Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
Drugi dio natjecanja - seniorke
1 - SKUPINA
9. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
17. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA CEMEX odgođeno
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Mario Babić     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Dean Cibić                
 
18. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA nedjelja, 25. veljače 2018. u 18,00
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Maja Bibić     1. granični sudac: Alka Bešker     2. granični sudac: Martina Josić
 
10. kolo (28. veljače 2018.)
19. OK KAŠTELA CEMEX - HAOK RIJEKA CO srijeda, 28. veljače 2018. u 20,30
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
 
20. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST srijeda, 28. veljače 2018. u 18,00
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Domagoj Niessner     delegat: Ivan Delić
 
11. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
21. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST termin nije određen
22. OK KAŠTELA CEMEX - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
2 - SKUPINA
9. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK nedjelja, 25. veljače 2018. u 18,00
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Marina Valentić     1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Filip Valentić
 
10. kolo (28. veljače 2018.)
19. OK POREČ - OK OLIMPIK srijeda, 28. veljače 2018. u 18,30
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Roland Ferenčić
 
20. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA srijeda, 28. veljače 2018. u 20,00
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Milan Zamaklar     delegat: Zoran Prodanović
 
11. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
21. OK OLIMPIK - ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 3. ožujka 2018. u 17,15
22. OK POREČ - ŽOK OSIJEK termin nije određen
3 - SKUPINA
10. kolo (28. veljače 2018.)
19. OK BRDA - ŽOK DRENOVA srijeda, 28. veljače 2018. u 16,00
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Zoran Kozić
 
20. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK ZADAR srijeda, 28. veljače 2018. u 19,00
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
 
11. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
21. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR termin nije određen
22. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
4 - SKUPINA
9. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
18. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK KOSTRENA nedjelja, 25. veljače 2018. u 18,00
1. sudac: Ivan Mikulić     2. sudac: Luka Humski     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Jelena Bjelanović     1. granični sudac: Nina Rendulić     2. granični sudac: Branimir Kompes
 
10. kolo (28. veljače 2018.)
19. OK ĐAKOVO - ŽOK ROCKWOOL nedjelja, 25. veljače 2018. u 13,00
1. sudac: Dajana Miškulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Paolo Markulin     2. granični sudac: Željko Božiček
 
20. OK KOSTRENA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA srijeda, 28. veljače 2018. u 20,30
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
11. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
21. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK AZENA VELIKA GORICA termin nije određen
22. OK ĐAKOVO - OK KOSTRENA termin nije određen
Drugi dio natjecanja - seniori
1 - SKUPINA
10. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
20. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK nedjelja, 25. veljače 2018. u 18,00
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Goran Brozić     1. granični sudac: Mia Režić        
 
11. kolo (28. veljače 2018.)
21. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK srijeda, 28. veljače 2018. u 15,30
1. sudac: Domagoj Niessner     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ivan Delić
 
22. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA srijeda, 28. veljače 2018. u 18,00
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Anton Mikulić
zapisničar: Denis Vujičić     1. granični sudac: Josipa Nižić     2. granični sudac: Aleksandra Lipić
 
12. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
23. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST subota, 3. ožujka 2018. u 17,00
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
2 - SKUPINA
11. kolo (28. veljače 2018.)
21. OK MEDICINAR - OKM CENTROMETAL srijeda, 28. veljače 2018. u 19,30
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Ana Ivanković     2. granični sudac: Fran Rukavina
 
22. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK srijeda, 28. veljače 2018. u 20,00
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
12. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
23. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
24. OK SISAK - OK MEDICINAR termin nije određen
3 - SKUPINA
9. kolo (21. veljače 2018.)
18. OK CROATIA - OK ŠIBENIK 91 odgođeno
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Marijan Duka
 
10. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
19. OK SPLIT - OK ROVINJ odgođeno
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Frane Peslać
 
20. OK ŠIBENIK 91 - OK CROATIA odgođeno
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Antonia Dželalija     1. granični sudac: Iris Giuseppa Simić     2. granični sudac: Marija Badžim
 
11. kolo (28. veljače 2018.)
21. OK ROVINJ - OK CROATIA srijeda, 28. veljače 2018. u 19,00
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Slavko Poropat
 
22. OK SPLIT - OK ŠIBENIK 91 srijeda, 28. veljače 2018. u 19,30
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Tajana Maričić     delegat: Nenad Čotrić
 
12. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
23. OK CROATIA - OK SPLIT termin nije određen
24. OK ŠIBENIK 91 - OK ROVINJ termin nije određen
4 - SKUPINA
4. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
4. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR termin nije određen
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK KARLOVAC - OK DINAMO nedjelja, 25. veljače 2018. u 19,00
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Zlatko Mrkša
 
82. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 25. veljače 2018. u 12,15
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Jelena Stojaković     delegat: Rifet Sedić
 
84. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA nedjelja, 25. veljače 2018. u 15,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Marijan Duka
 
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC termin nije određen
86. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO termin nije određen
87. OK OLIMPIK II - OK SISAK nedjelja, 4. ožujka 2018. u 14,00
88. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO termin nije određen
89. HAOK MLADOST II - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
90. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
33. OK BALE - OK POREČ II odgođeno
1. sudac: Zoran Relić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Vladimir Relić
 
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
86. OK POREČ II - OK GROBNIČAN termin nije određen
87. OK PULA - OK UMAG termin nije određen
88. ŽOK PAZIN - OK BALE termin nije određen
89. OK MARČANA - OK VELI VRH termin nije određen
90. OK MATULJI 2004 - OK KASTAV 1998 termin nije određen
GRUPA - JUG
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
81. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR nedjelja, 25. veljače 2018. u 16,00
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Katarina Ćaleta     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Goran Tomaši     1. granični sudac: Paulina Bete     2. granični sudac: Barbara Kozić
 
82. OK MARINA KAŠTELA II - OK DONAT nedjelja, 25. veljače 2018. u 13,00
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Anamaria Rodin     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Bože Vukorepa
 
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK ŠIBENIK - OK SOLIN termin nije određen
86. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
88. OK DONAT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
89. ŽOK TROGIR - OK SPLIT termin nije određen
90. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ termin nije određen
GRUPA - ISTOK
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
38. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
39. OK LINGA - OK BELIŠĆE termin nije određen
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
SKUPINA - SJEVER
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
53. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL nedjelja, 25. veljače 2018. u 16,00
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Jadranko Kirić
 
56. OK BRCKO - ŽOK IVANEC nedjelja, 25. veljače 2018. u 16,00
1. sudac: Predrag Dilberović     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Marina Sikirić Heinrich                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniori
9. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
43. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA odgođeno
10. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
48. OK PETRINJA - OK GORICA odgođeno
49. OK QUIRIN SISAK - OK DARUVAR odgođeno
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
67. MOK ČAZMA - OK DARUVAR nedjelja, 25. veljače 2018. u 16,45
1. sudac: Darko Torbašinović     2. sudac: Nikolina Mamula     delegat: Krunomil Vedriš
 
70. OK QUIRIN SISAK - OK PETRINJA nedjelja, 25. veljače 2018. u 14,30
1. sudac: Jelena Stojaković     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Rifet Sedić
 
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
72. OK QUIRIN SISAK - OK KARLOVAC termin nije određen
73. OK SISAK II - HAOK MLADOST II termin nije određen
74. OK SHEEFT - MOK ČAZMA subota, 3. ožujka 2018. u 20,15
75. OK DARUVAR - OK GORICA termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
48. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
54. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK BARANJA odgođeno
13. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
74. OK STRIZIVOJNA - ŽOK NAŠICE nedjelja, 25. veljače 2018. u 18,00
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
77. ŽOK OSIJEK III - ŽOK BARANJA odgođeno
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK NAŠICE - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
86. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
87. OK STRIZIVOJNA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
88. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK BARANJA termin nije određen
89. OK AGROTEHNIKA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
90. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniorke
11. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
42. OK ŠIBENIK '91 - OK SPLIT II nedjelja, 25. veljače 2018. u 17,00
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Iris Giuseppa Simić                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniori
8. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
23. OK SPLIT II - OK DUBROVNIK 2001 nedjelja, 25. veljače 2018. u 12,00
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Valentina Maretić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ana Ćubelić                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
12. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
57. ŽOK PAZIN II - HAOK RIJEKA CO II odgođeno
58. ŽOK GORNJA VEŽICA - OK SV. MATEJ 06 nedjelja, 25. veljače 2018. u 14,40
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Tibor Rac        
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniori
5. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
15. MOK RIJEKA II - OK ROVINJ II odgođeno
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Dean Cibić     zapisničar: Paola Mataija
 
7. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
20. OK MLAKA - MOK RIJEKA II termin nije određen
21. OK OPATIJA - OK ROVINJ II termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
35. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR nedjelja, 25. veljače 2018. u 13,00
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Majda Bajramović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Tomić                
 
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. MOK BROD - MOK MARSONIA termin nije određen
38. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR termin nije određen
39. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
40. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL termin nije određen
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
1 - 6 MJESTO
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK VALLIS AUREA II - OK LINGA II termin nije određen
14. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN II termin nije određen
15. ŽOK BILJE - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
7 - 12 MJESTO
4. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV odgođeno
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
13. ŽOK TENJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK KOLONIJA II termin nije određen
15. ŽOK OSIJEK IV - OK VALPOVKA termin nije određen
13 - 17 MJESTA
3. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
8. OK BELIŠĆE II - ŽOK VINKOVCI III odgođeno
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
5. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
14. ŽOK NAŠICE II - OK ĐAKOVO III termin nije određen
15. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 24. veljače 2018., 21,50
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se