Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po županijama
pregled utakmica po ligama
Regija - centar
SUPERLIGA - seniori
1. SKUPINA (II. DIO)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA odgođeno
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Krunomil Vedriš
 
2. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (11. ožujka 2020.)
3. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Fikret Bajrić
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Josip Klein
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
15. OK DON BOSCO - OK DINAMO odgođeno
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
8. kolo (1. travnja 2020.)
23. OK DINAMO - OK ZADAR termin nije određen
24. OK DON BOSCO - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
2. SKUPINA (II. DIO)
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
27. OK KARLOVAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC odgođeno
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Miroslav Milinović
 
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
98. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK odgođeno
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
99. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB odgođeno
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
109. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK odgođeno
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Marijan Duka
 
110. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB odgođeno
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
111. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK KAŠTEL odgođeno
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Boris Vurušić
 
112. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC odgođeno
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zdravko Hranić
 
113. OK DINAMO II - OK OLIMPIK II odgođeno
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Zoran Rajčević
 
114. HAOK MLADOST III - HOK GORICA odgođeno
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Krunomil Vedriš
 
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
127. OK SISAK - OK DINAMO II termin nije određen
128. HAOK MLADOST III - OK NEBO termin nije određen
129. HOK GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
130. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
131. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
132. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
3. OK PETRINJA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Azra Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
7. OK OLIMPIK III - ŽOK IVANEC odgođeno
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
 
8. ŽOK BJELOVAR - OK PETRINJA odgođeno
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
9. HAOK DUBRAVA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
16. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III termin nije određen
17. OK PETRINJA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
18. ŽOK KAŠTEL II - HAOK DUBRAVA termin nije određen
POREDAK OD 7. - 10. MJESTA
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - OK PLAVI ZMAJ odgođeno
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Kristijan Kešina     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK KITRO VARAŽDIN II - OK FENIKS odgođeno
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Lara Novak     delegat: Boris Vurušić
 
6. OK PLAVI ZMAJ - OK ŠTRIGOVA odgođeno
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Miroslav Milinović
 
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
11. OK FENIKS - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
12. OK ŠTRIGOVA - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
POREDAK OD 11. - 14. MJESTA
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK BRCKO - ŽOK LEPOGLAVA odgođeno
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
6. OK DON BOSCO II - OK GLINA odgođeno
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Vinko Dobrić
 
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
11. ŽOK LEPOGLAVA - OK BRCKO termin nije određen
12. OK GLINA - OK DON BOSCO II termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
10. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
50. OK CROATIA - OK GORICA odgođeno
11. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
53. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SHEEFT odgođeno
16. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
76. MOK ČAZMA - OK MEDICINAR TRNJE II odgođeno
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Luka Bišćan     delegat: Fikret Bajrić
 
77. OK PLAVI - OK GORICA odgođeno
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Josip Klein
 
79. OK DARUVAR - OK QUIRIN SISAK odgođeno
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
80. OK SHEEFT - OK PETRINJA odgođeno
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Vinko Dobrić
 
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
74. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST termin nije određen
Regija - istok
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
45. OK BELIŠĆE - OK LINGA odgođeno
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac     1. granični sudac: Sara Blažević     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
46. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA odgođeno
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK BELIŠĆE termin nije određen
50. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD termin nije određen
51. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA termin nije određen
52. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
11. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
52. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
66. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE odgođeno
67. AOK OSIJEK - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II odgođeno
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
68. OK ĐAKOVO - OK ČEPIN odgođeno
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ružica Krizmanić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ivona Majer                
 
69. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III odgođeno
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
70. OK STRIZIVOJNA - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
16. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
76. OK SLAVONSKI BROD - AOK OSIJEK termin nije određen
77. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN termin nije određen
78. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
79. OK ĐAKOVO - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
80. OK VALPOVKA - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
38. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR odgođeno
39. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dragana Škorić                
 
40. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
42. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL odgođeno
43. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Danijel Franjković     zapisničar: Dunja Perasić
 
44. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR odgođeno
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković                
 
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
50. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
51. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
52. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR termin nije određen
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1. do 6. mjesto
6. kolo (14. ožujka 2020.)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BARANJA odgođeno
17. ŽOK NAŠICE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III odgođeno
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Julia Šaravanja     zapisničar: Dora Barišić
 
18. ŽOK VINKOVCI II - OK ĐAKOVO II odgođeno
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
23. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
24. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
7. do 12. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
3. OK KOLONIJA II - AOK OSIJEK II odgođeno
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
9. AOK OSIJEK II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
1. sudac: Ivona Majer     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II odgođeno
1. sudac: Josipa Babić     2. sudac: Stella Jamer        
 
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. OK ČEPIN II - ŽOK VITEZ 11 odgođeno
1. sudac: Dora Barišić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Julia Šaravanja
 
17. OK OSIJEK JUG 2 - OK BELIŠĆE II odgođeno
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Matea Trampus
 
18. AOK OSIJEK II - OK KOLONIJA II odgođeno
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
23. ŽOK VITEZ 11 - OK KOLONIJA II termin nije određen
24. OK OSIJEK JUG 2 - AOK OSIJEK II termin nije određen
13. do 18. mjesto
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. ŽOK OSIJEK IV - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
17. ŽOK VALLIS AUREA II - OK POSAVINA BROD II odgođeno
18. OK LINGA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III odgođeno
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Milenko Korica
 
