Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ČEPIN 19 19 0 57 0 1425 728 1.9574 57
2. ŽOK VITEZ 11 20 18 2 54 10 5.4000 1522 1141 1.3339 53
3. ŽOK OSIJEK III 19 15 4 46 16 2.8750 1463 1083 1.3509 44
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 19 14 5 47 22 2.1364 1611 1356 1.1881 42
5. ŽOK NAŠICE 18 10 8 38 32 1.1875 1465 1422 1.0302 31
6. OK STRIZIVOJNA 19 8 11 30 39 0.7692 1357 1492 0.9095 23
7. ŽOK BARANJA 18 7 11 28 37 0.7568 1289 1418 0.9090 22
8. ŽOK ENNA VUKOVAR II 18 7 11 25 37 0.6757 1265 1368 0.9247 21
9. ŽOK VINKOVCI II 19 6 13 24 43 0.5581 1259 1454 0.8659 18
10. OK OSIJEK JUG 2 20 5 15 19 49 0.3878 1268 1560 0.8128 14
11. OK ĐAKOVO II 19 3 16 11 50 0.2200 1034 1430 0.7231 10
12. OK AGROTEHNIKA 18 1 17 7 51 0.1373 896 1402 0.6391 4
1. kolo (6. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK ĐAKOVO II - ŽOK VINKOVCI II 0:3 (19:25,12:25,15:25)
2. OK ČEPIN - ŽOK BARANJA 3:0 (25:11,25:6,25:9)
3. ŽOK OSIJEK III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (23:25,21:25,25:22,24:26)
4. OK AGROTEHNIKA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (24:26,8:25,20:25)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE 1:3 (25:23,22:25,24:26,11:25)
6. OK STRIZIVOJNA - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:13,25:17,25:19)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. ŽOK VINKOVCI II - OK OSIJEK JUG 2 2:3 (23:25,25:16,25:17,20:25,5:15)
8. ŽOK NAŠICE - OK STRIZIVOJNA 2:3 (25:18,22:25,13:25,27:25,13:15)
9. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:17,25:20,25:17)
10. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:9,25:19,25:20)
11. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK III 2:3 (11:25,9:25,25:22,26:24,18:20)
12. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN 0:3 (12:25,8:25,6:25)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK ČEPIN - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:7,25:11,25:19)
14. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:11,25:15,25:11)
15. OK AGROTEHNIKA - ŽOK BARANJA 0:3 (6:25,11:25,20:25)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (25:22,25:23,18:25,25:23)
17. OK STRIZIVOJNA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,22:25,21:25)
18. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NAŠICE 0:3 (23:25,7:25,13:25)
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
19. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NAŠICE 1:3 (10:25,25:18,23:25,19:25)
20. ŽOK VITEZ 11 - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:12,25:22,25:19)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK STRIZIVOJNA 3:2 (24:26,25:17,23:25,25:21,15:8)
22. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:16,25:18,25:23)
23. OK ĐAKOVO II - OK AGROTEHNIKA 0:3 (12:25,24:26,18:25)
24. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:17,25:20,25:13)
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
25. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:11,25:11,25:18)
26. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN 0:3 (6:25,8:25,14:25)
27. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ĐAKOVO II 3:2 (21:25,25:27,25:8,25:19,15:10)
28. OK STRIZIVOJNA - ŽOK BARANJA 2:3 (28:26,25:21,9:25,20:25,12:15)
29. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (10:25,14:25,17:25)
30. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 1:3 (16:25,25:16,9:25,20:25)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
31. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,14:25,19:25)
32. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK NAŠICE 3:1 (26:28,25:13,25:10,25:22)
33. ŽOK BARANJA - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:12,27:25,25:18)
34. OK ĐAKOVO II - OK STRIZIVOJNA 0:3 (17:25,20:25,15:25)
35. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:15,25:17,25:18)
36. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:3,25:13,25:11)
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
37. OK AGROTEHNIKA - ŽOK VINKOVCI II 2:3 (25:15,12:25,17:25,25:20,12:15)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (22:25,16:25,22:25)
39. OK STRIZIVOJNA - OK ČEPIN 0:3 (15:25,10:25,8:25)
40. OK OSIJEK JUG 2 - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:17,25:22,25:14)
41. ŽOK NAŠICE - ŽOK BARANJA 3:1 (25:19,22:25,25:21,25:21)
42. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (18:25,20:25,17:25)
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
43. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (15:25,18:25,16:25)
44. ŽOK BARANJA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (18:25,16:25,12:25)
45. OK ĐAKOVO II - ŽOK NAŠICE 0:3 (13:25,23:25,4:25)
46. OK ČEPIN - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:10,25:16,25:6)
47. ŽOK OSIJEK III - OK STRIZIVOJNA 3:1 (25:15,24:26,25:17,25:18)
48. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
49. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (14:25,19:25,22:25)
50. OK STRIZIVOJNA - OK AGROTEHNIKA 3:0 (28:26,25:16,25:17)
51. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK OSIJEK III 0:3 (7:25,15:25,18:25)
52. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN 0:3 (16:25,13:25,16:25)
53. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:18,25:20,25:21)
54. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK BARANJA 3:0 (25:23,25:14,25:20)
10. kolo (13. siječnja 2018., 14. siječnja 2018.)
55. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:18,25:14,25:20)
56. OK ĐAKOVO II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (10:25,19:25,14:25)
57. OK ČEPIN - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:18,25:12,25:17)
58. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:19,25:12,25:15)
59. OK AGROTEHNIKA - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (23:25,13:25,18:25)
60. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:10,25:11,25:23)
11. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
61. OK STRIZIVOJNA - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:10,25:15,25:15)
62. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (22:25,25:15,20:25,23:25)
63. ŽOK NAŠICE - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:12,25:10,25:11)
64. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:20,25:11,25:21)
65. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK ČEPIN 0:3 (17:25,21:25,16:25)
66. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:13,25:16,25:20)
12. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
67. ŽOK VINKOVCI II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:16,25:18,25:11)
68. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN 0:3 (13:25,18:25,12:25)
69. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK III 1:3 (25:22,18:25,19:25,27:29)
70. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:11,25:17,25:12)
71. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:19,25:19,25:16)
72. OK OSIJEK JUG 2 - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:18,25:12,25:23)
13. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
73. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK VINKOVCI II 2:3 (21:25,25:21,25:22,26:28,10:15)
74. OK STRIZIVOJNA - ŽOK NAŠICE 3:2 (12:25,25:20,18:25,25:23,15:4)
75. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK VITEZ 11 2:3 (27:25,16:25,25:17,14:25,11:15)
76. OK AGROTEHNIKA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (4:25,19:25,25:22,12:25)
77. ŽOK OSIJEK III - ŽOK BARANJA odgođeno
78. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:9,25:10,25:14)
14. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
79. ŽOK VINKOVCI II - OK ČEPIN 0:3 (11:25,9:25,22:25)
80. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (12:25,9:25,10:25)
81. ŽOK BARANJA - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:17,25:20,25:23)
82. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:22,25:21)
83. ŽOK VITEZ 11 - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:14,25:14,25:23)
84. ŽOK NAŠICE - OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:17,25:23,14:25,25:17)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK NAŠICE - ŽOK VINKOVCI II 3:2 (23:25,25:19,17:25,25:17,15:13)
86. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK VITEZ 11 0:3 (23:25,12:25,14:25)
87. OK STRIZIVOJNA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (24:26,16:25,25:13,16:25)
88. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:16,25:21,25:12)
89. OK AGROTEHNIKA - OK ĐAKOVO II 1:3 (6:25,13:25,25:22,22:25)
90. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 0:3 (18:25,21:25,13:25)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (18:25,12:25,18:25)
92. OK ČEPIN - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:5,25:10,25:18)
93. OK ĐAKOVO II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (25:10,14:25,25:16,27:25)
94. ŽOK BARANJA - OK STRIZIVOJNA 2:3 (16:25,19:25,26:24,25:23,7:15)
95. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (26:24,25:16,25:13)
96. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:10,25:20,25:16)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:10,25:17,25:20)
98. ŽOK NAŠICE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:2 (25:23,25:18,22:25,20:25,15:11)
99. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK BARANJA 3:2 (23:25,25:27,25:21,30:28,15:8)
100. OK STRIZIVOJNA - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:22,25:20)
101. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 0:3 (8:25,12:25,13:25)
102. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III 0:3 (10:25,16:25,7:25)
18. kolo (31. ožujka 2018.)
103. ŽOK VINKOVCI II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:9,25:20,25:19)
104. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:16,25:14,25:19)
105. OK ČEPIN - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:10,25:4,25:10)
106. OK ĐAKOVO II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:15,25:20,25:16)
107. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE 3:2 (25:23,17:25,22:25,25:12,15:13)
108. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VITEZ 11 1:3 (25:21,21:25,12:25,23:25)
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VINKOVCI II 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:10)
110. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK BARANJA 3:0 (25:21,25:13,25:12)
111. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO II nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
112. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN 0:3 (9:25,23:25,8:25)
113. OK STRIZIVOJNA - ŽOK OSIJEK III 0:3 (19:25,18:25,16:25)
114. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:17,25:16,25:18)
20. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
115. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
116. OK AGROTEHNIKA - OK STRIZIVOJNA četvrtak, 26. travnja 2018. u 15,45
117. ŽOK OSIJEK III - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:15,25:17,25:10)
118. OK ČEPIN - ŽOK NAŠICE odgođeno
119. OK ĐAKOVO II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (17:25,15:25,17:25)
120. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,30
21. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
121. ŽOK BARANJA - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
122. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK ĐAKOVO II termin nije određen
123. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN termin nije određen
124. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
125. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
126. OK STRIZIVOJNA - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
22. kolo (5. svibnja 2018., 6. svibnja 2018.)
127. ŽOK VINKOVCI II - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
128. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
129. OK AGROTEHNIKA - ŽOK NAŠICE termin nije određen
130. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
131. OK ČEPIN - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
132. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. travnja 2018., 16,03
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se