Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
U TIJEKU
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
124. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB PRATITE UŽIVO
GRUPA - ZAPAD
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
125. OK POREČ II - OK MARČANA PRATITE UŽIVO
GRUPA - JUG
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
123. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ PRATITE UŽIVO
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
POREDAK OD 13. DO 16. MJESTA
6. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
12. OK BRCKO - OK NEDELIŠĆE ELTING nedjelja, 22. travnja 2018. u 16,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
17. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
84. OOK FAŽANA - HAOK RIJEKA CO II nedjelja, 22. travnja 2018. u 16,30
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniori
9. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
27. OK MLAKA - OK OPATIJA nedjelja, 22. travnja 2018. u 15,00
ODIGRANE UTAKMICE
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK NEBO - OK KARLOVAC 3:0 (25:21,25:20,25:23)
123. OK DON BOSCO - OK DINAMO 1:3 (16:25,25:20,15:25,22:25)
GRUPA - ZAPAD
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
123. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 3:0 (25:15,25:20,25:16)
126. OK PULA - ŽOK PAZIN 3:0 (25:13,25:22,25:22)
GRUPA - JUG
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
114. OK DONAT - ŽOK TROGIR 1:3 (10:25,25:22,9:25,19:25)
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN 3:0 (25:13,25:15,25:7)
122. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT 0:3 (13:25,20:25,23:25)
125. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 1:3 (25:23,23:25,24:26,17:25)
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
130. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:18,25:19,25:10)
GRUPA - ISTOK
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
55. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:10,25:10,25:9)
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
POREDAK OD 1. DO 6. MJESTA
9. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
25. OK MEDVEŠČAK - ŽOK BJELOVAR 3:2 (25:19,18:25,15:25,25:22,15:12)
10. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
28. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,28:26,25:21)
29. OK DINAMO II - OK KITRO VARAŽDIN II 3:1 (19:25,25:9,25:17,25:13)
30. ŽOK BJELOVAR - OK PETRINJA 3:0 (25:9,25:22,25:13)
POREDAK OD 7. DO 12. MJESTA
10. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
28. ŽOK IVANEC - HAOK MLADOST III 2:3 (25:23,25:16,12:25,22:25,13:15)
30. ŽOK ČAZMA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:15,25:21,25:16)
POREDAK OD 13. DO 16. MJESTA
6. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
11. OK VIVERA GLINA - OK IVANIĆ GRAD 1:3 (23:25,19:25,25:18,22:25)
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
20. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
117. ŽOK OSIJEK III - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:15,25:17,25:10)
119. OK ĐAKOVO II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (17:25,15:25,17:25)
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
54. MOK VUKOVAR - OK SOKOL 0:3 (bez borbe)
56. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR 2:3 (25:23,18:25,22:25,25:18,7:15)
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
1 - 6 MJESTO
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. ŽOK BILJE - OK LINGA II 0:3 (22:25,24:26,20:25)
27. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 0:3 (12:25,15:25,9:25)
7 - 12 MJESTO
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,19:25,13:25)
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
27. ŽOK TENJA - OK KOLONIJA II 3:0 (25:13,25:11,25:13)
13 - 17 MJESTA
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
26. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:15,25:12,25:16)
27. OK BELIŠĆE II - OK ĐAKOVO III 3:1 (25:22,25:15,24:26,25:20)
RASPORED
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
122. OK SISAK - OK PLAVI ZMAJ nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
125. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
126. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 22. travnja 2018. u 19,45
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
130. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO ponedjeljak, 23. travnja 2018. u 19,45
GRUPA - ZAPAD
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
122. OK UMAG - OK VELI VRH nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,00
124. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,00
GRUPA - JUG
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN srijeda, 25. travnja 2018. u 20,30
GRUPA - ISTOK
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
54. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD nedjelja, 22. travnja 2018. u 19,00
56. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA nedjelja, 22. travnja 2018. u 20,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
111. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO II nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
20. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
120. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,30
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
1 - 6 MJESTO
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
26. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NOVA GRADIŠKA II ponedjeljak, 23. travnja 2018. u 19,30
NEPOZNAT REZULTAT
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
POREDAK OD 7. DO 12. MJESTA
10. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
29. OK DARUVAR - OK ŠTRIGOVA subota, 21. travnja 2018. u 16,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
17. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
82. ŽOK LOŠINJ - ŽOK PAZIN II nedjelja, 22. travnja 2018. u 7,00
83. OK RJEČINA - ŽOK SUŠAK subota, 21. travnja 2018. u 17,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. travnja 2018., 16,03
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se