Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 14 14 0 42 6 7.0000 1171 865 1.3538 41
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 14 11 3 35 17 2.0588 1215 1062 1.1441 32
3. MOK MURSA - OSIJEK 14 7 7 28 26 1.0769 1187 1171 1.0137 21
4. MOK RIJEKA 14 7 7 29 29 1.0000 1253 1252 1.0008 21
5. OKM CENTROMETAL 14 5 9 22 30 0.7333 1134 1196 0.9482 17
6. OK SISAK 14 4 10 22 31 0.7097 1124 1239 0.9072 15
7. OK MEDICINAR 14 5 9 21 34 0.6176 1148 1233 0.9311 14
8. OK KITRO VARAŽDIN 14 3 11 12 38 0.3158 981 1195 0.8209 7
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 2:3 (22:25,25:20,25:15,19:25,7:15)
2. OK MEDICINAR - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:23,25:15,21:25,28:30,15:11)
3. OK SISAK - HAOK MLADOST 1:3 (25:21,14:25,15:25,12:25)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:16,25:19,25:18)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
5. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:17,25:17,19:25,25:12)
6. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:3 (27:29,25:23,26:24,17:25,8:15)
7. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 1:3 (25:22,15:25,16:25,18:25)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR 3:0 (25:22,25:16,25:18)   video-prijenos
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
9. OK MEDICINAR - MOK RIJEKA 3:1 (22:25,25:19,25:18,25:15)
10. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,25:20,25:11)   video-prijenos
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:21,25:23)
12. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 0:3 (24:26,20:25,19:25)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
13. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:19,25:21,25:18)
14. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:15,28:26)   video-prijenos
15. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (19:25,25:19,23:25,13:25)
16. HAOK MLADOST - OK MEDICINAR 3:2 (25:19,21:25,19:25,25:16,15:11)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
17. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:12,25:20,25:17)
18. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR 3:0 (25:14,25:14,25:20)
19. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (28:26,15:25,25:20,23:25,15:12)
20. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (21:25,34:32,27:29,22:25)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
21. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:1 (25:23,25:19,18:25,27:25)
22. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 0:3 (19:25,23:25,21:25)
23. OK MEDICINAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (27:25,25:16,22:25,25:16)
24. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:23,25:23,25:21)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
25. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:1 (25:23,25:23,23:25,25:18)
26. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST 0:3 (17:25,22:25,16:25)
27. OK SISAK - OK MEDICINAR 1:3 (23:25,22:25,25:17,14:25)
28. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (15:25,25:20,25:20,25:22)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:19,26:24,27:29,23:25,20:22)
30. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR 3:0 (26:24,25:21,25:17)
31. HAOK MLADOST - OK SISAK 3:0 (25:14,25:11,25:21)
32. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,19:25,17:25)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
33. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 1:3 (25:22,20:25,16:25,22:25)
34. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK 3:1 (32:30,18:25,25:12,25:16)
35. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:16,25:16,25:15)
36. OK MEDICINAR - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (20:25,23:25,25:20,18:25)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
37. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR 3:1 (25:14,25:22,18:25,25:20)
38. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 1:3 (14:25,25:23,21:25,21:25)
39. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (23:25,20:25,19:25)
40. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:21,25:21)
11. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
41. OK SISAK - MOK RIJEKA 2:3 (20:25,25:21,14:25,30:28,10:15)
42. OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 3:2 (17:25,19:25,25:20,26:24,15:11)
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:22,25:21,18:25,21:25,13:15)
44. OK MEDICINAR - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,12:25,17:25)
12. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
45. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (18:25,25:20,19:25,16:25)
46. OK MEDICINAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (20:25,18:25,25:23,12:25)
47. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:14,25:14,25:21)
48. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 1:3 (25:21,21:25,23:25,18:25)
13. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
49. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 3:1 (25:16,25:20,14:25,25:17)
50. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (21:25,20:25,21:25)
51. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR 3:1 (25:19,26:24,21:25,25:20)
52. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (28:30,21:25,19:25)
14. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
53. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:3 (25:13,25:19,16:25,19:25,8:15)
54. HAOK MLADOST - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:16,25:23,25:8)
55. OK MEDICINAR - OK SISAK 3:2 (25:23,25:12,21:25,24:26,15:11)
56. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,26:24,25:14)
1. SKUPINA (II. dio)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 12 12 0 36 5 7.2000 1016 791 1.2845 35
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 12 6 6 24 22 1.0909 1050 993 1.0574 20
3. MOK MURSA - OSIJEK 12 5 7 19 28 0.6786 960 1076 0.8922 13
4. MOK RIJEKA 12 1 11 11 35 0.3143 910 1076 0.8457 4
1. kolo
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (19:25,25:19,23:25,13:25)
2. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (18:25,25:20,19:25,16:25)
2. kolo
3. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,25:20,25:11)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:1 (25:23,25:23,23:25,25:18)
3. kolo
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (28:30,21:25,19:25)
6. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 2:3 (22:25,25:20,25:15,19:25,7:15)
4. kolo
7. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:23,25:23,25:21)
8. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:19,26:24,27:29,23:25,20:22)
5. kolo
9. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:22,25:21,18:25,21:25,13:15)
10. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:12,25:20,25:17)
6. kolo
11. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 1:3 (14:25,25:23,21:25,21:25)
12. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:3 (25:13,25:19,16:25,19:25,8:15)
7. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
13. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:23,25:23,18:25,14:25,15:13)   video-prijenos
14. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (25:22,15:25,15:25,16:25)
8. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
15. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:12,25:10,25:18)
16. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:18,26:24,25:15)
9. kolo (21. veljače 2018.)
17. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (25:27,37:35,25:16,23:25,14:16)
18. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:0 (25:19,25:20,25:22)
10. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
19. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:23,27:25,25:17)
20. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (21:25,25:21,23:25,22:25)
11. kolo (28. veljače 2018.)
21. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:21,25:17)
22. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:18,25:12,25:11)
12. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
23. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,23:25,19:25)
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (18:25,20:25,21:25)
2. SKUPINA (II. dio)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OKM CENTROMETAL 12 7 5 28 18 1.5556 1065 995 1.0704 24
2. OK SISAK 12 7 5 26 20 1.3000 1025 1023 1.0020 20
3. OK MEDICINAR 12 7 5 24 25 0.9600 1080 1052 1.0266 19
4. OK KITRO VARAŽDIN 12 3 9 15 30 0.5000 952 1052 0.9049 9
1. kolo
1. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR 3:0 (26:24,25:21,25:17)
2. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:21,25:21)
2. kolo
3. OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 3:2 (17:25,19:25,25:20,26:24,15:11)
4. OK MEDICINAR - OK SISAK 3:2 (25:23,25:12,21:25,24:26,15:11)
3. kolo
5. OK MEDICINAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (27:25,25:16,22:25,25:16)
6. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 1:3 (25:21,21:25,23:25,18:25)
4. kolo
7. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR 3:1 (25:19,26:24,21:25,25:20)
8. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (21:25,34:32,27:29,22:25)
5. kolo
9. OK MEDICINAR - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:23,25:15,21:25,28:30,15:11)
10. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 0:3 (24:26,20:25,19:25)
6. kolo
11. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:15,28:26)
12. OK SISAK - OK MEDICINAR 1:3 (23:25,22:25,25:17,14:25)
7. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
13. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR 3:0 (25:17,25:13,25:18)
14. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:19,25:22)
8. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
15. OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 1:3 (11:25,25:16,19:25,24:26)
16. OK MEDICINAR - OK SISAK 0:3 (21:25,13:25,24:26)
9. kolo (21. veljače 2018.)
17. OK MEDICINAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:20,25:22,22:25,25:18)   video-prijenos
18. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 3:0 (25:21,25:22,25:19)   video-prijenos
10. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
19. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR 1:3 (20:25,16:25,25:22,21:25)
20. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (23:25,25:21,16:25,18:25)
11. kolo (28. veljače 2018.)
21. OK MEDICINAR - OKM CENTROMETAL 3:2 (22:25,25:20,24:17,23:25,16:14)
22. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:3 (25:19,19:25,21:25,25:21,10:15)
12. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
23. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (23:25,24:26,18:25)
24. OK SISAK - OK MEDICINAR 3:2 (9:25,25:23,25:22,19:25,15:10)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (14. ožujka 2018.)
1. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:14,25:13,25:16)
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 3:0 (25:20,25:20,25:16)
3. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:12)
4. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:22,25:18)
  2. utakmica (17. ožujka 2018.)
5. OK ROVINJ - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,22:25,11:25)
6. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (20:25,25:20,14:25,21:25)   video-prijenos
7. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (15:25,14:25,25:22,15:25)   video-prijenos
8. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 0:3 (17:25,20:25,22:25)
POLUFINALE
  1. utakmica (21. ožujka 2018.)
13. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:15,25:18,25:22)   video-prijenos
14. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:13,25:22,25:14)   video-prijenos
  2. utakmica (24. ožujka 2018.)
15. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 0:3 (20:25,20:25,21:25)   video-prijenos
16. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (30:32,20:25,15:25)   video-prijenos
FINALE
  1. utakmica (31. ožujka 2018.)
19. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:20,25:23,21:25,21:25,15:10)   video-prijenos
  2. utakmica (4. travnja 2018.)
20. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (17:25,17:25,24:26)   video-prijenos
  3. utakmica (7. travnja 2018.)
21. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:7,26:28,25:14,25:19)   video-prijenos
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. travnja 2018., 16,03
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se