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
23. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
24. OK POSAVINA BROD II - OK LINGA II termin nije određen
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
70. MOK MARSONIA - OK SISAK termin nije određen
71. MOK MURSA - OSIJEK - OK DARUVAR termin nije određen
72. MOK MARSONIA - OK DARUVAR termin nije određen
73. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK termin nije određen
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
POLUFINALE (18. ožujka 2020.)
14. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT odgođeno
Regija - jug
SUPERLIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
20. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR odgođeno
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Ivan Jukić
 
21. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
2. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
21. OK BRDA - ŽOK OSIJEK odgođeno
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Drago Peslać
 
9. kolo (25. ožujka 2020.)
26. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK odgođeno
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Ante Penga
 
SUPERLIGA - seniori
2. SKUPINA (II. DIO)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK SPLIT - OK SISAK odgođeno
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marko Šimac     1. granični sudac: Bruno Žeravica     2. granični sudac: Ante Penga
 
3. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (14. ožujka 2020., 15. siječnja 2020.)
4. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL odgođeno
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
 
5. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
14. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST II odgođeno
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ante Matijaca
 
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
26. ŽOK DUBROVNIK - OK DINAMO termin nije određen
27. OK ZADAR - HAOK MLADOST II termin nije određen
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
19. kolo (14. ožujka 2020.)
110. OK KAŠTELA II - OK MAKARSKA odgođeno
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Mara Olujić
 
111. OK ŠIBENIK '91 - OK MARINA KAŠTELA II odgođeno
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Zoran Kozić
 
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ odgođeno
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Zoran Kozić
 
113. OK BRDA II - OK ZADAR II odgođeno
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
114. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR odgođeno
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Sara Cvitanović     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
129. ŽOK TROGIR - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
130. OK ZADAR II - OK KAŠTELA II termin nije određen
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ termin nije određen
132. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
13. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
49. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
50. ŽOK BIBINJE - OK SPLIT III odgođeno
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
75. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
76. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL odgođeno
77. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
78. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL odgođeno
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
POLUFINALE (18. ožujka 2020.)
13. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
POLUFINALE (18. ožujka 2020.)
13. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO odgođeno
14. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST odgođeno
Regija - zapad
SUPERLIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
6. kolo (11. ožujka 2020.)
18. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA odgođeno
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Miroslav Medač
 
9. kolo (25. ožujka 2020.)
26. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST odgođeno
2. SKUPINA (II. DIO)
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
20. OK POREČ - OK OLIMPIK odgođeno
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Zoran Relić
 
SUPERLIGA - seniori
1. SKUPINA (II. DIO)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
 
5. kolo (25. ožujka 2020.)
10. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA odgođeno
3. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (14. ožujka 2020., 15. siječnja 2020.)
3. OK ROVINJ - MOK MARSONIA odgođeno
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
5. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
9. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
2. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
5. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC odgođeno
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Miroslav Medač
 
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
14. ŽOK DRENOVA - ŽOK NOVA GRADIŠKA odgođeno
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Nataša Todorić Rex
 
15. OK KOSTRENA - OK VELI VRH odgođeno
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Ivan Niessner
 
8. kolo (1. travnja 2020.)
23. OK VELI VRH - OK KARLOVAC termin nije određen
24. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA termin nije određen
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
26. ŽOK DRENOVA - OK VELI VRH termin nije određen
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
11. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
42. OK PULA - ŽOK PAZIN odgođeno
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Sonja Rupčić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Magdalena Černjul Šverko                
 
44. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR odgođeno
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Veljko Matić
 
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN termin nije određen
51. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
52. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO - OK MATULJI 2004 termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
11. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
43. OK NOVALJA - OK SPLIT III odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
17. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
97. OK SVETI LOVREĆ - OK RJEČINA odgođeno
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Leopold Ostojić     zapisničar: Branko Jovović
 
98. ŽOK CRIKVENICA - OK NOVIGRAD odgođeno
1. sudac: Iva Režić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Marta Džinić
 
99. OK BALE - OK VERUDA odgođeno
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Lara Rovis     zapisničar: Branko Jovović
 
100. HAOK RIJEKA CO II - ŽOK PAZIN II odgođeno
1. sudac: Mia Režić     2. sudac: Kristina Kustić     zapisničar: Valentina Delibegović
 
101. OK KASTAV 1998 - OK VODNJAN odgođeno
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Kristina Kustić     zapisničar: Barbara Žunić
 
102. ŽOK LOŠINJ - OK MARČANA odgođeno
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Tamara Popović     zapisničar: Marko Ivošević
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniori
6. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
12. MOK RIJEKA II - MOK UMAG odgođeno
11. kolo
22. MOK GORNJA VEŽICA - MOK RIJEKA II odgođeno
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
66. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
67. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
68. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
69. MOK RIJEKA - OK SPLIT termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. ožujka 2020., 18,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem