Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SLAVONSKI BROD
  Klub: OK SLAVONSKI BROD
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Snježana Cindrić
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (9:25,14:25,7:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Josipa Mavretić
 
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
8. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:14,25:4,25:17)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Josipa Babić     zapisničar: Ivana Kožul
 
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
14. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,18:25,13:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Matea Alšić
 
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
17. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:9,25:13,25:9)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Petar Jurić     zapisničar: Doris Marić
 
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
25. OK BELIŠĆE II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (11:25,15:25,11:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Milan Zamaklar     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
26. 0 - OK SLAVONSKI BROD -
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
35. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK BILJE 3:1 (30:28,17:25,26:24,25:19)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Ivana Kožul
 
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
37. OK DONJI MIHOLJAC - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (14:25,17:25,10:25)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Matea Alšić
 
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
44. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:15,25:16,26:24)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Anka Glas     zapisničar: Stella Jamer
 
1 - 6 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
3. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:20,25:22)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Josipa Babić     zapisničar: Ivana Kožul
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
4. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (17:25,19:25,25:17,21:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Josipa Mavretić
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
9. ŽOK BILJE - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (24:26,11:25,25:18,14:25)
1. sudac: Dalma Hatvalić     2. sudac: Maja Marić     zapisničar: Biljana Lukić
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:17,26:24,25:22)
1. sudac: Marina Valentić     2. sudac: Filip Valentić     zapisničar: Helena Šimunović
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
14. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN II 1:3 (25:27,25:18,20:25,16:25)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Vedrana Mrvelj
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
18. ŽOK VALLIS AUREA II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (4:25,12:25,23:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ruda Đurčević
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
19. OK SLAVONSKI BROD - OK LINGA II 1:3 (25:23,13:25,22:25,15:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Petar Jurić     zapisničar: Vedrana Mrvelj
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
24. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK BILJE 3:1 (25:19,25:17,21:25,25:14)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Dominik Glas     zapisničar: Doris Marić
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
26. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (8:25,19:25,21:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Doris Marić
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
29. OK ČEPIN II - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:14,27:25,25:18)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Monika Dugandžić     zapisničar: Lara Dugandžić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 24. svibnja 2018., 13,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se