: Dunja Perasić
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1. do 6. mjesto
6. kolo (14. ožujka 2020.)
17. ŽOK NAŠICE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III odgođeno
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Julia Šaravanja     zapisničar: Dora Barišić
 
7. do 12. mjesto
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
9. AOK OSIJEK II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
1. sudac: Ivona Majer     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. OK ČEPIN II - ŽOK VITEZ 11 odgođeno
1. sudac: Dora Barišić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Julia Šaravanja
 
17. OK OSIJEK JUG 2 - OK BELIŠĆE II odgođeno
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Matea Trampus
 
18. AOK OSIJEK II - OK KOLONIJA II odgođeno
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
13. do 18. mjesto
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. ŽOK OSIJEK IV - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
18. OK LINGA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III odgođeno
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Milenko Korica
 
Požeško-slavonska županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
39. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dragana Škorić                
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
13. do 18. mjesto
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
17. ŽOK VALLIS AUREA II - OK POSAVINA BROD II odgođeno
Primorsko-goranska županija
SUPERLIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
6. kolo (11. ožujka 2020.)
18. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA odgođeno
9. kolo (25. ožujka 2020.)
26. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST odgođeno
SUPERLIGA - seniori
1. SKUPINA (II. DIO)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
 
5. kolo (25. ožujka 2020.)
10. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA odgođeno
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
5. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC odgođeno
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Miroslav Medač
 
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
14. ŽOK DRENOVA - ŽOK NOVA GRADIŠKA odgođeno
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Nataša Todorić Rex
 
15. OK KOSTRENA - OK VELI VRH odgođeno
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Ivan Niessner
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
11. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
44. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR odgođeno
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Veljko Matić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
17. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
98. ŽOK CRIKVENICA - OK NOVIGRAD odgođeno
1. sudac: Iva Režić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Marta Džinić
 
100. HAOK RIJEKA CO II - ŽOK PAZIN II odgođeno
1. sudac: Mia Režić     2. sudac: Kristina Kustić     zapisničar: Valentina Delibegović
 
102. ŽOK LOŠINJ - OK MARČANA odgođeno
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Tamara Popović     zapisničar: Marko Ivošević
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniori
6. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
12. MOK RIJEKA II - MOK UMAG odgođeno
11. kolo
22. MOK GORNJA VEŽICA - MOK RIJEKA II odgođeno
Šibensko-kninska županija
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
19. kolo (14. ožujka 2020.)
111. OK ŠIBENIK '91 - OK MARINA KAŠTELA II odgođeno
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Zoran Kozić
 
Sisačko-moslavačka županija
SUPERLIGA - seniori
2. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (11. ožujka 2020.)
3. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Fikret Bajrić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
3. OK PETRINJA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Azra Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
Splitsko-dalmatinska županija
SUPERLIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
20. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR odgođeno
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Ivan Jukić
 
21. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
2. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
21. OK BRDA - ŽOK OSIJEK odgođeno
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Drago Peslać
 
9. kolo (25. ožujka 2020.)
26. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK odgođeno
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Ante Penga
 
SUPERLIGA - seniori
2. SKUPINA (II. DIO)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK SPLIT - OK SISAK odgođeno
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marko Šimac     1. granični sudac: Bruno Žeravica     2. granični sudac: Ante Penga
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
19. kolo (14. ožujka 2020.)
110. OK KAŠTELA II - OK MAKARSKA odgođeno
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Mara Olujić
 
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ odgođeno
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Zoran Kozić
 
113. OK BRDA II - OK ZADAR II odgođeno
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
114. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR odgođeno
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Sara Cvitanović     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
13. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
49. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
Varaždinska županija
SUPERLIGA - seniori
2. SKUPINA (II. DIO)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Josip Klein
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
98. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK odgođeno
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
111. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK KAŠTEL odgođeno
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Boris Vurušić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 7. - 10. MJESTA
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - OK PLAVI ZMAJ odgođeno
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Kristijan Kešina     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK KITRO VARAŽDIN II - OK FENIKS odgođeno
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Lara Novak     delegat: Boris Vurušić
 
Vukovarsko-srijemska županija
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
44. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR odgođeno
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković                
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1. do 6. mjesto
6. kolo (14. ožujka 2020.)
18. ŽOK VINKOVCI II - OK ĐAKOVO II odgođeno
Zadarska županija
SUPERLIGA - seniori
3. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (14. ožujka 2020., 15. siječnja 2020.)
4. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL odgođeno
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
13. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
50. ŽOK BIBINJE - OK SPLIT III odgođeno
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
75. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
76. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL odgođeno
77. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
78. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL odgođeno
Zagrebačka županija
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
99. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB odgođeno
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
110. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB odgođeno
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
112. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC odgođeno
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zdravko Hranić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 11. - 14. MJESTA
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK BRCKO - ŽOK LEPOGLAVA odgođeno
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 3. srpnja 2020., 18,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem