Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 22 20 2 62 17 3.6471 1871 1409 1.3279 57
2. OK KITRO VARAŽDIN 20 17 3 54 17 3.1765 1632 1337 1.2206 49
3. HAOK MLADOST II 20 15 5 51 31 1.6452 1774 1547 1.1467 42
4. OK KARLOVAC 21 12 9 45 31 1.4516 1698 1418 1.1975 37
5. OK NOVI ZAGREB 20 11 9 43 33 1.3030 1669 1656 1.0079 34
6. OK DON BOSCO 21 10 11 41 36 1.1389 1636 1542 1.0610 33
7. OK NEBO 21 10 11 35 41 0.8537 1597 1636 0.9762 31
8. OK PLAVI ZMAJ 19 9 10 37 37 1.0000 1600 1626 0.9840 28
9. ŽOK VRBOVEC 20 7 13 27 48 0.5625 1476 1670 0.8838 19
10. OK OLIMPIK II 19 6 13 27 45 0.6000 1390 1593 0.8726 18
11. OK VELIKA GORICA 20 3 17 13 53 0.2453 1140 1566 0.7280 9
12. OK SISAK 21 2 19 14 60 0.2333 1270 1753 0.7245 8
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK PLAVI ZMAJ - OK KARLOVAC 3:1 (29:27,25:22,10:25,25:22)
2. OK DINAMO - OK NEBO 3:0 (25:20,25:13,25:10)
3. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:16,25:16,26:24)
4. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 2:3 (22:25,13:25,25:7,25:13,12:15)
5. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:14,25:16,25:18)
6. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:19,25:6,25:22)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:11,25:0,25:13)
8. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:2 (25:14,22:25,21:25,25:18,15:7)
9. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (14:25,23:25,25:18,25:22,6:15)
10. OK SISAK - HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,19:25,18:25)
11. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 0:3 (18:25,17:25,22:25)
12. OK PLAVI ZMAJ - OK DINAMO 3:1 (29:27,25:21,20:25,25:23)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK DINAMO - OK KARLOVAC 3:0 (27:25,25:12,25:9)
14. OK NOVI ZAGREB - OK PLAVI ZMAJ 3:2 (25:27,25:27,25:19,25:17,15:13)
15. HAOK MLADOST II - OK NEBO 2:3 (25:18,17:25,25:23,21:25,9:15)
16. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:0 (25:17,25:16,25:10)
17. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (17:25,24:26,11:25)
18. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC 0:3 (17:25,23:25,19:25)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:17,25:17,26:24)
20. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:17,25:14)
21. OK SISAK - OK OLIMPIK II 3:1 (25:17,15:25,25:21,25:17)
22. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (13:25,15:25,22:25)
23. OK PLAVI ZMAJ - HAOK MLADOST II 1:3 (14:25,25:27,25:16,19:25)
24. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB 3:2 (22:25,22:25,25:14,25:14,15:13)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC 3:1 (18:25,25:23,25:18,25:21)
26. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 0:3 (18:25,16:25,17:25)
27. OK KITRO VARAŽDIN - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:13,25:19,24:26,28:26)
28. OK OLIMPIK II - OK NEBO 3:0 (25:13,25:15,25:20)
29. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 2:3 (14:25,25:14,26:28,25:19,9:15)
30. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO 2:3 (15:25,28:26,19:25,25:9,7:15)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:2 (21:25,26:24,22:25,25:17,15:8)
32. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 0:3 (22:25,20:25,18:25)
33. OK NEBO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:23,25:8,25:12)
34. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK II 2:3 (22:25,25:15,25:13,28:30,8:15)
35. OK DINAMO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (19:25,25:20,25:23,28:26)
36. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 2:3 (25:23,25:22,14:25,20:25,13:15)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:19,25:23,25:18)
38. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:0 (25:13,25:16,25:19)
39. OK OLIMPIK II - OK DINAMO 1:3 (4:25,21:25,26:24,22:25)
40. OK VELIKA GORICA - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (19:25,13:25,15:25)
41. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 3:2 (18:25,17:25,25:20,25:19,15:9)
42. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:0 (25:12,25:11,25:16)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:9,25:7,25:13)
44. OK NEBO - OK DON BOSCO 0:3 (19:25,17:25,16:25)
45. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:12,25:17)
46. OK DINAMO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:14,25:10,25:16)
47. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:0 (25:22,27:25,25:23)
48. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (22:25,25:21,18:25,25:21,15:8)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC 3:1 (25:22,23:25,25:14,26:24)
50. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II 3:1 (25:15,25:11,15:25,25:15)
51. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 0:3 (20:25,28:30,18:25)
52. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO 0:3 (19:25,21:25,15:25)
53. OK DON BOSCO - OK PLAVI ZMAJ 2:3 (18:25,25:23,25:23,20:25,10:15)
54. OK SISAK - OK NEBO 1:3 (25:20,8:25,8:25,16:25)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK KARLOVAC - OK NEBO 3:0 (28:26,25:15,25:16)
56. OK PLAVI ZMAJ - OK SISAK 3:0 (25:17,25:16,25:16)
57. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:1 (18:25,25:23,25:8,25:18)
58. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 1:3 (17:25,25:16,26:28,20:25)
59. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:10,25:5,25:12)
60. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II 3:0 (26:24,25:14,25:20)
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC 0:3 (6:25,11:25,15:25)
62. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (13:25,15:25,12:25)
63. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II 1:3 (25:16,16:25,19:25,16:25)
64. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB 3:0 (26:24,25:21,25:18)
65. OK SISAK - OK DINAMO 0:3 (8:25,13:25,12:25)
66. OK NEBO - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:27,25:22,25:20,25:22)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK KARLOVAC - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:10,25:19,25:21)
68. OK NEBO - OK DINAMO 0:3 (9:25,14:25,24:26)
69. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 0:3 (13:25,21:25,21:25)
70. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:0 (25:21,25:15,25:14)
71. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (26:28,17:25,15:25)
72. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 1:3 (7:25,25:20,17:25,20:25)
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC 0:3 (18:25,21:25,16:25)
74. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC 3:1 (13:25,25:20,25:13,25:13)
75. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO 3:0 (25:11,25:18,25:16)
76. HAOK MLADOST II - OK SISAK 3:0 (25:13,25:16,25:11)
77. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 3:1 (25:23,21:25,27:25,25:19)
78. OK DINAMO - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:20,25:15,25:12)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK KARLOVAC - OK DINAMO 2:3 (25:16,24:21,19:25,15:25,10:15)
80. OK PLAVI ZMAJ - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:22,25:21,21:25,29:27)
81. OK NEBO - HAOK MLADOST II 2:3 (25:21,25:22,6:25,21:25,7:15)
82. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (8:25,15:25,10:25)
83. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:17,25:9)
84. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 0:3 (23:25,23:25,20:25)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,13:25,8:25,25:21,14:16)
86. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO 3:0 (25:21,25:16,25:21)
87. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:2 (27:25,24:26,23:25,25:23,15:12)
88. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO 3:0 (25:18,28:26,25:19)
89. HAOK MLADOST II - OK PLAVI ZMAJ 2:3 (25:18,20:25,25:11,24:26,16:18)
90. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 1:3 (20:25,25:19,15:25,18:25)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 2:3 (23:25,25:15,25:19,22:25,11:15)
92. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 3:0 (25:16,25:8,28:26)
93. OK PLAVI ZMAJ - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (20:25,14:25,14:25)
94. OK NEBO - OK OLIMPIK II 3:1 (25:19,25:11,21:25,25:10)
95. OK SISAK - OK VELIKA GORICA 2:3 (21:25,25:21,14:25,25:19,12:15)
96. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:12,25:21,25:16)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 0:3 (22:25,22:25,19:25)
98. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:2 (18:25,25:17,21:25,25:21,15:12)
99. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 1:3 (17:25,25:20,18:25,15:25)
100. OK OLIMPIK II - OK PLAVI ZMAJ odgođeno
101. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO 3:1 (25:20,16:25,25:20,25:13)
102. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB 3:2 (20:25,26:24,24:26,25:7,15:7)
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II 2:3 (25:15,17:25,25:15,15:25,7:15)
104. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:23,23:25,22:25,11:25)
105. OK DINAMO - OK OLIMPIK II 3:2 (25:18,25:17,24:26,13:25,15:6)
106. OK PLAVI ZMAJ - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:20,24:14)
107. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:17,26:24)
108. OK SISAK - OK DON BOSCO 0:3 (15:25,9:25,13:25)
19. kolo (7. travnja 2017., 8. travnja 2018.)
109. OK SISAK - OK KARLOVAC 0:3 (18:25,24:26,20:25)
110. OK DON BOSCO - OK NEBO 1:3 (22:25,23:25,25:9,12:25)
111. ŽOK VRBOVEC - OK PLAVI ZMAJ 3:2 (25:23,26:24,18:25,23:25,15:12)
112. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO 0:3 (22:25,17:25,13:25)
113. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 0:3 (24:26,12:25,17:25)
114. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II 3:2 (23:25,22:25,25:18,25:23,16:14)
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (bez borbe)
116. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II 1:3 (18:25,26:24,17:25,9:25)
117. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:8,25:22)
118. OK DINAMO - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:12,25:13,25:18)
119. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO 1:3 (25:21,24:26,13:25,19:25)
120. OK NEBO - OK SISAK 3:1 (25:21,29:31,25:22,25:14)
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK NEBO - OK KARLOVAC 3:0 (25:21,25:20,25:23)
122. OK SISAK - OK PLAVI ZMAJ nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
123. OK DON BOSCO - OK DINAMO 1:3 (16:25,25:20,15:25,22:25)
124. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB PRATITE UŽIVO
125. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
126. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 22. travnja 2018. u 19,45
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II termin nije određen
128. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA termin nije određen
129. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
130. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO ponedjeljak, 23. travnja 2018. u 19,45
131. OK DINAMO - OK SISAK 3:0 (25:16,25:15,25:8)
132. OK PLAVI ZMAJ - OK NEBO termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VELI VRH 19 18 1 55 12 4.5833 1579 1230 1.2837 51
2. ŽOK PAZIN 19 14 5 48 24 2.0000 1654 1410 1.1730 42
3. OK MARČANA 18 13 5 46 19 2.4211 1457 1153 1.2637 41
4. OK FUNTANA VRSAR 18 11 7 38 27 1.4074 1465 1292 1.1339 34
5. OK UMAG 18 10 8 38 31 1.2258 1469 1398 1.0508 32
6. OK PULA 20 12 8 39 33 1.1818 1531 1419 1.0789 32
7. OK GROBNIČAN 19 9 10 35 32 1.0938 1459 1391 1.0489 28
8. OK POREČ II 18 6 12 22 42 0.5238 1263 1445 0.8740 17
9. OK KASTAV 1998 19 5 14 23 44 0.5227 1279 1494 0.8561 17
10. OK MATULJI 2004 18 4 14 14 44 0.3182 1021 1374 0.7431 12
11. OK BALE 20 1 19 8 58 0.1379 1038 1609 0.6451 3
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK VELI VRH - 0 -
2. OK KASTAV 1998 - OK BALE 3:0 (25:11,25:15,25:16)
3. OK MATULJI 2004 - OK UMAG 0:3 (20:25,21:25,18:25)
4. OK MARČANA - OK GROBNIČAN 3:0 (25:22,25:16,25:22)
5. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:18,25:19)
6. OK PULA - OK POREČ II 3:0 (25:16,25:8,25:15)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. 0 - OK POREČ II -
8. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA 3:1 (15:25,25:10,25:22,25:17)
9. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:2 (24:26,25:14,25:15,23:25,15:11)
10. OK UMAG - OK MARČANA 0:3 (11:25,20:25,12:25)
11. OK BALE - OK MATULJI 2004 1:3 (27:25,21:25,21:25,15:25)
12. OK VELI VRH - OK KASTAV 1998 3:0 (25:19,25:22,25:21)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK KASTAV 1998 - 0 -
14. OK MATULJI 2004 - OK VELI VRH 0:3 (8:25,8:25,16:25)
15. OK MARČANA - OK BALE 3:0 (25:11,25:7,25:8)
16. ŽOK PAZIN - OK UMAG 3:0 (25:14,25:19,25:21)
17. OK PULA - OK GROBNIČAN 0:3 (22:25,11:25,13:25)
18. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (19:25,19:25,12:25)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. 0 - OK FUNTANA VRSAR -
20. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:0 (25:22,25:21,25:10)
21. OK UMAG - OK PULA 2:3 (25:20,25:21,23:25,19:25,7:15)
22. OK BALE - ŽOK PAZIN 0:3 (14:25,17:25,22:25)
23. OK VELI VRH - OK MARČANA 3:2 (15:25,25:12,18:25,25:23,15:8)
24. OK KASTAV 1998 - OK MATULJI 2004 3:0 (25:16,25:16,25:9)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MATULJI 2004 - 0 -
26. OK MARČANA - OK KASTAV 1998 3:0 (25:9,25:13,25:21)
27. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN 1:3 (16:25,19:25,27:25,21:25)
28. OK PULA - OK BALE 3:0 (25:19,25:16,25:16)
29. OK POREČ II - OK UMAG 3:2 (20:25,25:20,25:22,19:25,15:6)
30. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 0:3 (26:28,22:25,18:25)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. 0 - OK GROBNIČAN -
32. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:19,27:25,21:25,25:21)
33. OK BALE - OK POREČ II 1:3 (25:21,7:25,17:25,21:25)
34. OK VELI VRH - OK PULA 3:0 (25:20,25:20,25:14)
35. OK KASTAV 1998 - ŽOK PAZIN 0:3 (10:25,15:25,20:25)
36. OK MATULJI 2004 - OK MARČANA 0:3 (9:25,18:25,11:25)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. OK MARČANA - 0 -
38. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 3:1 (25:21,25:14,18:25,25:16)
39. OK PULA - OK KASTAV 1998 3:2 (25:20,25:20,12:25,25:27,15:9)
40. OK POREČ II - OK VELI VRH 0:3 (15:25,17:25,14:25)
41. OK FUNTANA VRSAR - OK BALE 3:0 (25:18,25:10,25:9)
42. OK GROBNIČAN - OK UMAG 0:3 (23:25,22:25,21:25)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. 0 - OK UMAG -
44. OK BALE - OK GROBNIČAN 0:3 (9:25,16:25,10:25)
45. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:22,25:23,25:15)
46. OK KASTAV 1998 - OK POREČ II 3:1 (17:25,25:17,28:26,25:11)
47. OK MATULJI 2004 - OK PULA 0:3 (18:25,18:25,20:25)
48. OK MARČANA - ŽOK PAZIN 2:3 (26:24,14:25,21:25,25:23,12:15)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. ŽOK PAZIN - 0 -
50. OK PULA - OK MARČANA 0:3 (17:25,18:25,14:25)
51. OK POREČ II - OK MATULJI 2004 0:3 (30:32,16:25,21:25)
52. OK FUNTANA VRSAR - OK KASTAV 1998 3:0 (25:11,25:12,25:16)
53. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH 1:3 (18:25,23:25,25:22,17:25)
54. OK UMAG - OK BALE 3:0 (25:10,25:16,25:16)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. 0 - OK BALE -
56. OK VELI VRH - OK UMAG 3:2 (18:25,12:25,25:15,27:25,15:11)
57. OK KASTAV 1998 - OK GROBNIČAN 0:3 (19:25,17:25,21:25)
58. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (10:25,14:25,11:25)
59. OK MARČANA - OK POREČ II 3:0 (25:8,25:15,25:10)
60. ŽOK PAZIN - OK PULA 3:0 (25:14,25:17,25:12)
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. OK PULA - 0 -
62. OK POREČ II - ŽOK PAZIN 1:3 (22:25,21:25,25:20,16:25)
63. OK FUNTANA VRSAR - OK MARČANA 1:3 (25:20,20:25,21:25,16:25,0:0)
64. OK GROBNIČAN - OK MATULJI 2004 3:0 (25:16,25:16,25:22)
65. OK UMAG - OK KASTAV 1998 3:0 (25:10,25:11,25:13)
66. OK BALE - OK VELI VRH 0:3 (18:25,14:25,20:25)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. 0 - OK VELI VRH -
68. OK BALE - OK KASTAV 1998 3:1 (25:15,25:21,21:25,25:11)
69. OK UMAG - OK MATULJI 2004 3:0 (25:8,25:14,25:16)
70. OK GROBNIČAN - OK MARČANA 0:3 (21:25,24:26,12:25)
71. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN 3:1 (25:12,22:25,27:25,27:25)
72. OK POREČ II - OK PULA 3:1 (25:23,25:18,17:25,25:21)
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK POREČ II - 0 -
74. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (16:25,16:25,26:24,24:26)
75. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN 3:2 (23:25,18:25,25:17,25:18,15:11)
76. OK MARČANA - OK UMAG 3:2 (22:25,25:19,25:20,21:25,15:12)
77. OK MATULJI 2004 - OK BALE 3:0 (25:13,25:20,25:21)
78. OK KASTAV 1998 - OK VELI VRH 1:3 (28:26,12:25,12:25,21:25)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. 0 - OK KASTAV 1998 -
80. OK VELI VRH - OK MATULJI 2004 3:0 (25:14,25:12,25:12)
81. OK BALE - OK MARČANA 1:3 (25:23,6:25,18:25,6:25)
82. OK UMAG - ŽOK PAZIN 0:3 (18:25,20:25,14:25)
83. OK GROBNIČAN - OK PULA 1:3 (27:25,11:25,18:25,21:25)
84. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II 3:0 (25:12,25:14,25:18)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. OK FUNTANA VRSAR - 0 -
86. OK POREČ II - OK GROBNIČAN 3:1 (21:25,25:19,25:19,25:16)
87. OK PULA - OK UMAG 3:0 (25:21,25:11,25:12)
88. ŽOK PAZIN - OK BALE 3:0 (25:11,25:12,25:11)
89. OK MARČANA - OK VELI VRH 0:3 (16:25,17:25,23:25)
90. OK MATULJI 2004 - OK KASTAV 1998 0:3 (23:25,16:25,19:25)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. 0 - OK MATULJI 2004 -
92. OK KASTAV 1998 - OK MARČANA 0:3 (18:25,14:25,15:25)
93. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH 2:3 (23:25,21:25,25:21,25:21,13:15)
94. OK BALE - OK PULA 0:3 (10:25,10:25,14:25)
95. OK UMAG - OK POREČ II 3:1 (25:18,19:25,25:13,25:23)
96. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (19:25,17:25,25:19,18:25)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK GROBNIČAN - 0 -
98. OK FUNTANA VRSAR - OK UMAG 2:3 (25:22,28:26,21:25,23:25,9:15)
99. OK POREČ II - OK BALE 3:0 (25:11,25:22,25:8)
100. OK PULA - OK VELI VRH 0:3 (18:25,19:25,20:25)
101. ŽOK PAZIN - OK KASTAV 1998 1:3 (23:25,25:21,21:25,22:25)
102. OK MARČANA - OK MATULJI 2004 3:0 (25:22,25:13,25:7)
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. 0 - OK MARČANA -
104. OK MATULJI 2004 - ŽOK PAZIN 1:3 (28:26,16:25,13:25,14:25)
105. OK KASTAV 1998 - OK PULA 2:3 (12:25,25:21,20:25,25:17,6:15)
106. OK VELI VRH - OK POREČ II 3:0 (25:15,25:21,25:18)
107. OK BALE - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (12:25,25:21,18:25,14:25)
108. OK UMAG - OK GROBNIČAN 3:2 (24:18,19:25,25:18,17:25,15:9)
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK UMAG - 0 -
110. OK GROBNIČAN - OK BALE 3:0 (25:13,25:14,25:17)
111. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH 1:3 (25:21,14:25,11:25,15:25)
112. OK POREČ II - OK KASTAV 1998 3:1 (25:20,25:22,22:25,25:18)
113. OK PULA - OK MATULJI 2004 3:0 (25:13,25:7,25:12)
114. ŽOK PAZIN - OK MARČANA 3:1 (25:17,14:25,25:19,25:13)
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. 0 - ŽOK PAZIN -
116. OK MARČANA - OK PULA 2:3 (10:25,25:17,25:21,19:25,5:15)
117. OK MATULJI 2004 - OK POREČ II 3:1 (25:18,25:9,19:25,25:23)
118. OK KASTAV 1998 - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (25:9,14:25,11:25,16:25)
119. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN 3:0 (25:11,25:21,25:20)
120. OK BALE - OK UMAG 1:3 (25:22,22:25,11:25,16:25)
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK BALE - 0 -
122. OK UMAG - OK VELI VRH nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,00
123. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 3:0 (25:15,25:20,25:16)
124. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,00
125. OK POREČ II - OK MARČANA PRATITE UŽIVO
126. OK PULA - ŽOK PAZIN 3:0 (25:13,25:22,25:22)
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. 0 - OK PULA -
128. ŽOK PAZIN - OK POREČ II termin nije određen
129. OK MARČANA - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
130. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN termin nije određen
131. OK KASTAV 1998 - OK UMAG termin nije određen
132. OK VELI VRH - OK BALE 3:0 (25:16,25:16,25:13)
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 19 19 0 57 4 14.2500 1507 1022 1.4746 56
2. ŽOK DUBROVNIK 19 17 2 55 7 7.8571 1514 868 1.7442 53
3. ŽOK TROGIR 20 15 5 46 25 1.8400 1569 1349 1.1631 43
4. OK MAKARSKA 20 12 8 41 29 1.4138 1526 1324 1.1526 37
5. ŽOK SINJ 17 11 6 39 21 1.8571 1352 1085 1.2461 34
6. OK BRDA II 18 8 10 27 33 0.8182 1226 1334 0.9190 23
7. OK MARINA KAŠTELA II 18 7 11 28 38 0.7368 1373 1362 1.0081 23
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 19 8 11 26 38 0.6842 1280 1394 0.9182 23
9. OK DONAT 19 4 15 20 49 0.4082 1272 1600 0.7950 12
10. OK SOLIN 19 2 17 11 54 0.2037 1123 1549 0.7250 5
11. ŽOK ŠIBENIK 20 1 19 7 59 0.1186 760 1615 0.4706 -3
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK SPLIT - OK SOLIN 3:0 (25:16,25:13,25:12)
2. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (25:23,22:25,25:23,18:25,15:9)
3. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:18,23:25,25:12,22:25,13:15)
4. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:11,23:25,25:21,25:20)
5. OK DONAT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:17,25:17)
6. 0 - OK BRDA II -
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK SOLIN - OK BRDA II 0:3 (19:25,25:27,18:25)
8. ŽOK ŠIBENIK - 0 -
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK DONAT 3:0 (25:16,25:21,25:14)
10. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 2:3 (19:25,15:25,25:15,25:19,12:15)
11. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:10,25:11)
12. OK SPLIT - ŽOK SINJ 3:1 (29:27,24:26,25:22,25:9)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. ŽOK SINJ - OK SOLIN 3:0 (25:20,25:12,25:14)
14. OK MAKARSKA - OK SPLIT 0:3 (20:25,22:25,13:25)
15. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (11:25,16:25,8:25)
16. OK DONAT - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (26:24,17:25,21:25,11:25)
17. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
18. OK BRDA II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:21,25:21,25:17)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK SOLIN - ŽOK ŠIBENIK 3:1 (25:20,25:22,22:25,25:7)
20. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 0:3 (17:25,18:25,17:25)
21. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
22. ŽOK DUBROVNIK - OK DONAT 3:0 (25:8,25:5,25:11)
23. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 3:0 (25:18,25:12,25:17)
24. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:16,25:17,25:20)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MAKARSKA - OK SOLIN 3:0 (25:6,25:16,25:18)
26. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 3:2 (10:25,23:25,26:24,25:23,16:14)
27. OK DONAT - OK SPLIT 1:3 (15:25,18:25,25:23,15:25)
28. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
29. OK BRDA II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (16:25,14:25,22:25)
30. ŽOK ŠIBENIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (25:22,17:25,14:25,17:25)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK SOLIN - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (25:19,21:25,24:26,12:25)
32. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:12,25:12,25:18)
33. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II 3:0 (25:10,25:8,25:12)
34. OK SPLIT - 0 -
35. ŽOK SINJ - OK DONAT 3:1 (23:25,26:24,25:12,25:16)
36. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:3 (17:25,20:25,10:25)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. ŽOK TROGIR - OK SOLIN 3:0 (25:19,25:10,25:11)
38. OK DONAT - OK MAKARSKA 3:2 (17:25,26:24,25:21,12:25,15:11)
39. 0 - ŽOK SINJ -
40. OK BRDA II - OK SPLIT 0:3 (12:25,14:25,15:25)
41. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (15:25,6:25,11:25)
42. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (25:21,25:27,28:26,20:25,16:14)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (25:19,15:25,20:25,17:25)
44. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:10,25:15)
45. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:11,25:8,25:14)
46. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:14,25:18,25:22)
47. OK MAKARSKA - 0 -
48. ŽOK TROGIR - OK DONAT 3:0 (25:12,25:16,25:18)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK DONAT - OK SOLIN 3:1 (25:20,27:25,26:28,25:15)
50. 0 - ŽOK TROGIR -
51. OK BRDA II - OK MAKARSKA 0:3 (15:25,27:29,18:25)
52. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SINJ 0:3 (13:25,21:25,23:25)
53. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT 0:3 (12:25,17:25,13:25)
54. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,20:25,18:25)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (9:25,10:25,13:25,0:0)
56. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:23,25:22,25:16)
57. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:10,25:6,25:6)
58. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:10,25:10,25:22)
59. ŽOK TROGIR - OK BRDA II 3:1 (25:10,24:26,25:19,25:15)
60. OK DONAT - 0 -
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. 0 - OK SOLIN -
62. OK BRDA II - OK DONAT 3:0 (25:20,25:18,25:10)
63. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK TROGIR 0:3 (11:25,12:25,12:25)
64. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA 0:3 (17:25,23:25,17:25)
65. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ 0:3 (15:25,23:25,10:25)
66. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT 2:3 (25:18,21:25,25:19,26:28,12:15)
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK SOLIN - OK SPLIT 0:3 (14:25,16:25,12:25)
68. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 3:0 (25:19,25:16,25:13)
69. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,21:25,21:25)
70. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR 1:3 (25:27,24:26,26:24,16:25)
71. ŽOK ŠIBENIK - OK DONAT 3:2 (28:26,10:25,25:23,22:25,15:12)
72. OK BRDA II - 0 -
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK BRDA II - OK SOLIN 3:1 (18:25,25:19,25:9,25:21)
74. 0 - ŽOK ŠIBENIK -
75. OK DONAT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (16:25,14:25,22:25)
76. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:17,25:22,25:21)
77. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK 1:3 (16:25,14:25,27:25,17:25)
78. ŽOK SINJ - OK SPLIT 0:3 (20:25,20:25,21:25)
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK SOLIN - ŽOK SINJ 0:3 (10:25,16:25,14:25)
80. OK SPLIT - OK MAKARSKA 3:0 (25:18,25:23,25:22)
81. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR 3:0 (25:11,25:19,25:11)
82. OK MARINA KAŠTELA II - OK DONAT 3:1 (25:15,20:25,26:24,25:18)
83. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
84. ŽOK ŠIBENIK - OK BRDA II 0:3 (15:25,14:25,19:25)
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK ŠIBENIK - OK SOLIN 2:3 (17:25,25:23,25:22,17:25,6:15)
86. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:23,25:22,25:16)
87. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
88. OK DONAT - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (15:25,18:25,13:25)
89. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 0:3 (22:25,21:25,17:25)
90. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 3:2 (12:25,25:17,20:25,25:13,15:6)
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK SOLIN - OK MAKARSKA 0:3 (11:25,18:25,22:25)
92. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 1:3 (25:15,17:25,19:25,22:25)
93. OK SPLIT - OK DONAT 3:0 (25:18,25:21,25:14)
94. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
95. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II 2:3 (25:18,18:25,23:25,25:16,14:16)
96. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:11,25:14,25:1)
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SOLIN 3:0 (25:9,26:24,25:13)
98. ŽOK ŠIBENIK - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (bez borbe)
99. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,12:25,11:25)
100. 0 - OK SPLIT -
101. OK DONAT - ŽOK SINJ 0:3 (12:25,17:25,14:25)
102. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 1:3 (24:26,25:16,6:25,22:25)
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK SOLIN - ŽOK TROGIR 0:3 (7:25,21:25,21:25)
104. OK MAKARSKA - OK DONAT 3:1 (22:25,25:8,25:16,25:9)
105. ŽOK SINJ - 0 -
106. OK SPLIT - OK BRDA II 3:0 (25:14,26:24,25:23)
107. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (bez borbe)
108. OK MARINA KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (16:25,25:13,18:25,17:25)
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN srijeda, 25. travnja 2018. u 20,30
110. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,14:25,18:25)
111. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT 0:3 (bez borbe)
112. OK BRDA II - ŽOK SINJ odgođeno
113. 0 - OK MAKARSKA -
114. OK DONAT - ŽOK TROGIR 1:3 (10:25,25:22,9:25,19:25)
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK SOLIN - OK DONAT 1:3 (9:25,25:22,20:25,17:25)
116. ŽOK TROGIR - 0 -
117. OK MAKARSKA - OK BRDA II 3:1 (22:25,25:17,25:19,25:22)
118. ŽOK SINJ - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (bez borbe)
119. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:14,25:11)
120. ŽOK DUBROVNIK - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:12,25:13)
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN 3:0 (25:13,25:15,25:7)
122. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT 0:3 (13:25,20:25,23:25)
123. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ PRATITE UŽIVO
124. ŽOK ŠIBENIK - OK MAKARSKA 0:3 (bez borbe)
125. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 1:3 (25:23,23:25,24:26,17:25)
126. 0 - OK DONAT -
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK SOLIN - 0 -
128. OK DONAT - OK BRDA II termin nije određen
129. ŽOK TROGIR - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (bez borbe)
130. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:18,25:19,25:10)
131. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
132. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK II 12 12 0 36 8 4.5000 1056 809 1.3053 35
2. OK BELIŠĆE 11 7 4 25 16 1.5625 895 862 1.0383 21
3. OK LINGA 11 6 5 23 18 1.2778 922 837 1.1016 18
4. ŽOK VINKOVCI 10 4 6 19 20 0.9500 825 828 0.9964 14
5. OK POSAVINA BROD 10 5 5 17 19 0.8947 735 763 0.9633 13
6. ŽOK VALLIS AUREA 10 4 6 18 22 0.8182 801 853 0.9390 13
7. OK KOLONIJA 12 0 12 1 36 0.0278 633 915 0.6918 0
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI - 0 -
2. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:11,24:26,25:23,25:15)
3. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 3:0 (25:13,25:18,25:23)
4. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:7,28:26,25:22)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. 0 - OK POSAVINA BROD -
6. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 0:3 (20:25,21:25,23:25)
7. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:21,25:15,23:25,25:27,15:13)
8. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:19,23:25,17:25,26:28)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK OSIJEK II - 0 -
10. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 3:2 (18:25,25:16,19:25,25:13,15:8)
11. OK BELIŠĆE - OK LINGA 3:1 (26:28,25:18,25:20,25:17)
12. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:0 (25:15,25:19,25:17)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. 0 - OK KOLONIJA -
14. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:13,25:16)
15. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 1:3 (25:19,21:25,20:25,22:25)
16. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:23,25:23,19:25,14:25,15:6)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. ŽOK VALLIS AUREA - 0 -
18. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 1:3 (18:25,19:25,25:14,15:25)
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:1 (25:22,21:25,25:21,25:16)
20. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (17:25,13:25,21:25)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. 0 - OK LINGA -
22. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:7,25:19)
23. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:1 (18:25,25:13,25:21,25:20)
24. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 2:3 (25:21,25:21,18:25,11:25,11:15)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. OK BELIŠĆE - 0 -
26. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:13,25:11,25:18)
27. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,13:25,22:25)
28. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI 3:1 (20:25,25:14,25:23,25:13)
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. 0 - ŽOK VINKOVCI -
30. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 1:3 (26:24,11:25,23:25,25:27)
31. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (14:25,20:25,23:25)
32. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:2 (20:25,13:25,25:17,25:16,15:9)
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK POSAVINA BROD - 0 -
34. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 3:0 (25:21,25:13,25:22)
35. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA 0:3 (6:25,25:27,22:25)
36. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:11,25:9,25:23)
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. 0 - ŽOK OSIJEK II -
38. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 2:3 (25:23,25:15,23:25,20:25,12:15)
39. OK LINGA - OK BELIŠĆE 0:3 (23:25,20:25,22:25)
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 0:3 (20:25,23:25,14:25)
11. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
41. OK KOLONIJA - 0 -
42. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 3:2 (25:20,25:21,17:25,15:25,15:13)
43. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 0:3 (20:25,19:25,14:25)
44. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (28:30,15:25,15:25)
12. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
45. 0 - ŽOK VALLIS AUREA -
46. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:1 (25:9,25:16,24:26,25:17)
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI odgođeno
48. OK LINGA - OK KOLONIJA 3:0 (25:12,25:12,25:15)
13. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
49. OK LINGA - 0 -
50. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 1:3 (21:25,20:25,25:15,14:25)
51. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (21:25,13:25,18:25)
52. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA odgođeno
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. 0 - OK BELIŠĆE -
54. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD nedjelja, 22. travnja 2018. u 19,00
55. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:10,25:10,25:9)
56. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA nedjelja, 22. travnja 2018. u 20,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. travnja 2018., 16,03
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se