Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 7 7 0 21 1 21.0000 548 317 1.7287 21
2. OK ČEPIN II 7 6 1 18 5 3.6000 527 377 1.3979 18
3. ŽOK VALLIS AUREA II 7 4 3 13 13 1.0000 512 516 0.9922 11
4. OK VALPOVKA 7 3 4 11 13 0.8462 473 497 0.9517 9
5. OK KOLONIJA II 7 3 4 12 16 0.7500 523 574 0.9111 9
6. ŽOK TENJA 7 3 4 13 14 0.9286 568 570 0.9965 8
7. ŽOK VINKOVCI III 7 2 5 7 18 0.3889 416 550 0.7564 5
8. OK ĐAKOVO III 7 0 7 6 21 0.2857 451 617 0.7310 3
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI III - OK KOLONIJA II 3:1 (25:17,12:25,25:10,25:13)
2. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 1:3 (17:25,21:25,25:17,18:25)
3. OK ĐAKOVO III - ŽOK TENJA 2:3 (25:20,25:23,17:25,24:26,3:15)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK VALPOVKA 3:0 (25:11,25:17,25:16)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. OK KOLONIJA II - OK VALPOVKA 3:1 (25:13,25:23,13:25,25:12)
6. ŽOK TENJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (14:25,25:23,19:25,15:25)
7. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:21,25:9,25:19)
8. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK VALLIS AUREA II 1:3 (25:14,10:25,16:25,12:25)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 3:2 (25:19,25:16,15:25,18:25,15:12)
10. OK ĐAKOVO III - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:17,25:21,23:25,8:15)
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II 3:0 (25:11,25:12,25:16)
12. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA 3:1 (17:25,25:15,31:29,25:16)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 3:1 (25:21,22:25,25:14,25:16)
14. OK ČEPIN II - OK VALPOVKA 3:0 (25:10,25:11,25:20)
15. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (4:25,13:25,13:25)
16. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:19,25:14,25:14)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. OK ĐAKOVO III - OK KOLONIJA II 2:3 (17:25,26:24,15:25,25:16,7:15)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:12,25:19,25:17)
19. OK VALPOVKA - ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:17,25:14,25:16)
20. ŽOK TENJA - OK ČEPIN II 1:3 (15:25,25:21,16:25,19:25)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II 0:3 (7:25,8:25,6:25)
22. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK TENJA 0:3 (20:25,13:25,18:25)
23. ŽOK VALLIS AUREA II - OK VALPOVKA 3:1 (10:25,25:14,25:17,25:11)
24. OK ĐAKOVO III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (7:25,16:25,10:25)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:14,25:19,25:17)
26. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:13,25:15,25:14)
27. ŽOK TENJA - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:19,25:17,25:0)
28. OK ČEPIN II - ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:15,25:10,25:10)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SLAVONSKI BROD 8 8 0 24 1 24.0000 624 373 1.6729 24
2. ŽOK BILJE 8 7 1 22 5 4.4000 647 424 1.5259 20
3. OK LINGA II 8 6 2 20 6 3.3333 599 425 1.4094 19
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 8 4 4 13 14 0.9286 533 588 0.9065 11
5. ŽOK OSIJEK IV 8 3 5 11 17 0.6471 559 623 0.8973 9
6. ŽOK ENNA VUKOVAR III 8 2 6 11 20 0.5500 596 669 0.8909 8
7. OK BELIŠĆE II 8 3 5 10 19 0.5263 532 670 0.7940 7
8. ŽOK NAŠICE II 8 2 6 8 20 0.4000 525 629 0.8347 7
9. OK DONJI MIHOLJAC 8 1 7 6 23 0.2609 461 675 0.6830 3
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
2. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BILJE 0:3 (10:25,14:25,16:25)
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (9:25,14:25,7:25)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK BELIŠĆE II 2:3 (25:19,25:18,18:25,21:25,9:15)
5. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:19,25:17,25:16)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
6. 0 - ŽOK NAŠICE II -
7. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II 0:3 (4:25,7:25,21:25)
8. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:14,25:4,25:17)
9. ŽOK BILJE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:13,25:14,25:10)
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,14:25,3:25)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
11. ŽOK OSIJEK IV - 0 -
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:16,25:21,25:18)
13. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK BILJE 0:3 (13:25,12:25,7:25)
14. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,18:25,13:25)
15. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:22,26:24,25:14)
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
16. 0 - OK BELIŠĆE II -
17. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:9,25:13,25:9)
18. ŽOK BILJE - OK LINGA II 3:2 (25:18,25:19,23:25,12:25,16:14)
19. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (8:25,20:25,27:25,12:25)
20. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (29:27,25:20,13:25,25:12)
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - 0 -
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:17,21:25,25:21,25:13)
23. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA II 0:3 (4:25,15:25,8:25)
24. ŽOK NAŠICE II - ŽOK BILJE 0:3 (11:25,14:25,20:25)
25. OK BELIŠĆE II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (11:25,15:25,11:25)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
