Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po županijama
pregled utakmica po ligama
Regija - centar
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
53. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
66. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ termin nije određen
69. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
83. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
85. OK DINAMO - OK KOSTRENA nedjelja, 2. veljače 2020. u 18,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
73. OK NEBO - OK SISAK termin nije određen
74. OK DINAMO II - OK KITRO VARAŽDIN subota, 1. veljače 2020. u 16,45
75. HAOK MLADOST III - OK VELIKA GORICA termin nije određen
76. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
77. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
78. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
43. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR odgođeno
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL II termin nije određen
47. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
48. OK ŠTRIGOVA - ŽOK LEPOGLAVA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
15. OK DON BOSCO II - OK GLINA odgođeno
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. OK PETRINJA - OK FENIKS odgođeno
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Luka Bišćan     delegat: Fikret Bajrić
 
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
44. OK FENIKS - HAOK DUBRAVA ponedjeljak, 27. siječnja 2020. u 20,00
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
 
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. HAOK DUBRAVA - OK GLINA termin nije određen
47. OK DON BOSCO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
48. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
40. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA odgođeno
10. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. MOK ČAZMA - OK DARUVAR termin nije određen
48. OK SHEEFT - OK PLAVI termin nije određen
49. OK QUIRIN SISAK - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
50. OK CROATIA - OK GORICA termin nije određen
Regija - istok
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1. do 6. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II odgođeno
7. do 12. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
3. OK KOLONIJA II - AOK OSIJEK II odgođeno
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
56. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT termin nije određen
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KARLOVAC odgođeno
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
82. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
16. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR odgođeno
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
26. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniori
3. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
14. OK BIBINJE - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
15. OK BIBINJE - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
Regija - jug
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
1. OK SPLIT - HAOK MLADOST srijeda, 29. siječnja 2020. u 20,00
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
68. OK ZADAR - OK SPLIT termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
81. ŽOK DUBROVNIK - OK DON BOSCO termin nije određen
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
12. kolo (22. siječnja 2020.)
69. ŽOK SINJ - OK ZADAR II utorak, 28. siječnja 2020. u 21,00
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
74. OK BRDA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
75. OK SPLIT II - OK KAŠTELA II termin nije određen
76. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ termin nije određen
77. OK ZADAR II - OK MAKARSKA termin nije određen
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniori
3. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK DUBROVNIK 2001 termin nije određen
12. OK ŠIBENIK 91 - OK ZADAR termin nije određen
13. OK DUBROVNIK 2001 - OK ZADAR termin nije određen
Regija - zapad
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK termin nije određen
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
70. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
84. OK VELI VRH - ŽOK DRENOVA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
63. ŽOK CRIKVENICA - ŽOK LOŠINJ odgođeno
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Barbara Žunić     zapisničar: Marta Džinić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 26. siječnja 2020., 12,50
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem