Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
100. OK OLIMPIK II - OK PLAVI ZMAJ odgođeno
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Zoran Rajčević
 
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
122. OK SISAK - OK PLAVI ZMAJ nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
1. sudac: Jelena Stojaković     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Rifet Sedić
 
125. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Vinko Dobrić
 
126. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 22. travnja 2018. u 19,45
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Ivan Mikulić     delegat: Krunomil Vedriš
 
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II termin nije određen
128. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA termin nije određen
129. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
130. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO ponedjeljak, 23. travnja 2018. u 19,45
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Marijan Duka
 
132. OK PLAVI ZMAJ - OK NEBO termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
122. OK UMAG - OK VELI VRH nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,00
1. sudac: Leopold Ostojić     2. sudac: Dominko Stražić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Davor Miškulin     1. granični sudac: Filip Veznaver     2. granični sudac: Luka Burić
 
124. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,00
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Marta Sošić     1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Sara Cvitanović
 
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
128. ŽOK PAZIN - OK POREČ II termin nije određen
129. OK MARČANA - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
130. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN termin nije određen
131. OK KASTAV 1998 - OK UMAG termin nije određen
GRUPA - JUG
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN srijeda, 25. travnja 2018. u 20,30
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
 
112. OK BRDA II - ŽOK SINJ odgođeno
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Katarina Ćaleta     delegat: Vedrana Serajlić
 
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
128. OK DONAT - OK BRDA II termin nije određen
131. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
132. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
GRUPA - ISTOK
12. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI odgođeno
1. sudac: Branimir Milošević     2. sudac: Anka Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Petar Jurić     2. granični sudac: Josipa Babić
 
13. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
52. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA odgođeno
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
54. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD nedjelja, 22. travnja 2018. u 19,00
1. sudac: Branimir Milošević     2. sudac: Antonija Janček     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš     1. granični sudac: Ruda Đurčević     2. granični sudac: Matea Čato
 
56. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA nedjelja, 22. travnja 2018. u 20,00
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković     1. granični sudac: Matea Alšić     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
48. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
13. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
77. ŽOK OSIJEK III - ŽOK BARANJA odgođeno
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
111. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO II nedjelja, 22. travnja 2018. u 17,00
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Tihana Rakin                
 
20. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
115. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
116. OK AGROTEHNIKA - OK STRIZIVOJNA četvrtak, 26. travnja 2018. u 15,45
118. OK ČEPIN - ŽOK NAŠICE odgođeno
120. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja, 22. travnja 2018. u 18,30
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Dalma Hatvalić                
 
21. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
121. ŽOK BARANJA - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
122. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK ĐAKOVO II termin nije određen
123. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN termin nije određen
124. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
125. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
126. OK STRIZIVOJNA - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
55. MOK MARSONIA - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
17. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
85. OK NOVIGRAD - OK SV. MATEJ 06 nedjelja, 29. travnja 2018. u 13,00
1. sudac: Leopold Ostojić     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Davor Miškulin                
 
18. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
87. OK SV. MATEJ 06 - OOK FAŽANA termin nije određen
88. HAOK RIJEKA CO II - OK RJEČINA termin nije određen
89. ŽOK SUŠAK - ŽOK LOŠINJ termin nije određen
90. ŽOK PAZIN II - ŽOK GORNJA VEŽICA termin nije određen
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
1 - 6 MJESTO
7. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
20. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BILJE odgođeno
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antonija Janček     zapisničar: Ruda Đurčević
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
22. OK LINGA II - OK ČEPIN II odgođeno
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
26. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NOVA GRADIŠKA II ponedjeljak, 23. travnja 2018. u 19,30
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Doris Marić
 
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
29. OK ČEPIN II - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
30. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BILJE termin nije određen
7 - 12 MJESTO
9. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
25. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK ENNA VUKOVAR III odgođeno
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK TENJA termin nije određen
29. OK KOLONIJA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
13 - 17 MJESTA
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
8. OK BELIŠĆE II - ŽOK VINKOVCI III odgođeno
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
8. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
24. ŽOK NAŠICE II - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
10. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
29. OK ĐAKOVO III - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
30. ŽOK VINKOVCI III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. travnja 2018., 16,03
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se