Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK IV
  Klub: ŽOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Zoran Prodanović, 099 449 03 40
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
2. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BILJE 0:3 (10:25,14:25,16:25)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Ivona Majer
 
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,14:25,3:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Stjepan Franjković
 
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
11. ŽOK OSIJEK IV - 0 -
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
20. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (29:27,25:20,13:25,25:12)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Josipa Mavretić
 
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:17,21:25,25:21,25:13)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Valentina Hrastinski
 
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (13:25,8:25,18:25)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Matea Alšić
 
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
33. ŽOK NAŠICE II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:17,23:25,25:18,26:24)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Josipa Mavretić
 
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
38. ŽOK OSIJEK IV - OK BELIŠĆE II 3:1 (25:21,25:21,23:25,25:21)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Majda Bajramović
 
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
44. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:15,25:16,26:24)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Anka Glas     zapisničar: Stella Jamer
 
7 - 12 MJESTO
1. kolo (20. siječnja 2018., 21. siječnja 2018.)
2. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV 3:2 (25:23,25:21,21:25,20:25,15:7)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Petar Jurić
 
2. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
5. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK TENJA 2:3 (14:25,15:25,25:23,25:13,9:15)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Ana-Marija Ćulap
 
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (28:26,25:10,20:25,25:16)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Ana-Marija Ćulap
 
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,19:25,13:25)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Domagoj Vinković
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
15. ŽOK OSIJEK IV - OK VALPOVKA 3:1 (25:18,9:25,25:15,26:24)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Dora Ivanić
 
6. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
17. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II 3:1 (25:21,19:25,25:22,25:6)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Mario Lovrić
 
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
20. ŽOK TENJA - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (18:25,17:25,25:22,25:23,9:15)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Majda Bajramović     zapisničar: Matea Trampus
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
24. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (16:25,25:27,17:25)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Julija Šaravanja
 
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (13:25,25:15,20:25,24:26)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
30. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:21,27:25,14:25,21:25,10:15)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 24. svibnja 2018., 13,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se