26. 0 - OK SLAVONSKI BROD -
27. ŽOK BILJE - OK BELIŠĆE II 3:0 (25:15,25:10,25:9)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NAŠICE II 3:2 (25:16,12:25,13:25,25:18,15:9)
29. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (13:25,8:25,18:25)
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:2 (27:25,19:25,25:15,21:25,17:15)
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
31. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
32. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:11,25:22,25:15)
33. ŽOK NAŠICE II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:17,23:25,25:18,26:24)
34. OK BELIŠĆE II - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:23,27:25,18:25,19:25,18:16)
35. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK BILJE 3:1 (30:28,17:25,26:24,25:19)
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
36. 0 - ŽOK BILJE -
37. OK DONJI MIHOLJAC - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (14:25,17:25,10:25)
38. ŽOK OSIJEK IV - OK BELIŠĆE II 3:1 (25:21,25:21,23:25,25:21)
39. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:19,25:16,25:20)
40. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA II 0:3 (14:25,15:25,22:25)
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
41. OK LINGA II - 0 -
42. ŽOK NAŠICE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (25:16,25:16,15:25,25:22)
43. OK BELIŠĆE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (18:25,20:25,18:25)
44. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:15,25:16,26:24)
45. ŽOK BILJE - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:13,25:9)
1 - 6 MJESTO
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 10 7 3 26 9 2.8889 783 611 1.2815 23
2. OK LINGA II 10 8 2 25 13 1.9231 852 727 1.1719 22
3. OK ČEPIN II 10 7 3 24 13 1.8462 829 709 1.1693 21
4. OK SLAVONSKI BROD 10 5 5 17 18 0.9444 761 743 1.0242 15
5. ŽOK BILJE 10 3 7 13 23 0.5652 691 810 0.8531 8
6. ŽOK VALLIS AUREA II 10 0 10 1 30 0.0333 457 773 0.5912 0
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 3:0 (25:21,25:19,25:16)
2. OK ČEPIN II - ŽOK BILJE 3:1 (20:25,25:17,25:22,25:17)
3. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:20,25:22)
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
4. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (17:25,19:25,25:17,21:25)
5. ŽOK BILJE - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:19,25:18,25:12)
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II 3:0 (25:18,26:24,25:15)
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
7. OK ČEPIN II - OK LINGA II 2:3 (22:25,16:25,25:17,25:21,8:15)
8. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (20:25,11:25,18:25)
9. ŽOK BILJE - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (24:26,11:25,25:18,14:25)
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. OK LINGA II - ŽOK BILJE 3:1 (25:16,25:18,18:25,25:13)
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:17,26:24,25:22)
12. OK ČEPIN II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:14,25:15,25:14)
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK VALLIS AUREA II - OK LINGA II 0:3 (14:25,18:25,16:25)
14. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN II 1:3 (25:27,25:18,20:25,16:25)
15. ŽOK BILJE - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (25:17,20:25,25:22,25:13)
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
16. OK LINGA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:2 (20:25,22:25,25:19,25:15,15:10)
17. ŽOK BILJE - OK ČEPIN II 0:3 (15:25,18:25,22:25)
18. ŽOK VALLIS AUREA II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (4:25,12:25,23:25)
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
19. OK SLAVONSKI BROD - OK LINGA II 1:3 (25:23,13:25,22:25,15:25)
20. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BILJE 1:3 (25:23,17:25,23:25,15:25)
21. OK ČEPIN II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:2 (25:11,25:11,22:25,17:25,15:13)
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. OK LINGA II - OK ČEPIN II 3:1 (25:23,12:25,25:15,25:17)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:18,25:7,25:7)
24. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK BILJE 3:1 (25:19,25:17,21:25,25:14)
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. ŽOK BILJE - OK LINGA II 0:3 (22:25,24:26,20:25)
26. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (8:25,19:25,21:25)
27. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 0:3 (12:25,15:25,9:25)
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:9,25:11,25:9)
29. OK ČEPIN II - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:14,27:25,25:18)
30. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BILJE 3:0 (bez borbe)
7 - 12 MJESTO
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 10 8 2 28 11 2.5455 867 675 1.2844 24
2. OK KOLONIJA II 10 6 4 21 18 1.1667 797 792 1.0063 17
3. ŽOK TENJA 10 6 4 21 20 1.0500 805 812 0.9914 15
4. ŽOK OSIJEK IV 10 5 5 21 21 1.0000 881 865 1.0185 15
5. ŽOK ENNA VUKOVAR III 10 4 6 17 19 0.8947 726 761 0.9540 14
6. OK VALPOVKA 10 1 9 9 28 0.3214 666 837 0.7957 5
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
1. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (13:25,25:18,25:18,25:10)
2. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV 3:2 (25:23,25:21,21:25,20:25,15:7)
3. ŽOK TENJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (11:25,20:25,25:17,25:22,15:7)
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:16,15:25,25:13,17:25,13:15)
5. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK TENJA 2:3 (14:25,15:25,25:23,25:13,9:15)
6. OK VALPOVKA - OK KOLONIJA II 0:3 (11:25,23:25,23:25)
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
7. OK KOLONIJA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:16,25:16,25:12)
8. ŽOK TENJA - OK VALPOVKA 3:0 (25:9,25:18,25:11)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (28:26,25:10,20:25,25:16)
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,19:25,13:25)
11. OK VALPOVKA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (7:25,19:25,20:25)
12. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 3:1 (18:25,25:16,25:9,25:21)
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK TENJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (18:25,27:29,23:25)
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK KOLONIJA II 2:3 (25:21,19:25,23:25,25:6,7:15)
15. ŽOK OSIJEK IV - OK VALPOVKA 3:1 (25:18,9:25,25:15,26:24)
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK VALPOVKA 3:0 (25:23,25:11,25:21)
17. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II 3:1 (25:21,19:25,25:22,25:6)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK TENJA 3:0 (25:12,25:7,25:13)
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
19. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:17,25:17,25:16)
20. ŽOK TENJA - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (18:25,17:25,25:22,25:23,9:15)
21. OK KOLONIJA II - OK VALPOVKA 3:1 (16:25,25:15,25:18,25:14)
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 3:0 (26:24,25:19,25:17)
23. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA 2:3 (21:25,25:22,18:25,25:17,7:15)
24. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (16:25,25:27,17:25)
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (13:25,25:15,20:25,24:26)
26. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK VALPOVKA 3:0 (25:9,25:20,25:6)
27. ŽOK TENJA - OK KOLONIJA II 3:0 (25:13,25:11,25:13)
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK TENJA 2:3 (17:25,20:25,25:8,25:16,13:15)
29. OK KOLONIJA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:19,18:25,20:25,25:19,6:15)
30. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:21,27:25,14:25,21:25,10:15)
13 - 17 MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NAŠICE II 8 7 1 23 8 2.8750 720 529 1.3611 20
2. ŽOK VINKOVCI III 8 5 3 17 13 1.3077 645 634 1.0174 16
3. OK BELIŠĆE II 8 4 4 17 16 1.0625 684 697 0.9813 12
4. OK DONJI MIHOLJAC 8 4 4 14 14 1.0000 585 550 1.0636 12
5. OK ĐAKOVO III 8 0 8 4 24 0.1667 467 691 0.6758 0
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
1. ŽOK VINKOVCI III - 0 -
2. OK ĐAKOVO III - OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (16:25,11:25,14:25)
3. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II 2:3 (26:24,25:23,11:25,20:25,6:15)
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
4. 0 - ŽOK NAŠICE II -
5. OK DONJI MIHOLJAC - OK BELIŠĆE II 2:3 (25:12,21:25,17:25,25:13,7:15)
6. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO III 3:1 (25:19,25:23,23:25,25:23)
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
7. OK ĐAKOVO III - 0 -
8. OK BELIŠĆE II - ŽOK VINKOVCI III 1:3 (19:25,24:26,25:18,2:25)
9. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NAŠICE II 3:2 (25:20,23:25,19:25,28:26,15:12)
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. 0 - OK DONJI MIHOLJAC -
11. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NAŠICE II 2:3 (25:18,19:25,20:25,25:21,8:15)
12. OK ĐAKOVO III - OK BELIŠĆE II 1:3 (27:25,13:25,22:25,10:25)
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. OK BELIŠĆE II - 0 -
14. ŽOK NAŠICE II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:12,25:17,25:10)
15. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:16,25:17,25:16)
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
16. 0 - ŽOK VINKOVCI III -
17. OK DONJI MIHOLJAC - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:11,25:10,25:15)
18. ŽOK NAŠICE II - OK BELIŠĆE II 3:1 (25:18,25:17,21:25,25:8)
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
19. ŽOK NAŠICE II - 0 -
20. OK BELIŠĆE II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:18,25:14,25:19)
21. OK ĐAKOVO III - ŽOK VINKOVCI III 1:3 (25:19,16:25,15:25,10:25)
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. 0 - OK ĐAKOVO III -
23. ŽOK VINKOVCI III - OK BELIŠĆE II 3:1 (15:25,29:27,25:19,25:23)
24. ŽOK NAŠICE II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:5,25:16,25:23)
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
26. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:15,25:12,25:16)
27. OK BELIŠĆE II - OK ĐAKOVO III 3:1 (25:22,25:15,24:26,25:20)
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. 0 - OK BELIŠĆE II -
29. OK ĐAKOVO III - ŽOK NAŠICE II 0:3 (12:25,18:25,10:25)
30. ŽOK VINKOVCI III - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (26:24,25:19,25:17)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 24. svibnja 2018., 13,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se